Skocz do zawartości

Problem z forum phpbb by Przemo


Kojotek_OX

Rekomendowane odpowiedzi

Zainstalowałem, przeinstalowałem, zmieniałem wersje, i cały czas nie mogę wejść do panelu admina w phpbb by Przemo. Ma ktoś może jakieś doświadczenie z tym błędem?

Z góry dzięki za pomoc

Pozdrowionka

QJ

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A uzywasz najnowszej wersji ? Bo w starszych byly z tym problemy, teraz juz nie ma. A co sie dokladnie dziej? Pozatym chyba lepiej jak byś napisal ten temat na forum Przema bo to tam są od tego specjalisci :D

https://www.punktseo.pl/darmowe-bonusy/ << rozdaje: kody do katalogów firm, kody rabatowe, szablony ZennoPoster ! |---| Moje strony: https://www.s90.pl/pozycjonowanie/ | https://www.seo-stat.pl - zapraszam.                                                                                                                                                                                          

seo-stat-logo.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niby są tam specjaliści ale tego tematu nie rozwiązali do końca...

Mam podobny problem - po update do najnowszej wersji nie mogę wejść do PA, następuje przekierowanie do strony głównej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz mam wgraną wersję phpBB modified v 1.12.5 by Przemo i nadal nic. Wgrywałem jeszcze phpBB modified v1.8 by Przemo + update1.7-1.8, ale efekt podobny. Patrzyłem na forum, dość sporo osób ma identyczny problem, ale racjonalnej odpowiedzi nie widzę.

Wydaje się, że najlepszym rozwiązaniem będzie zapłacenie kilkunastu złotych i wejście do strefy vip na forum, albo po prostu napisanie do przema, czy by za 20 zł nie był tak dobry by zainstalować chodzące forum.

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdz swoj numer ID jako admina i wykonaj takie zapytanie:

UPDATE 'phpbb_users' SET'user_level'='1' WHERE'user_id'=....LIMIT1

w miejsce kropek wstaw swój nr ID

nie sprawdzałem czy to działa ale ktoś kiedyś pisał o podobnym problemie i podobno pomogło ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje się, że najlepszym rozwiązaniem będzie zapłacenie kilkunastu złotych i wejście do strefy vip na forum, albo po prostu napisanie do przema, czy by za 20 zł nie był tak dobry by zainstalować chodzące forum.

Pisałem, nie odpowiedział.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie co napisałem mu na gg. Mam nadzieję, że w związku z adnotacją o premii jednak się odezwie ;)

Spróbowałem zapytania i wyskoczył taki błędzik:

#1064 - You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near

A potem nic z logowaniem się nie zmieniło ;)

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności