Skocz do zawartości

Czy są tu osoby popierające PiS?


BukMarek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

mi sie ostatnio bardzo podobala wypowiedz Walesy na temat obecnej sytuacji politycznej, co nie znaczy ze go popieram ale na tych dwuch wypierdkow patrzec nie moge bo mi sie cos dzieje :]

ludzie - olac to, oni sie tylko beda cieszyli ze ktos sie przejmuje - sa silni dopuki maja publike ;)

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie głosowalem na kaczki. Ale w pewnym zakresie popieram ich działania.

- zgadzam się z kaczkami, ze lizanie rowa naszym "partnerom" w polityce zagranicznej jest błędęm. Ale kaczki nie potrafią z wdziękiem powiedzieć "sp*******j" tak, by rozmówca poczuł podniecenie na wieść o zbliżającej się podróży. Aczkolwiek za Mellera mieliśmy chyba najlepszą politykę zagraniczną w ciagu ostatnich 10 lat.

- zgadzam się z kaczkami, że jednym z głównych problemów Polski jest wszechobecna korupcja, oraz nomenklaturowe zdominowanie pewnych działów gospodarki (w nowomowie kaczek chodzi o układ w gospodarce). I tu nie mam żadnych zastrzeżeń. MAJA RACJE.

- zgadzam się z kaczkami, że nasz system wymiaru sprawiedliwości wymaga naprawy. Całkowitej. Nie do konca zgadzam się z metodami. Tak dla zwiększenia ilości patroli kosztem pracowników administracyjnych policji. Tak dla zmian w procedurach (chodzi o przyśpieszenie działania sądów). Tak dla rozbicia korporacji prawniczych. Tak, zgadzam się, że teraz kary są za niskie, a raczej ogół społeczeństwa uważa je za zbyt niskie (i w efekcie się kar nie boi). Nie zgadzam się co do szeregu szczegółowych rozwiązań.

I tu mniej więcej kończy się lista spraw, co do których się zgadzam z pisem i które pis zgodnie z obietnicami rozwiązał. Resztę, moim zdaniem, zchrzanił. Jeszcze na koniec lista ministrów których sobie cenię i dlaczego.

Radosław Sikorski - chyba pierwszy nasz minister obrony narodowej, który ma jakąś wizję ogólną jak powinna wyglądać obrona Polski w razie zagrożenia. Swietnie zorientowany w tym, co się w kwestiach polityczno-wojskowych na świecie dzieje. Zresztą przez pewien czas miał swój udział w tworzeniu polityki wojskowej USA względem Europy środkowo-wchodniej. Przy czym potrawi z USA i NATO rozmawiać twardo i o konkretach.

Zbigniew Ziobro - nieco narwany, ale facet, który naprawdę chce posprzątać tę stajnię Augiasza którą jest polski wymiar sprawiedliwości. Gdyby nie był na każde wezwanie obrażonej dumy któregoś z kaczorków, byłby chyba naszym najlepszym od 1989. ministrem sprawiedliwości.

Stefan Meller - niestety, juz go nie ma. Potrafił ubrać twarde (i słuszne) stanowisko kaczorków w polityce zagranicznej w dyplomatyczną otoczkę.

Niestety tutaj się kończy lista ministrów których lubiłem. Dodam jeszcze, że cenilem sobie rzecznika rządu, K. Marcinkiewicza, szkoda ze facet miał tak mało do powiedzenia, a kiedy zaczął się stawiać to go przycięli do gruntu. Być może jak wygra wybory w Warszawie, to wzmocni to liberalne skrzydło w PiSie i wraz z konserwatywnym skrzydlem PO (Rokita i otoczenie) stworzy wreszcie w Polsce partie rzeczywiście prawicową.

Te popierdułki, które teraz określają sie jako partie prawicowe, to rozpacz. Dmowski za każdym razem jak go giertych wspomina przewraca się w grobie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może jak wygra wybory w Warszawie, to wzmocni to liberalne skrzydło w PiSie i wraz z konserwatywnym skrzydlem PO (Rokita i otoczenie) stworzy wreszcie w Polsce partie rzeczywiście prawicową.
Arturro, zgadzam się w 95% z Twoją oceną.

Niestety z pełnym nadziei podsumowaniem nie mogę się zgodzić ani trochę. "Rokita i otoczenie" tworzył już ROAD, UD, UW, AWS i PO. Niestety efekty działań każdej z tych partyj i rządów, w których Rokita miał udział, pokazywały, że konserwatywny liberalizm to tylko ładne hasło na kampanię. Podobnie z Marcinkiewiczem (rzeczywiście sympatyczny gość), z ZChN, AWS, PP, PiS.

Jeśli chodzi o program zostaje wyłącznie UPR...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poniżej fragment wywiadu z Holoubkiem:

"Przytocze taki obrazek obyczajowy, który moim zdaniem dobrze ilustruje to, co sie teraz dzieje w polskiej polityce. W jednym z teatrów na próbie Kalina Jedrusik zapalila papierosa. Na scenie nie wolno palic papierosów. Zblizyl sie strazak i powiedzial:

"Prosze zgasic papierosa, bo tu nie wolno palic".

A Kalina jak Kalina - z wdziekiem odparla:

"od******l sie strazaku".

I on strasznie sie zamyslil, poszedl za kulisy i tam trwal jakis czas.

Potem nabral powietrza, wrócil na scene, ale tam juz nie bylo Kaliny, tylko Basia Rylska. On jednak tego nie zauwazyl , bo oczy zaszly mu bielmem z wscieklosci, i krzyknal do Rylskiej:

"Ja tez potrafie przeklinac , ty kurwo stara!".

Kompletnie zdumiona Basia pobiegla do Edwarda Dziewonskiego, który byl rezyserem spektaklu, i powiedziala mu, ze strazak zwariowal, bo ja wyzwal bez zadnego powodu. Dziewonski strasznie sie zezloscil, poszedl do strazaka i powiedzial:

"A pan jest ch..!".

Przy czym strazak na posterunku tez byl juz inny...

Wiec tak wyglada zycie polityczne w naszym kraju."

Polecam linki stałe w Seomatik.pl oraz dopalacz stron Gotlink.pl.

obrazek.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taką jedną zasadę w życiu: Popieram IDEE a nie ludzi.

Sikam na to z jakiej kto jest partii - ważne co robi i jak to robi.

Oszołomy są we wszystkich partiach - ocenianie całości na podstawie co większych krzykaczy jest błędem.

Dlatego uważam pytanie postawione przez autora topiku za nonsensowne.

Pozdr,

Z

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety tutaj się kończy lista ministrów których lubiłem. Dodam jeszcze, że cenilem sobie rzecznika rządu, K. Marcinkiewicza, szkoda ze facet miał tak mało do powiedzenia, a kiedy zaczął się stawiać to go przycięli do gruntu. Być może jak wygra wybory w Warszawie, to wzmocni to liberalne skrzydło w PiSie i wraz z konserwatywnym skrzydlem PO (Rokita i otoczenie) stworzy wreszcie w Polsce partie rzeczywiście prawicową.

Chciałęś chyba powiedzieć populistyczną, bo Rokita w demagogii jest lepszy od Leppera. A poza tym Rokita niedługo będzie miał wyrok:

https://tvp.pl/120,20060706365823.strona :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności