Skocz do zawartości

Czy są tu osoby popierające PiS?


BukMarek

Rekomendowane odpowiedzi

Czy naród jest tępy?

Znam osoby, które głosowały na PiS. Ode mnie z uczelni, więc teoretycznie nie powinni być tępi. Widocznie tu jest coś więcej niż zwykła tępota. Może podatność na manipulaje, nie wiem.

Autor postu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ewentualne szkody wynikłe z wykorzystania zawartych w nim informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

To nie całkiem działa w taki sposób. Jeśli wyborca widzi, że wybrana partia ma 1% poparcia, to wybierze inną - taką, która jest wysoko, wydaje mu się wtedy, że w ten sposób jego głos będzie miał większe znaczenie. Było już wiele opinii, że taki machanizm funkcjonuje w naszym społeczeństwie, polecam to głębszej refleksji.

Reklama + sondaże = wynik wyborów

;)

Edyta: Ok, dodajmy do tego potężne media B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja głosowałem na PIS - czy żałuję??- NIE

mimo że nie jest tak jak sobie wyobrażałem.

dlaczego głosowałem na PIS?? - bo znam osobiście 3 osoby z wysokiego kręgu PO (ma się znajomych z publikatora) - jedyne co mogę o nich dobrego powiedzieć to to że się dobrze ubierają, a reszta ?? - no cóż - jak się robi gadżety reklamowe i osobiście rozmawia z kandydatami o projekcie plakatu to stwierdzam że są to takie głąby że nie wiem czy ktoś z nich skończył podstawówkę. Miałem kontakty z kilkoma partiami - AWS - do tej pory wisi mi (coś jak 2 letni Golf) - i to jeszcze z czasów wyborów samorządowych w 98 r.

PO - dusigrosze i krętacze.

PSL - super kontakty, miło i bez łapówki - z płątnościami też nie było problemów.

SLD - nie udało mi się wejść - zbyt duże układy

PIS - no cóż - Kalinowskiego znam dobrze (grałem z nim w piłkę w Dobrzyniewie i generalnie to sąsiad) ale jak zmieniał partię jak rękawiczki na zasadzie - do tej która na topie - mam ich też dość

SAMOOBRONA - nie znam i nie wiem, jedyny kontakt to kuzyn lecący tym samym samolotem do Stanów z Lepperem - generalnie powiedział że bardzo miły i logiczny gość, tyle że przed kamerą dostaje świra

ale uważam że kto może niech ucieka z tego kraju.

Kapsel Heinekena

Fajny kubek, fajne kubki i może coś jeszcze

Kubki reklamowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja uwazam ze obietnice PISu zostaly dotrzymane - wszystko jakos ruszylo a co wiecej - zaczynamy sie liczyc bo teraz polska jest krajem ktory ma najwieksza produkcje i eksport na caly swiat i nikt nam w tym nie dorowna...

Co produkujemy i eksportujemy ? Ludzi ;)

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj z tym stwierdzeniem o produkcji ludzi to bym sie wstrzymal...

predzej bym stwierdzil i magazyny sa pelne ;)

a sama produkcja tak jakos staneła...

A jakie obietnice PiS spelnil ? wzrost gospodarczy ? o tym powiemy za 3 lata jak ich kadencja bedzie dobiegac konca B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie całkiem działa w taki sposób. Jeśli wyborca widzi, że wybrana partia ma 1% poparcia, to wybierze inną - taką, która jest wysoko, wydaje mu się wtedy, że w ten sposób jego głos będzie miał większe znaczenie. Było już wiele opinii, że taki machanizm funkcjonuje w naszym społeczeństwie, polecam to głębszej refleksji.

Reklama + sondaże = wynik wyborów

;)

Edyta: Ok, dodajmy do tego potężne media B)

Ja wyznam tylko tyle, że mam swoją ulubioną partie, na którą bym chętnie zagłosował, ale nie zagłosowałem, bo sondaże nie widziały tej partii z więcej niż 1%, co z resztą potwierdził wynik wyborów, więc jeśli chodzi o to to na pewno sondaże mają wpływ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego głosowałem na PIS?? - bo znam osobiście 3 osoby z wysokiego kręgu PO (ma się znajomych z publikatora)

Też znam osobiście parę osób z PO, tyle że z tego najwyższego kręgu (TOP5 łącznie z NUMBER 1). Tak się składa, że byłem świadkiem i gospodarzem miejsca, w którym PO powstawało. I o tych osobach, które poznałem (a znajomość ich nie ograniczyła się jedynie do podania ręki), złego słowa nie powiem. Widocznie poznaliśmy różnych ludzi.

Sorry, nie odpowiadam na PMy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja głosowałem na PIS - czy żałuję??- NIE

O Boże... !!!

Człowieku nie twierdzę że PIS dotrzymał słowa ale uważam że PO zrobiłby mniej lub działałby w innym kierunku.

Uważam że PIS jest mniejszym złem.

Kapsel Heinekena

Fajny kubek, fajne kubki i może coś jeszcze

Kubki reklamowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowieku nie twierdzę że PIS dotrzymał słowa ale uważam że PO zrobiłby mniej lub działałby w innym kierunku.

Uważam że PIS jest mniejszym złem.

oczywiście najlepiej zagłosować na PiS, potem uciec do kangurów

a nas zostawić z tym "bałaganem" ;-)

"Ale kochany! Nie ma żadne "tylko"! Nic! Żadnej roboty nie wezmę, nie wiem, nie znam się, nie orientuję się, zarobiony jestem!"
1% dla Antka

Ania M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności