Skocz do zawartości

SEO WEEK czyli Maraton SEO Katowice


Xann

Rekomendowane odpowiedzi

Padłem :D

 

 

Dziś w menu Tomasz Podolski i Daniel Janiszewski opowiadają o o ‪#‎Scrapebox‬, ‪#‎Gscrapera‬, ‪#‎GSA‬, ‪#‎Xrummer‬, ‪#‎Zennoposter‬, ‪#‎Zenblog‬, ‪#‎E‬-weblink i innych hardcorowych narzędziach do ‪#‎bhs‬

 

To się nadaje do tego arta z MITAMI SEO. Takie z tego narzędzia do bhs jak z koziej ()() trąbka ;) szczególnie zenblog i zennoposter - w życiu nie widziałem szybszych narzędzi do masowego spamu. Zastanawia mnie tylko jedno - jak linki na zbanowanych domenach z tekstami piosenek czy numerami telefonów można nazwać BHS?

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 67
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

@blake nie dziwi nas

 

Ok towarzyszu, niech Was nie dziwi.

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up ćwierćinteligent (Xann) z IQ nie wyższym niż osioł nie zrozumie Twoich wypowiedzi ;) Xann i tak większości tych wypowiedzi nie zrozumie i należy pisać w jego języku, pięciolatków. 

 

Co do jego "mitów" o SEO:

 

 

Pa­miętaj, że na­wet idiota ma pra­wo do te­go, aby opowiedzieć swoją bajkę.

 

Zapraszam także na mojego bloga Jacek Jagusiak. Oferuje także usługę odwirusowania stron www jak i serwerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


i należy pisać w jego języku, pięciolatków.

 

Mój syn ma 6, może go puszczę do kompa to pogadają a później mi to przełoży na normalny język  :D

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Jacek tam gdze kończą się argumenty zaczynają się wyzwiska i obelgi. Wytrzyj pianę z ust bo kapie :)

 

Dlaczego jak idiotę nazwać idiotą to od razu są to wyzwiska, a nie po prostu PRAWDA? Jeśli kogoś obraża prawda to raczej nie jest z nim za dobrze, jak sądzisz?

Zapraszam także na mojego bloga Jacek Jagusiak. Oferuje także usługę odwirusowania stron www jak i serwerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety, czasami tak jest, że jak chcesz z kimś podyskutować to musisz dostosować się do jego poziomu (bo wiadomo, że jedna ze stron nie ma jak dostosować się do tego wyższego poziomu).

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety, czasami tak jest, że jak chcesz z kimś podyskutować to musisz dostosować się do jego poziomu...

 

Nie musisz, możesz znaleźć kogoś kto będzie na Twoim poziomie i nie będziesz musiał się zniżać.

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xann co zmieniło sie w zakresie szkolenia w porównianiu do ubieglego roku ?

Musze przyznać, że ciekawe pytanie zadałeś. Pomyślmy, szkolenia są organizowane dla:

- osób które samo zaczęły swoją przygodę z SEO

- osób które są średnio za awansowane w SEO i chcą się dowiedzieć jak robią to inni SEO'wcy

- wreście dla starych wyjadaczy którzy przyjeżdżają spotkać się i zobaczyć co się zmieniło od ostatniego razu

Kończąc to się w naszej branży dużo zmieniło choć nie dla wszystkich bo niektórzy nadal sprzedają muli-kody, jeżeli faktycznie jesteś zainteresowany uzyskaniem infomraji co sie zmieniło i jak SEO ewoluowalo na przestrzeni ostatnich misieczy czy nawet lat zapraszam juz w lutym na kolejną edycje

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


bo niektórzy nadal sprzedają muli-kody

 

Kurde, dawno nie widziałem żadnego ogłoszenia z multikodami. Najlepsze jest to, że niektórzy dalej robią punkty w swlach :hahaha:

 


jeżeli faktycznie jesteś zainteresowany uzyskaniem infomraji co sie zmieniło i jak SEO ewoluowalo na przestrzeni ostatnich misieczy czy nawet lat zapraszam juz w lutym na kolejną edycje

 

@it_management On Cię obraża!

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności