Skocz do zawartości

Jakich funkcji oczekujesz od narzędzi SEO?


Stal-Mielec

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

jesteśmy w trakcje pisania rozbudowanej aplikacji do pozycjonowania stron. Chciałbym zapytać potencjanych nabywców o to czego oczekują od takiego programu. Napisz czego ci brakuje, a może wkrótce otrzymasz wymarzone narzędzie w przystępnej cenie :)

TinyChat Polska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Wszystkiego. Jeszcze żeby kawę robił.

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to jest rozbudowana aplikacja do pozycjonowania stron? Pojęcie tak ogólne, że aż ciężko się nie pokusić na żart (tak jak zgred:) ).

Uprzedzając falę takich postów w stylu tego forum, chciałbym:

- funkcja słów kluczowych - ja pomyślę słowo, a aplikacja dobierze mi najbardziej klikalne i zoptymalizowane słowa, dopisze do nich zrozumiałe dla usera teksty i opublikuje na stronie,

- darmowe linki z niezaspamowanych, tematycznych miejscówek,

- moduł, który automatycznie zamienia stronę klienta w super zoptymalizowaną witrynę i podpisuje zgodę klienta na wprowadzenie wszystkich zmian na tej stronie,

- kolejny moduł do analizy konkurencji i wywalania ich z serpów jednym kliknięciem (no dobra, mogą być checkboxy, niektóre strony trzeba zostawić, żeby G się nie przyczepiło do nienaturalnych wyników),

- moduł turbo - top3 w 3 dni

- moduł zamrażania wyników - jak już osiągnę top1 - to chciałbym móc zamrozić sepry w danej niszy

- funkcja wyszukiwania najlepszych wycieczek - mając taki program mogę zimę spędzać w ciepłych krajach

 

Kawy nie musi robić :)

 

Czas na testy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Napisz czego ci brakuje, a może wkrótce otrzymasz wymarzone narzędzie w przystępnej cenie

 

Brakuje mi narzędzia, które będzie powiadamiało o wprowadzanych na bieżąco zmianach w algorytmie google.  chciałbym też wiedzieć, które domeny są oflagowane i w jaki sposób.  

To podstawowe zagadnienia, które mnie interesują.  Mam jeszcze więcej ale to później.  Chętnie też dołożę się do projektu jeśli będzie zrealizowany w co najmniej w 60%.

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

jesteśmy w trakcje pisania rozbudowanej aplikacji do pozycjonowania stron. Chciałbym zapytać potencjanych nabywców o to czego oczekują od takiego programu. Napisz czego ci brakuje, a może wkrótce otrzymasz wymarzone narzędzie w przystępnej cenie :)

 

A dokładnie to jaką aplikacje robicie? Bo za słowami "aplikacji do pozycjonowania stron" może się kryć mnóstwo rzeczy. Najlepiej gdyby taka aplikacja automatycznie robiła od zera stronę internetową według moich potrzeb i pozycjonowała ją, oczywiście z gwarancją top10. Mam nadzieję, że wkrótce otrzymam od was wymarzone narzędzie w przystępnej cenie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w uproszczeniu program bedzie wypelnial formularze. wszystkie niezbedne moduly takie jak rejestracja maili, generowanie unikalych tekstow jest gotowa. innowacyjna funkcja bedzie mozliwosc dodawania wlasnych niestandardowych stron w prosty sposob, cos jak w imacros, przez co dla wielu zniknie problem zaspamowanych miescowek

TinyChat Polska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Konik^Morski, nie 
to ma umozliwic dodanie dobie w kilka minut nowego cmsa do blastera, generatora zaplecz na jakims polskim web2 ktorych nie ma w zadnym seo tool. Mozliwosci sa nieograniczone, mozna nawet zrobic sobie indexer z allegro xD Chyba lepiej sie nie da przeciwdzialac zaspamowanym miejscowkom

TinyChat Polska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności