Skocz do zawartości

29 najgroźniejszych mitów SEO


Xann

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Jeżeli niefortunnie wykupiliśmy hosting, a na naszym IP znajdują się również serwisy z pogranicza Viagry czy hazardu, może nas dopaść filtr za złe sąsiedztwo.

Pokaż w wytycznych G, że w/w tematy lub branże są w jakiś sposób negatywnie postrzegane

 

 

Tu nie chodzi o samą viagrę tylko bardziej o sposób linkowania takich stron. Spotkałem się z uwaleniem całego ip przy pewnych technikach linkowania.

 

 

Artykuł jest dla niektórych skomplikowany ci co wiedzą w temacie, wypowiedzieli się w komentarzach, wiec nie jest tak źle z poziomem wiedzy

 

Poziom wiedzy weryfikują serpy - to one a nie fachowe fora, blogi czy eksperci z magiczną różdżką są wyznacznikiem wiedzy i umiejętności pozycjonera.

 

dopilar.pl

https://dopilar.pl/meskie-sprawy/titan-gel/

Portal o zdrowiu, odżywianiu i diecie - NaturaLab

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 60
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Najlepsiejsze jest to, że coś może być zarówno faktem i mitem.. ot małomiasteczkowa logika..

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niczym super pozycja lub kot Schrödingera jednocześnie żywy i martwy ;)

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co wy kurde tacy płytcy jesteście... Przecież za 2 tygodnie kolejny cykl golenia baranków ;) Trzeba "aktualną" wiedzą zabłysnąć.

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale gdzie zniknął sam autor tematu  :hmmm:   czyżby pan Tomasz "Obi Wan Xanobi"  przeszedł na ciemną stronę mocy :ph34r:

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że coby xann nie napisał to i tak go zbesztacie :D

Stwierdzeń trafnych jest sporo więc nie wiem o co zamieszanie.

Sprostujcie co chcecie, ale wg mnie punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Co jednemu wydaje się dobre, dla drugiego w seo nie ma znaczenia.

Często to niema znaczenia bo coś robi źle i kółko się zamyka.

O_o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jak byś potrzebował fachowca do wykonania jakiejś namacalnej usługi (np. w budowlance) to weźmiesz takiego który może pokazać swoje wcześniejsze prace, czy takiego który dużo opowiada "pan się nie boi będzie pan zadowolony"?

 

Nie "blogaski" i pisanie bajek świadczą o wiedzy, lecz w tym przypadku konkretne pozycję na konkretne frazy (i bynajmniej nie frazy typu "leczenie żylaków odbytu")

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Stwierdzeń trafnych jest sporo więc nie wiem o co zamieszanie.
Przepraszam, ale JAKIE zamieszanie ? Watek o raptem [2] giej podstronie w temacie stricte o pozycjonowania czyli newralgicznym jest daleki od "zamieszania"  :huh: 

D

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności