Skocz do zawartości

29 najgroźniejszych mitów SEO


Xann

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 60
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Błędy w pisowni dobrze wpływają na reklamę.  Mit czy prawda?

Błędy w pisowni totalnie wku......ą i świadczą o dyletanctwie  piszącego, jeśli ktoś się nie nauczył używać słownika ortograficznego w przeglądarce (nie mówię już o nauce pisowni) to jak można traktować poważnie tego kogoś?

Dla mnie to sygnał że biznes takiej firmy jest oparty o dojenie Jeleni.

 

Łapanie jeleni na hejt? proszę.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

Błędy w pisowni totalnie wku......ą ...

Bardzo dobrze mówisz, właśnie takie jest tego cel.

Ktoś wymyślił zasady Ty masz pokornie ich przestrzegać, wszelkie nieposłuszeństwo bedze hejtiwane przez pokornych.

Tak trzymaj i się nie w wychylaj

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"

  1. Im więcej słów kluczowych na stronie, tym lepiej – MIT. Ilość powtórzeń słowa kluczowego na stronie nie ma najmniejszego znaczenia, nie jest prawdą, że im więcej razy napiszemy słowo „fotograf Kraków” na stronie, tym lepsze osiągniemy pozycje." Ma i to duże. Widziałem strony w topach zrobione samym key density. Wpisz sobie "pozycjonowanie stron" i sobie sprawdź jak tym słowem jest najeżona strona TOP1.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


strony w topach zrobione samym key density. Wpisz sobie "pozycjonowanie stron" i sobie sprawdź jak tym słowem jest najeżona strona TOP1

 

Ty w taki sposób zrobisz "pozycjonowanie stron" w TOP1 (albo w sumie w Twoim przypadku, dowolnym innym) a ja wpłacę 5k na fundację.

Pasuje ? A jeśli nie to przestań te brednie pisać - mamy rok 2015 a nie początki internetu i wyszukiwarek i szoruj do działu dla początkujących.

 

EOT.

Sygnaturkę z linkiem przyznam sobie po napisaniu 15 wartościowych postów. Prawdopodobnie nigdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dlaczego ten samozwańczy mistrz pozycjonowania uważa wszystkich dookoła za gorszych od siebie ?

 

Biorąc pod uwagę poniższe, nie wiem.

Dla mnie jest to cytat reklamowy roku. ;)

 

34oplqt.jpg

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oki Xann ale nie boisz się że taki agresywny marketing bardziej zniechęci potencjalnego klienta do wykonania czynności? nie lepiej jest budowanie pozytywnego wizerunku? 

 

Jestem, w branży już 10 lat, zaczynałem od pożyczonego komputera i 12 godzinnego trybu pracy, dziś mam fajny zespół, obsługuje TOP'owych i nie tylko klientów. I to wszystko dzięki ciągle temu samemu marketingowi  jaki robię od ponad 10 lat - widać się sprawdza  ;)

ps. Tak miedzy nami w Polsce ilość hejterów  i pieniaczy jest miarą sukcesu ;)

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


I to wszystko dzięki ciągle temu samemu marketingowi jaki robię od ponad 10 lat - widać się sprawdza

 

No comment.

 

Pewnego razu, w pewnym mieście żyło sobie młode małżeństwo.
Żona chcąc nakarmić swojego męża, postanowiła przygotować mu na obiad przepyszną szynkę.
Żona wzięła się do pracy, wymyła szynkę, którą z dużą pieczołowitością kupiła z rana w sklepie.
Następnie położyła ją na desce i odcięła najpierw końcówkę z jednej strony, a następnie z drugiej.
Po czym włożyła ją do garnka z wodą i przykryła pokrywką.

Całej tej sytuacji przyglądał się jej mąż, który zdziwił się tym co widzi. Zapytał więc.

– Czemu odcięłaś te kawałki?
Żona po krótkim zastanowieniu powiedziała:
– Hm. Moja mama tak robiła. No i wiem o tym, że jak się obcina końcówki, to wówczas szynka robi się bardziej soczystsza, przez co oczywiście jest smaczniejsza.

Mężczyzna wydał się nieco sceptyczny i zdziwiony odpowiedzią. Nie dawała mu ona spokoju.
Będąc z wizytą u swej teściowej zapytał:

Zięć - Mamo, Ty też obcinasz boki szynki, gdy ją gotujesz?
Teściowa – No oczywiście.
Zięć – A dlaczego to robisz?
Mama – No tak, moja mama tak robiła całe życie. I teraz ja tak robię.

Mężczyzna nieusatysfakcjonowany odpowiedzią poszedł do drugiego pokoju, gdzie przebywała babcia starowinka.

Zięć - Babciu, a czemu Ty odcinałaś kawałki szynki, gdy ją gotujesz?
Babcia – No jak to? Przecież garnek miałam za mały i szynka się do niego nie mieściła.

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.....

Mężczyzna nieusatysfakcjonowany odpowiedzią poszedł do drugiego pokoju, gdzie przebywała babcia starowinka.

Zięć - Babciu, a czemu Ty odcinałaś kawałki szynki, gdy ją gotujesz?

Babcia – No jak to? Przecież garnek miałam za mały i szynka się do niego nie mieściła.

Święte słowa

Zobacz to 

Jedyne w Polsce WARSZTATY z BHS

 https://seoparty.net/jedyne-w-polsce-warsztaty-z-bhs/

 

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Współczuję.

 

Przecież on aluzji nie załapał :D

 

PS. Zima nadciąga, przyjdą kolejne mrozy, o ile poprzednie w ogóle stopniały, bo coś "10 letnia ekipa" sobie nie radziła z lodowcami ;)

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności