Skocz do zawartości

23rd september 2015, google maps & CERN


Dirty Frank

Rekomendowane odpowiedzi

Emigranci, filtry, prezydent Du*a, nie-rankujące K2... Czarne dziury! :D

Bawią mnie teorie spiskowe najczęściej, choć jest kilka - które mają przynajmniej cokolwiek wspólnego z rzeczywistością :) No ale ale...

 

Ciekawą sprawę znalazłem na innym zupełnie forum. Może ktoś tutaj będzie miał jakieś godne uwagi wytłumaczenie, dziwnego przekierowania na jedno zapytanie w google maps (z tego co pamiętam, żeby dodać lokalizację do map, trzeba ją zweryfikować). A może tłumaczyć tego zupełnie nie potrzeba, data się zweryfikowała z lokalizacją przypadkiem :)

 

Wpisując w google maps zapytanie/datę: 23rd september 2015

Zostajemy odesłani do lokalizacji:

 

CERNpng_sperhxw.png

 

A cóż się będzie działo 23 września? :) A no chłopaki w CERN będą majstrować przy mini czarnych dziurach i co najmniej jedną chcą wyprodukować  :crazy:  A te jak wiemy, do prostych spraw nie należą (czarna dziura ma to do siebie, że pochłania wszystko włącznie z czasem, przestrzenią i banami w google). Kto wie, czym czarna dziura jest (w świetle naszej dzisiejszej wiedzy), ten wie - że gruby temat. Będę obserwował przebieg sytuacji z dużym zaciekawieniem. 

ricco-banner.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A te jak wiemy, do prostych spraw nie należą (czarna dziura ma to do siebie, że pochłania wszystko włącznie z czasem, przestrzenią).

Czarna dziura nie pochłania przestrzeni tylko ją zakrzywia z czasem jest jeszcze ciekawiej, ale to nie ta beczka...

Tak czy inaczej przeżyliśmy już jeden koniec świata i to niedawno.. i przyznam, że wtedy w lekkim strachu byłem   :nie_powiem:

--

Ciekawy deszczowiec w klimacie Zapowiedź / Knowing:

https://www.filmweb.pl/film/Zapowied%C5%BA-2009-119847

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eeeee koniec świata od razu :)

Zwykła czarna dziura, przyznaj Mion - że zjawisko może być ciekawe w obserwacji. 

 

tylko ją zakrzywia

 

racja, źle ubrałem w słowa, skupiony na Illuminati i zbliżającej się planecie Nibiru :)

 

 przyznam, że wtedy w lekkim strachu byłem

 

 

o którym mówisz? Bo było tego trochę. 

ricco-banner.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


o którym mówisz? Bo było tego trochę.
Ostatni koniec świata przepowiedziany przez Majów :olaboga:

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małe czarne dziury są niestabilne i od razu parują

 

przynajmniej w teorii, poza tym w kalendarzu cernu nie widzę nic niezwykłego, może warto jednak trochę weryfikować banialuki czytane w internecie? :)

 

tak czy inaczej kryzys i wielkie zdarzenia na świecie mogą być samospełniającą się prepowiednią, ludzie podświadomie przez rozdmuchanie oczekiwań zrobią coś, rynki są gotowe na kryzys

Najlepszy portal branży gier liczbowych Lotto to: Wyniki Lotto NET

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

banialuki czytane w internecie? 

 

fraza 23rd september 2015 kieruje na CERN w google maps - mnie zainteresował to, nie wiem co zainteresowało Ciebie ravau ;)

 

może warto jednak trochę weryfikować banialuki czytane w internecie?  :)

 

Stanowczo warto :)

 

(...)

 

Małe czarne dziury są niestabilne i od razu parują

 

 

A te informacje, ze sprawdzonych źródeł czy teoria? :)

 

 

ricco-banner.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności