Skocz do zawartości

Duplikaty contentu


Dominik23

Rekomendowane odpowiedzi

Większość podstron już jest za indeksowana (zapytanie site:domena). Na fragmenty tekstu - duplikaty są poniżej oryginału - dlatego że nie linkowałem tego "mocnymi" linkami. Ruch jest słaby bo content jest mało atrakcyjny, ale cieszy mnie duża ilość za indeksowanych podstron,które mogą leżeć latami nie ruszana. Za dwa, trzy lata może dodam linki.

Off topic.

Witryna Biznesu - najlepsza promocja biznesu w sieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


ale cieszy mnie duża ilość za indeksowanych podstron,które mogą leżeć latami nie ruszana.

Szczerze to nie ma czym się cieszyć , nie ma to praktycznie żadnej wartości poza samozadowoleniem z site: .... .

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności