Skocz do zawartości

[Wykonam] Wysoka Jakość Tekstów! Artykuły Tematyczne, Wpisy, Marketing....


lukasz0226

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, najwyższy czas ponowić ogłoszenie:)


 


Kilka słów o mnie:


Piszę od wielu lat i śmiało mogę stwierdzić, że to znaczna część mojego życia. Znam się na swojej robocie i czerpię z niej dużo satysfakcji. Jestem profesjonalnym copywriterem i dziennikarzem prasowym, również korektorem. Współpracuję se świetnymi grafikami i projektantami stron jakby była taka potrzeba. Jako dziennikarz pracowałem w największych agencjach prasowych w Polsce, w tym dla Polska Press i Agory. Z kolei jako copywriter, opracowywałem treści dla krajowych i międzynarodowych firm, agencji itp. 


 


Co piszę? 


 


Piszę absolutnie wszystko: poradniki, wywiady, opracowania, teksty na blogi, oferty sprzedażowe... na życzenie napiszę nawet książkę :)Specjalizuję się w tekstach wysokiej jakości z tematyki finansowej, budowlanej, turystycznej, kulinarnej i technologicznej, jednak bez trudu (jako rasowy dziennikarz opierając się na źródłach) ogarnę też każdą inną tematykę. Prowadzę też fanpage.


 


 


Portfolio:


 


Trudno tak  w kilku zdaniach przedstawić swój dorobek życia i streścić ponad 10 lat doświadczenia. Dlatego chętnie podeślę zainteresowanym moje próbki tekstów, do wyboru mam tysiące artykułów publikowanych w gazetach drukowanych i online, tysiące tekstów sprzedażowych oraz opisów i pewnie podobną ilość tekstów blogowych o różnej tematyce. 


 


 


Cena:


Bardzo konkurencyjna:) Uważam, że zawsze można się dogadać więc pisz do mnie śmiało. Razem ustalimy dogodną cenę dla każdej ze stron. Warto też pamiętać, że wycena to sprawa indywidualna. Tak jest po prostu uczciwie. Dla mnie i dla Ciebie. 


 


Kontakt: 


email: stachurski.l@gmail.com


tel. 793 213 177


 


Zachęcam do kontaktu!


Łukasz Stachurski


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności