Skocz do zawartości

Blokowanie numeru telefonu


chcewypoczac

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Chciałbym zapytać czy jest jakaś możliwość na androidzie aby zablokować jakiś numer abym to ja nie mógł do niego wysyłać smsów ani dzwonić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TO działa tylko tak że to on się nie dodzwoni do ciebie, wchodzisz na połączenia, potem masz opcje "dodaj do blokowanych' i tyle, skuteczna metoda na natrętne  firmy.

 

"Na szczycie zawsze znajdzie się miejsce" - Ale potrzebujesz serwera by tam się znaleźć - Zgarnij kod rabatowy do SEOhost 40% - lub rabat do Cyber_folks - 10% - Rabat do hitme -5% - #reklama #link_sponsorowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- blokada u operatora

- np ja na tablecie samsung - Android mam opcję dodaj nr do spamu  oraz listę odrzucanych numerów

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

offtop a jednak o naciągaczach - dokładnie blokuję i dodaję takie numery - numer po numerze... ale na blokowanie numerów wychodzących - na to nie wpadłem - jednak bezpieczne w przypadku komórki w rękach dziecka..

- można u operatora zablokować nr wysokopłatne i... połączenia z internetem jesli nie masz wykupionego żadnego pakietu

 

napisałem tu kilkadziesiąt słów z epitetami i nie tylko /i wykasowałem - nawet mam to pod ctrl+v/

- podsumowując - sprzedaż przez telefon - szczególnie ludziom starym i w wieku emerytalnym powinna być zakazana w PL - to jest niemoralne, nieetyczne i przerażające.

 

Lista - jak w firewallach - do ściągnięcia i blokowania - dla młodych

Ustawa - uniemożliwiająca dzwonienie do ludzi obarczonych wiekiem, chorobą, długami... albo wogóle

 

Oczywista firmy zara wynajdą zadowolonych emerytów, którzy powiedzo, że wspaniele jest porozmawiać i trafić na szczególne okazje - ja im powiem tak - jak pisemnie sam się zgodzę, żebyś zadzwonił do mnie bucu - ale w innym przypadku to przestępstwo - czemu?

 

Każdy z nas zna jakąś tragiczna historię ze zgodą wyrażoną przez telefon - ja naprzykład spędziłem kilka godzine w jednej z sieci komórkowych odmawiając usługę - z żądaniem odsłuchania rozmowy mojej Matki ze ścierwem... (przyznano rację, oddano pieniądze - rozmowy oczywista nie udostępniono) - to była spokojna - jednak wkurwiająco zabierająca czas procedura...

 

Babcia znajomego - z emeryturą <1000 kupiła garnki pewnej firmy za 5k - nikomu o tym nie powiedziała - a może zapomniała...

 

Stąd to już blisko do metody "na wnuczka" - w takim kal centr płacą za wynik - w domyśle można coś wepchnąć - jak nie zwróci to znaczy, że chciał... - tak było w przypadku mojej Mamał

 

ps. pamiętacie jak kiedyś nr 0700 były z góry udostępniane - to było społecznie złe - negatywne i nie bójmy sie tego słowa sk***********e i dziurawe obecnie  takie połączenia są domyślnie blokowane?

 

Niekoniecznie - jeśli nie masz wykupionego abonamentu na internet w komórce może być równie groźnie... - piszę bo na skraju sieci wewnętrznej wi-fi / sklepu google i połączeń w tle ściągnąłem dla synka kilkanaście mega za... 500pln - spróbujcie(semantyka - język ma swoje ciekawostki - czemu próbowanie ma bojaźń w sobie ;P (co prawda brak tu ortografii)) sami - podnosi ciśnienie - wszystko dobrze się skończyło - ale to był czysty przypadek

 

/ps. cudownie uznano reklamację /

 

/ps2. jeśli ktoś ma numey, które szkodzą, naciągają lub po prosu marnują czas - bardzo chętnie dodam je do swojej listy - z góry dziękuję/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


przypadkiem nie chcę pod dany numer wysłać żadnej wiadomości

 

może trzeba odstawić alko? ;)

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności