Skocz do zawartości

Pościg niczym z Hollywoodu ;)


Siciliano

Rekomendowane odpowiedzi


chodzi o pewne odruchy, które każdy powinien mieć wyrobione.

Tylko gdzie niby oni mieli by te odruchy ćwiczyć ? ;) (w jedną wizytę na strzelnicy wywalam więcej niż "stójkowy" przez rok :D )

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysiu takie odruchy wyrabiasz sobie podczas każdej sytuacji dynamicznej. Podstawowe zasady bezpieczeństwa zawsze obowiązują i trzeba pamiętać, jak je praktycznie realizować. Wiadomo, że to co jest na kursie podstawowym to za mało, jednakże życie jest doskonałym nauczycielem.

Potrzebujesz linków? Pisz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mają również 911 ki.

 

W Polsce mają Carrera 4S na A2 jeżdżą.

 

E. akurat pisałem jak powyżej post powstał.

 

 

 

A kto by tym w Polsce jeździł?

 

Jeszcze chyba nie widziałeś jak policja autostradowa w Polsce jeździ.

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności