Skocz do zawartości

Kto najlepszy?


Lok

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 146
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Pod względem SEO to Rosjanom daleko do polaków.

Za to w Black SEO są nie do zdarcia........

Amerykanie - gdyby nie ich systemy, nie połapali by się wogóle w tej branży.

Francuzi - jak wiemy rozłożył ich "Nawigator"

Niemcy - są dobrzy [bo większość to Polacy :)]

itd.........

Największą głupotą jest uczenie się tego, co potem trzeba zapomnieć [...]
- Miarą mówcy nie jest ten kto mówi, lecz ten co słucha [...] / Platon (ok. 437 - 347 p.n.e.)

Drogi wszechświecie, przestań no lecieć w kulki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to co ? onanizm patriotyczny ? :)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie porównujcie USA, do Polski, bo to zupełnie inny kaliber.

No z tym się zgodze........

Polacy posiadają motywację i umiejętności......

Amarykanie posiadają karte przetargową - twardą gotówkę! ;)

Ps. Tak Beerbant jestem polakiem i nie ukrywam tego na zagranicznych forach.

Największą głupotą jest uczenie się tego, co potem trzeba zapomnieć [...]
- Miarą mówcy nie jest ten kto mówi, lecz ten co słucha [...] / Platon (ok. 437 - 347 p.n.e.)

Drogi wszechświecie, przestań no lecieć w kulki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zebol ja też nie mam narodowościowych kompleksów i uważam, że gdyby nie globalizacja i przewaga netu anglojęzycznego to spokojnie "dymamy" reszte świata.

P.S.

uważam że "janki" to dupki ogólnie rzecz ujmując ;)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt - zapomnieliśmy - ale można ich podpiąć pod Rosjan.

Zresztą jak wiemy - obecnie zalewa nas fala różnego rodzaju spamu.

Indie to obecny dominator w tej branży.

Polacy też nie są bez karni, lecz powoli nasza społeczność jest doceniana.

Udzielam się na wielu forach zagranicznych i musze przyznać, że coraz częsciej koledzy z zagranicy korzystają właśnie z naszych usług ;) - więc jakiś powód do dumy jest :pisze: .

Największą głupotą jest uczenie się tego, co potem trzeba zapomnieć [...]
- Miarą mówcy nie jest ten kto mówi, lecz ten co słucha [...] / Platon (ok. 437 - 347 p.n.e.)

Drogi wszechświecie, przestań no lecieć w kulki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myslę, że w Eurpie pod względem seo dominują Polacy.

Do stanów to naprawdę nam daleko. Popatrzcie sobie jakiego linkpowera mają niektóre strony w us na popularne frazy. Często 10 razy wiekszego niż dla analogicznych fraz w PL.

Imo składa sie na to wiele czynników m. in. tańszy hosting i domeny, większa kasa z seo i fakt, że powszechny Internet ma tam troszkę więcej latek niż u nas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądając frazy anglojęzyczne rosjanie biją nas o dwie głowy. Tak samo linkowanie naturalne, SEM: USA i Niemcy są zdecydowanie lepsi od nas. Porgramy afilacyjne dobrym linkowaniem - USA 3-5 Lat! przed nami.

Co do picia wódy myślę, że Fin z dalekiej północy pobibił by niejednego naszego mistrza o rodowych syberyjczykach nie wspominając.

Z drugiej strony z całą pewnością polscy SEO - masterzy należą do światowej czołówki - ale to dotyczy kilkunastu - kilkudziesięciu za nas a nie całej chmary pokemonów.

Z jednej stony trochę wiary we własne siły ale z dugiej więcej pokory :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności