Skocz do zawartości

Kto najlepszy?


Lok

Rekomendowane odpowiedzi

...W teamie musi być szef, główny właściciel który będzie tym wszystkim kierował..

Prawda.

...drażliwy dla większości wątek killa
W dobrym tonie jest nie mówić o nieobecnych - nie dajesz im szansy wypowiedzi. Zadzwoń do Niego - masz w końcu ledwo 15 km - więc możesz też pojechać - zapytaj bezpośredni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 146
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Trolling, przemądrzanie się itp. I po co wam to? Do czego wam to się przyda?

Ja odpowiem tylko starym, ale bardzo trafnym cytatem "Najmniej groźny jest ten pies , co najgłośniej szczeka". To, że ktoś się nie afiszuje z zapleczem czy protfolio, nie znaczy, że go nie posiada :)

Dała matka rozum? To kombinuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam nikt swoim portfolio w oczy świecić nie musi. Własnym też nie świecę :P

Widzę tylko że w serpach coraz częściej pojawaiją się strony naprawdę dużych firm. Pewnie znalazły się tam w procesie naturalnego pozycjonowania ekhm updatu google ;)

Pozdrawiam i życzę miłej zabawy z topikiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 tys Beerbant to bardzo dużo i nie pisz że za tę kasę pozycjonujesz 2, 3 klientów, z tym się nie zgodzę.

adek czytaj uważniej posty 30k tyczyło sie kasy na starcie od zera i to od zera nawet jeżeli chodzi o wiadomości z tematu, a nie o kase za pozycjonowanie.

zastanawiam tylko i pytam:

Dlaczego jego firma nie ma nic w portfolio?

nie interesuje mnie to za to powiem Ci, że ja też mam wystawione popłuczyny, ale to moja decyzja.

Jeżeli zaś rozmawiam z klientem face to face to daje mu poznać to właściwe portfolio.

Pisanie że mają już dużych klientów i nie muszą się promować jest największą bzdurą,

uwierz mi że istnieje najbardziej skuteczna forma promocji i mam z niej coś ok 40% klientów :)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie interesuje mnie to za to powiem Ci, że ja też mam wystawione popłuczyny, ale to moja decyzja.

Beerbant nie chodziło mi o Twój przypadek. Co do innych form promocji, oczywiście każdy z nas je ma, jedni żyją ze spamingu, inny z poleceń zadowolonych klientów, jeszcze inni............... :) <wystarczy> ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba sobie powiedzieć prawdę, monopol zaczynają przejmować firmy takie jak art4web, comweb, czyli firmy które mają dobre SYSTEMY.

oj chyba złe przykłady podałeś - jak sprawdziłem co piszą o pozycjonowaniu to stwierdzam że są początkujący.

no chyba że są tak dobrzy że pozycjonują w wp i onecie w 1 dzień

Może to są jakieś duże firmy, ale na mnie wywarły bardzo marne wrażenie.

Kapsel Heinekena

Fajny kubek, fajne kubki i może coś jeszcze

Kubki reklamowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zwolnij priv adek to Ci coś puszcze ciekawego w temacie

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności