Skocz do zawartości

Kto najlepszy?


Lok

Rekomendowane odpowiedzi

Lok: Cycki opadają (Erbit nie ma praw własności do tego powiedzonka, zresztą swoją stopkę też skopiował od kogoś bardziej kreatywnego) jak się Ciebie czyta. Mrtn po raz pierwszy usłyszał ode mnie coś miłego (chyba jako jedyny;), ale o tym wiedziałbyś gdybyś czytał to forum. Tyle.

Erbit: Rad dosłownych nie daję, wolę zmusić do dyskusji i wysiłku wyciągania wniosków. Z całą pewnością za to nie wprowadzam w błąd jak niektórzy. I nie nadymam jak Paw z funkcji "kierownika szatni". Ale dość już o mnie: rozwijaj się, rozwijaj...

ps. Bywałam na imprezach z erotomanami-gawędziarzami, dla których zdobyć kobietę to jak splunąć. Przy pierwszym podejściu kolana im grały i ślinili się jak niemowlaki. Dalszego ciągu nie było. Współpracowałam z webmasterami, którzy rzekomo robili strony dla Megakorporacji. Widziałam później jak sprzedają swoje prace na Allegro lub WH za grosze. Czytałam na tym forum o osiągnięciach MegaSEOwca Killa i innych. Jakoś Jego osiągnięć w sieci nie widzę, a site: jego stron zamyka się liczbą 3-cyfrową. Biedny Megaloman. itp, itd...

Czytałam już na tym forum wiele bzdur i tylko nie wiem czemu to służy. Podniesieniu własnego Ego? Zniechęceniu Pokemonów do konkurencyjnej działalności?

Lok: dla Ciebie i Tobie podobnych Erbit zawsze będzie Hero. Mnie nic do tego, niech się rozwija :D Ale jak ktoś coś napisze to niech da dowód, a nie popierdółki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 146
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

no no...co za tekst..tylko wiesz w przeciwienstwie do Ciebie nie szukam po postach kto kogo chwali lub nie . w 80% Twoich postow jest krytyka polaczona z glupota. Ty wolisz siedziec tutaj i wszystkich denerwowac.

LOK - LIGA OBRONY KRAJU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przypadku porblemów nie odwracanie się od nich, a wychodzenie im na przeciw. Wiele firm kiedy coś zepsuje klientowi próbuje jak najszybciej się z nim pożegnać - tymaczasem porblem trzeba naprawić, ponieść koszty i często ma się klienta który już na ufa na wieki.

Naprawde wiem o czym piszę. Wiem jak trudno zdobyć poważnych klientów, znam magiczną pętlę.....

To fakt z tymi problemami, chodź mi kilka razy zdarzyło się, że klienci sami nie dając mi dojść do słowa odchodzili bo były "problemy". Odchodzili bo ktoś inny im mówił, że poradzi sobie a ja nie... :D ech...

Z tą pętlą też masz racje, też coś na ten temat wiem bo pracuje tylko z firmami z "polecenia", jak dzwoni do mnie ktoś i mówi, że chodzi o pozycjonowanie to pytam się od kogo ma mój numer, jak nie chce powiedzieć to kończe rozmowę.

Jestem człowiekiem, który lubi wygodę i nie potrzebuje mega siana, tyle co mam starcza mi na wszystko co chce (na razie)....

Piszecie, że ciężko znaleść klienta za 1k pln !! Moje mniemanie jest takie, że nie ciężko, spokojnie można to zrobić tylko trzeba przewalić odpowiednią liczbę ofert i rozmów.

Ciekawe do ilu Firm oferujecie w miesiącu - 10-20 a może 100 ?

Skuteczność na poziomie 1% to już dobra skutecnzośc więc sami sobie policzcie ile trzeba się narobić by zarobić

Ciekawe ile osób ma PH lub wspólpracuje z jakimiś PH.

Jak już kiedyś napisałem, do top10 na "pozycjonowanie", został wysłany mail z poważnym zapytaniem z poważnej firmy przez poważnego człowieka.

Ja niestety nie mogłem się tym zająć ze względu na specyficzne układy. To co ujrzałem w odpowiedziach postawiło mi włosy na głowie !!

Tylko JEDNA firma miała w miare profesjonalną ofertę a inna w mailu napisałe słowa "jeśli to Panu pasi" !!

Po tych ofertach Firma zrezygnowała z planu pozycjonowania strony na rzecz reklam w googlu.

Niedawno ogłaszałem się, że szukam kogoś, kto będzie zamiast mnie pozycjonował dla google.de z tego forum zgłosiła się jedna osoba, która napisała mi taką ofertę, że aż miała jedną linijkę. Jak zwróciłem uwagę, że troszke trzeba się postarać dostałem maila na 4 wersy !! Nie bryndczcie więc, że nie macie dobrych klientów bo to był klient za więcej niż te przysłowiowe 1k PLN.

Za jakiś czas będę prawdopodbnie szukał albo do współpracy albo do zlecenia pozycjonowanie na google.com i zastanawiam się, czy wogóle tutaj na forum pisać ogłoszenie.

Oczywiście zaraz ktoś napisze, że jak ja mam "dobrze" to OK i żebym się tym cieszył, że cwaniacze czy też mądrze się i może tak jest ale JA mam takich klientów i nie biore prac za klepaki a ....... (reszte sobie sami dopowiedzcie)

Z cyklu "Przysłowia Polskie":
- "We wakacja jak i w wiosnę - Google podskakuje se radośnie."
Mój blog o pozycjonowaniu i nie tylko... Strona firmowa - www.antygen.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edytko nasza....po twoim avatarze jak i moim widac jestesm erotomanami,zboczencami i nie wiadomo kim..Gdybys poznala co niektorych tu podam przyklad : zebol wiedzialabys ...ze to nie sa pokmeny.Ma takie osiagniecia ze wlos sie jezy na glowie.Mozesz tylko pomarzyc.Dlatego jezeli kogos nie znasz to nie wyrazaj swoich opinii,pozdrawiam.

LOK - LIGA OBRONY KRAJU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skuteczność na poziomie 1% to już dobra skutecnzośc więc sami sobie policzcie ile trzeba się narobić by zarobić

mkane: No to właśnie dla mnie oznacza trudność :D Przeprowadzenie stu rozmów handlowych, z których jedna kończy się sukcesem jest dla mnie niesatysfakcjonujące a zdobycie Klienta trudne. Nic więcej ukrytego w mojej wypowiedzi nie było.

po twoim avatarze jak i moim widac jestesm erotomanami,zboczencami i nie wiadomo kim..Gdybys poznala co niektorych tu podam przyklad : zebol wiedzialabys ...ze to nie sa pokmeny.Ma takie osiagniecia ze wlos sie jezy na glowie.Mozesz tylko pomarzyc.Dlatego jezeli kogos nie znasz to nie wyrazaj swoich opinii

Lok: Ani się tych Twoich wypocin nie da czytać, ani zrozumieć. Zwracałam się do Ciebie, nie do Zebola - jeśli masz problem ze zrozumieniem prostych zdań to może inne forum byłoby odpowiedniejsze. Nie neguję osiągnięć innych Osób (oprócz tych, których osiągnięcia znam i potrafię ocenić) i nie stawiam się przed innymi w szeregu. Idź potakiwać innym albo rozwijać się, czy cóś...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja juz nie kapuje

Edyta != Domains

chyba

obilo mie sie o uszy, ze to zona

poza tym

wydaje mie sie

(choc wchrzaniam sie miedzy wodke a zakaske)

ze jesli klocicie sie

na forum

to oznacza w skrocie

ze oboje macie swoje doswiadczenia cenne

w SEO i pewnie nie tylko ;]

moze miast sie klocic byscie podzielili sie czyms bardziej

wartosciowym

moze

* ten post zawiera zbedne komentarze.

https://' target="_blank">

sq- Aero Plan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałam już, że edyta to edyta a domains to domains - erbit nie potrafi sobie poradzić z taką ilością informacji.

Pisałam, że wystarczą mi choć pobieżnie branże - erbit nie potrafi zrozumieć prostego zdania.

Ale rozwija się ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Od czasu jak został karbowym na tym forum, to raczej nie ma to czasu...
Fakt - czasu jest nie za wiele... trzeba go dzielić pomiędzy różne obowiązki - niemniej wystarcza mi go na tyle by nie pisać o trudnościach z klientemi za 800 - 1000 PLN. Poprostu współpraca popłaca - ale niektórzy wolą się zamknąć w swoim światku pozycjonera (Allegro ? ) i kwiczeć, że trudno o klienta... a jak dochodzi do poważnej oferty to jest dokładnie tak jak opisał to mkane (tu) a 'sekret' jest banalny - pieknie opisany przez mrtn (tu) - wszystko w jednym topiku...

Teraz wybaczcie - zmieniam zajęcie... idę pospamować - czy jak to tam się nazywa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[edytowane - Erbit]

Nie cytuj bez potrzeby

Nie opisywałam trudności z klientami za 800 - 1000, ale o tym, że znalezienie takich na razie w Polsce jest ciężkie. Jesteś analfabetą, który nie potrafi czytać. Przytyk do Allegro też chybiony - nie mam obecnie czasu wystawiać ofert, nigdy nie koncentrowałam się tylko na Allegro. Choć podtrzymuję zdanie, że to dobre miejsce na pierwsze kroki. Zatem jesteś też ślepy. Mkane i mrtn opisali swoje doświadczenia, które w niczym nie przeczą moim - uważam nawet, że są zbieżne. Ty za to potrafisz w swojej arogancji tylko pluć na innych i pisać banialuki bez najmniejszych dowodów, często też wprowadzasz innych w błąd. Dla mnie jesteś zwykłym pajacem niegodnym uwagi, być może zwrócisz moja uwagę gdy kiedyś trafię na strony promowane przez ciebie, ale w tej chwili wciąż w SERPach widuję inne osoby z tego forum, a ciebie nie. Ale przecież się rozwijasz, nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności