Skocz do zawartości

Kto najlepszy?


Lok

Rekomendowane odpowiedzi

A o dobrze płacącego klienta w Polsce jest trudno i basta. Tyle.

niech każdy mówi/pisze za siebie, masz zaplecze, masz dobre referencje - klient sam się prosi.

Co do pewnego niedowiarka w innej kwestii już ktoś inny przytarł mu noska o ile pamietam osoba tej samej płci :blink:

co do pisania na ileś tam wersów czy też przedstawiania oferty pozycjonowania na kilka arkuszy A4 to przyznaję się nie bawie się przynajmniej na początku w nic szczegółowego. Uważam to za dobrą metodę - początkowy odsiew, jeżeli klient rokuje, że będzie płacił moją stawkę i widze że jemu to będzie się opłacało to wtedy zaczyna się tkz. bajer :rotfl:

Ceny hmmm nie powiem mam kilku klientów płacących za frazy niezłą kase ale mam również takich klientów, których trzymam z sympatii za śmieszne pieniądze w bardzo mocno obsadzonych frazach (ok 1/10 średniej rynkowej kwoty)

Nie mogę się powstrzymać od komentarza co do oceny zaplecza innych - nikt nigdy nie pozna prawdziwego zaplecza pozycjonującego bo jest to niemożliwe ;) (no chyba że pozycjoner będzie tak głupi że sam je zdradzi)

///////////////////////////////////////

Co do meritum postu to uważam, że obojetnie w jakiej dziedzinie jak się postawi obok siebie rosjanina, polaka, jankesa to ten ostatni zawsze będzie w ogonie ze względu na totalny brak ogólnej zaradności (mówię o przeciętniakach)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 146
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Jakie prowokacje? Osobę nad tobą widuję codziennie "robiąc" bieliznę i kancelarie prawne (nie lubię Go, ale ma pozycje i zaplecze), osoby na poprzednich stronach na nie mniej oblegane frazy, pozostałych forumowiczów mijam często przy "pozycjonowaniu" i "katalogach", nawet pokemony z linkorem czasem włażą mi w paradę. A ty? Echo... Strasznie tajemnicze te twoje branże.

Beerbant: mam rozumieć, że sam jesteś głupi zdradzając mi swoje zaplecze na PW? Albo że nie da się określić w przybliżeniu zaplecza zaangażowanego przez pozycjonera dla konkurencyjnej strony?

Lok:

Tak Hero Erbit masz racje:)
Tak jak pisałam, potrafisz tylko potakiwać :rotfl:

Krupek: schłodzoną, tylko schłodzoną :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak Hero Erbit masz racje:)...edyta probujesz prowokowac....wiesz...daruj sobie bo nie wiem czy to zauwazasz ale kazdy Cie olewa..wszyscy sa przeciwko Tobie wiec nie wchodz na to forum...bo to jest juz zalosne.

LOK - LIGA OBRONY KRAJU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edyto

Może Teamy to dużo powiedziane wcześniej czy później pogryzą się ludki o kase, ale zgodze się są 2 różne firmy/osoby współpracujące przy jednym zleceniu.

Sam często korzystam z usług zaprzyjaźnionych firm w momencie kiedy mam sporo zleceń to odbywa się to na zasadach że ustalamy stawki za które firmy te pracują dla mnie, ja dbam tylko z obsługę klienta, ew. ,,dopalam" jakieś frazy swoim zapleczem jeśli partner z czymś sobie nie radzi.

W Polsce na razie jest bardzo ciężko zdobyć Klienta płacącego 800 - 1000pln miesięcznie

Nie jest to wielki problem, są klienci na dobre samochody bo mają wymagania , są tez klienci na pozycjonowanie za 2,3 tys miesięcznie. Znalezienie takiego klienta to przede wszystkim UWAGA : umiejętność wysłowienia się, znajomość marketingu, podstaw pozycjonowania +podparcie się dobrym portfolio. To wystarczy aby produkt sprzedać i obsłużyc klienta, aby go utrzymać i mieć klientów z jego rekomendacji trzeba oczywiście mieć dobre zaplecze aby go obsłużyć

Znam kilka firm i nie chodzi mi tu tylko o branże SEO które mają olbrzymią wiedze i możliwości ale ich obsługa klienta jest po prostu zerowa. Korzystam w sporadycznych przypadkach z usług jednej z firm pozycjonerskich , i jej właściciel porostu nie potrafi mówić, jest z gór, popełnia rażące błędy ortograficzne i nawet jeśli będzie najlepszym na świecie pozycjonerem to się NIE SPRZEDA.

Takie są moje skromne odczucia i doświadczenie nabyte do tej pory, oczywiście możecie się z nim nie zgodzić :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edytka, bejbe masz zerowe pojecie o sajtach pozycjonowanych przez moją firmę to raz , dwa masz nawet nie zerowe a na totalnym minusie pojęcie o moim zapleczu.

Zawiodłem się troszkę na Tobie bo myslałem, że masz jakieś pojęcie o tej robocie a jak widzę to co piszesz to wybacz ale powstrzymam się od komentarza.

Ze względu na to iż prawda o Pani wiedzy wyszła na jaw, "tej Pani już dziękujemy :blink: "

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beerbant....trzeba bylo mocnego slowa..bo sam jej tego nie powiem.oczywiscie za chwile zostaniesz ochrzoczy jako Hero Lok-a(czyli mnie)tak wiec mamy wielka trojce... hero Erbit,hero Beerbant i ich podwladny..lok

LOK - LIGA OBRONY KRAJU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adek: Jeśli nie masz problemów ze znalezieniem takich klientów to OK. Jest to dla mnie dziwne, bo 90% klientów, którzy się do mnie zwracają nie operują takimi sumami. Ale przyjmuję do wiadomości, że jest łatwo :blink:

Beedbant: Zatem mam stwierdzić, że ........com, której sprzedaż mi oferowałeś nie jest Twoim zapleczem? Że celowo wprowadzałeś mnie w błąd lub chciałeś naciągnąć? Faktycznie, kancelaria chyba nie jest Twoja, przeceniałam Cię. To te kilka katalogów, websukces, kopia dmoza i linkor to całe zaplecze? Król jest nagi?

[edytowane-Erbit]

Domeny zostaw w spokoju...

Co to Erbit, tajemnica, że edytujesz? Podobno nie mam pojęcia o zapleczu Beerbanta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swieta prawda..ze swieca szukac osoby ktora da chcoby 500/miesiac.....wyjatki.Pierwszy raz popieram Edyte.

Jaki jest sens pozycjonowania strony klienta za kwotę mniejszą niż ta, którą można uzyskać z adsense? Jeśli na daną frazę jest ruch, który może mi zapewnić pewien zysk z reklam kontekstualnych/ programów partnerskich/ jakiejkolwiek formy reklamy na pewno nie zgodzę się pozycjonować strony klienta za kwotę mniejszą. Więcej - kwota którą płaci klient musi być zauważalnie wyższa od dochodów z reklam na stronie...

Koszty to nie tylko rachunek za łącza, domeny, hosting, biuro, zus, ale i utracony tzw. alternatywny zysk. Jeśli więcej zarobisz na adsesne, nie ma sensu pozycjonować. Jeśli fraza jest popularna (no, czasami licząc z frazami pobocznymi), zarobisz na niej przynajmniej te 300-400zł miesięcznie. Ergo - pozycjonowanie za tak małe kwoty jest albo zwyczajną frajerką, albo oszukiwaniem klienta, bo pozycjonuje się na frazy, które jemu nie przyniosą żadnego zysku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bejbe nie odsłoniłaś królowi nawet dużego palca u prawej nogi :rotfl: ledwo co wygryzłaś dziurke w skarpetce ale jak tak dalej pójdzie za dwa / trzy lata (przy założeniu że pogłębisz swe zdolności) może zobaczysz podkoszulek ?? kto wie ?? no ale dosyć o wiedzy innych.

Spadam poszerzać własną :blink:

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Erbit: Domeny Beerbanta każdy sam może znaleźć, to o tyle łatwe, że jest ich tylko kilka.

Co do Killa, cóż: jego blog nawet przeglądam regularnie, wielkiej finezji się nie spodziewałam, ciekawych artów również, ale zawsze można poczytać frustrata. Przekażę Piotrkowi, niech sobie poczyta, zawsze to jakaś rozrywka.

Beerbant: Rozumiem, że Twoje zaplecze jest tak duże i mocne że postanowiłeś chować je przed ludźmi. Skoro musisz posiłkować się Linkorem przy pozycjonowaniu wszystkich klientów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro musisz posiłkować się Linkorem przy pozycjonowaniu wszystkich klientów...

edytko przyłącze swoje dwa grosze, ale jeśli ktoś ma kilku dużych klientów to nie ma możliwości pozycjonowania bez systemów, linkor stety bądź niestety jest jednym z lepszych systemów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności