Skocz do zawartości

Kto najlepszy?


Lok

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 146
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Czytałam na tym forum o osiągnięciach MegaSEOwca Killa i innych. Jakoś Jego osiągnięć w sieci nie widzę

Pewnie nie bez przyczyny :blink:

serce.gifKocham Cię | Życie po Ślubie | Psychopatologia

Popełniłeś tylko jeden błąd ... jaki ? ... RAMBO !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edytko,az zal du*e sciska jak sie czyta Twoje posty,nie bede juz nic pisal....bo znajac Ciebie znowu cos glupiego wymyslisz...a klienci ktorzy sie do CIebie zglaszaja maja pewnie w glowie tyle co Ty czyli pustke w glowie.

LOK - LIGA OBRONY KRAJU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I na podstawie powielonych wpisów, whois, linkor.txt da się zidentyfikować zaplecze?

Bejbe "szczęść Boże na autorodeo"

Co do domysłów - wszystko można sprawdzić, i system, i domeny.

Bejbe - zdradze jedną rzecz (aby było Ci króla rozbierać) i zadam pytanie : w jaki sposób zlokalizujesz czyjeś zaplecze jeżeli jest ono rejestrowane na inne firmy ?

Także Edytka daj sobie spokój ze swoim szerlokoholmizmem bo nie masz jakichkolwiek predystynacji ku temu.

Zaś co do Twojej wiedzy i percepcji już raz dałaś przykład swojej ignorancji kiedy to powątpiewałaś w podaną ilość % stosunku odwiedzin do dokonanych zakupów i delikatnie rzecz ujmująć "zadarty nosek został przytarty"

Zaś co do formy Twoich wypowiedzi a właściwie ataków personalnych no cóż pozostawię to nie komentując ale dam dobrą rade - jeżeli już musisz to przynajmniej rób to z pozycji siły, bo w innym przypadku adekwatne jest powiedzenie mojej Mamy "rzucasz się jak wesz na grzebieniu" :rotfl:

edytkowane :blink:

a co do polskich przypadłości przeszkadzających przy łączeniu się w grupy to hmmm wydaje mi sie , że przy wyższym poziomie finansowym kiedy już ma się jakieś tam dochody to nie powinno być żadnych problemów.

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beerbant: Nie masz żadnego zaplecza rejestrowanego na inne firmy, nie ośmieszaj się już. Masz kilka qlwebów, jeden, może dwa serwisy o wysokim site:, kopie dmoza i to całe Twoje Kung Fu SEO. Promuj dalej linkorem SEOfachowcu i módl się, aby Google i Klienci sie nie połapali. Twoja żeńska odsiecz nie przytarła mi nosa, nie dała żadnych dowodów, dokładnie jak Ty nigdy nie podałeś żadnych.

Zerocool: zawsze podziwiałam Twoją kreskę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

temat sie rozniosl i zrobila sie wojna. zawsze tak jest ze jest spokoj do poki baba nie wpadnie w szeregi facetow i nie zacznie sie madrzyc. a kiedy ktos jej cos powie to ona odbiera to jako atak seksistowskiej swini i basta. czemu sluzy wytykanie bledow na ogolnym forum? edyta podzwon do chlopakow i pomolestuj ich przez phone a nie tutaj zmieniasz calkowicie kierunek. nie bede sie tu wglebial w analize twojej osoby bo to powinnas zrobic to sama. tektsy wytykajace komus jego paczko zernosc nie swiadcza wiele dobrego o twoim charakterze. chcialbym sie wlaczyc w rozmowe w tym poscie na temat ale boje sie twoich atakow na kazde moje slowo (bo skoro atakujesz innych to czemu nie i mnie) wiec dam sobie spokoj. a tak przy okazji to panuj nad soba.

ps.

a ja proponuje niektorym takie cos

Zastanawiałeś się kiedyś co możesz mieć za darmo?--->>>

darmoszka.com

Ku chwale mini.otwarty--->>>

katalogstron.darmoszka.com

Zapraszam do mojego kontrastowego katalogu --->>>

katalog

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo tak to jest jak sie robi wyscigi kto jest lepszy.

A prawda jest taka wszyscy jestesmy lamerami.

Bo jestem wiecej niż pewien - na 1000%

ze dzisiaj gość z kasą 30 tys złotych

i 2 dniami informacji co ma zrobic z tą kasą na interne żeby być mistrzem seo :) bije kazdego tu sie wypowiadajacego.

Ja tam czuje sie lamerem - nie czulbym sie gdybm zainwestowal jeszcze ze 100 tys złotych.

Wątek był światowy zrobiły się podjazdy osobiste a po co.

Faktycznie ktoś pisał o TEAMIE - i racja ale potęga SEO USA jest taka że właśnie oni potrafią myslec razem bo mysla globalnie, my polskie seo myslimy lokalnie wiec wolimy zwalczac sie wzajemnie.

Druga sprawa ze moze i bysmy byli potega seo bo sprytu i pomyslow nam nie brak ale dla nas zakup serwera w stosunku do sredniej krajowej jest kosztem duzo wyzszym.

Gdyby zakladac ze mozemy za srednia krajową kupic tyle samo domen, tyle samo serwerow co czlowiek SEO z USA to bysmy kupowali po 30 dziennie.

Ja juz sie odzwyczailem od prywatnych podjazdow bo zauwayzlem w nich brak sensu, szkoda ze zmieniono ciekawy wątek na mniej ciekawy.

Powinno uciąć się temat prywatynch spraw juz dawno.

Bowiem nikt w tej branzy nie moze powiedziec ze jest lepszy od drugiego.

Po drugie jeden bedzie mial wieksze zaplecze a mniejsza kase robil.

A co sie liczy jaka masz moc czy ile na tej mocy zarabiasz.

Dla mnie liczy sie zysk wyznacznikiem jest to kto co potrafi zrobic ze swoim zapleczem a nie ile go posiada.

Tak czy tak moze warto wrocic do tematu team poland i zaprezentowanie polakow jako ludzi ktorzy potrafia ze soba wspoldzialac.

Co do wymiany zleceniami mała szansa i liczenie na lojalnosc. taki team nie moglby sie opierac o komercje a jedynie o wspolne sprawy na rynku globalnym nawet nie lokalnym zeby nie wchodzic sobie w drogę.

Bo jak ludzie beda sobie wchodzic w drogę to będa się zjadać wzajemnie i team nie pomoze.

Tak czy tak nie ma mistrzow SEO - ta kwestie szybko mozna zmienic jak i ilosc zaplecza mocy.

Wszystko to kasa i checi. Bo wiedze seo mozna przekazac w tydzien. NIE WIECEJ Tydzien dla kogos kto wie co to HTML PHP. Bo mowa o przekazaniu wiedzy SEO osobie ktora edzie to rozumiala.

Tak czy tak team fajna sprawa, ale taki team ktory np przed wrzesniem organizuje rozpoczecie sezonu seo, kielbachy piwko, jakies male akcje i wypady.

Czyli relaks ludzi SEO i mysl globalna nie lokalna.

A kazd maly seo do duzego seo moze powiedziec tak:

DZISIAJ JESTEM MAŁY JUTRO BEDE DUZY.

Wiec nie scigajmy sie kto lepszy. Bo jutro moze byc inne.

Pozdrawiam

Mariusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..zrobila sie wojna. zawsze tak jest ze jest spokoj do poki baba nie wpadnie w szeregi facetow i nie zacznie sie madrzyc..

OT - to, co napisałeś wyżej jest seksistowskie. Nie wypowiadając się w ramach głownego topicu (znacie się lepiej niż ja Was - i chodzi mi tu o banżę SEO, a nie o znajmości priv) - prosiłabym nie generalizować ,,bab" ,,facetów" i innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czy tak moze warto wrocic do tematu team poland i zaprezentowanie polakow jako ludzi ktorzy potrafia ze soba wspoldzialac.

Co do wymiany zleceniami mała szansa i liczenie na lojalnosc. taki team nie moglby sie opierac o komercje a jedynie o wspolne sprawy na rynku globalnym nawet nie lokalnym zeby nie wchodzic sobie w drogę.

Bo jak ludzie beda sobie wchodzic w drogę to będa się zjadać wzajemnie i team nie pomoze.

No właśnie taki team musiałby mieć wspólny cel, czyli wszyscy atakują wspólnie wybrane frazy, bo co by było gdyby dwie firmy z jednego teamu dostały zlecenia na tą samą frazę, podzielili by się miejscami w SERPach ?

Moim zdaniem współpraca między firmami SEO jak najbardziej ale team to już tylko w wypadku wspólnych i dających równe korzyści projektom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak projekt ktory moglby miec jedynie na celu promocje Polskiego SEO na rynku globalnym badz w Polsce.

Oczywiscie projekt ktory ma na celu promocje firm istniejacych w nim.

Bo inaczej brak sensu zaczynajac mowiac ze to tak free i dla dobrej sprawy SEO.

Wiec plena komercja tak, wspolne skladki i wydawanie na martketing dla wspolnej sprawy tak.

Nic za free.

Np jasno okreslene obowiazki, jasno okreslone platnosci i jasno okreslone uzgodnione sprawy na co wydawane są te pieniadze.

kazda firma z takiego teamu powinna miec rowne szanse zaprezentowania się.

Czasem jakas imprezka, wspolne gadzety itp.

No to po 100 zł miesiecznie i mozna tworzyc team.

Bo jak to mowie w zyciu i w biznesie zeby najpierw wyjasc to nalezy wlozyc.

A jak juz temat byl seksistowski to nawet w seksie zeby wyjac to nalezy najpierw wlozyc :).

A do teamu to musi byc kilka firm ktore wspolnie zarejstruja organizacje jakas tam, gdzie beda sobie skladki ktore wlasnie bede szly na cele promocji teamu i jasne promowanie osob uczestniczacych w tym teamie a nie branzy SEO.

A tak offtop to fajnie byloby zorganizowac np: 20 sierpnia rozpoczecie sezonu po wakacja dla branzy seo/sem/webmastering/hosting/programistow dla kazdego kto chce i czuje sie zwiazany z branza ecommerce w internecie i czuje ze jego obecnosc wiaze sie z tym tematem.

Mozna byloby poprostu wypic ogolnie piwo nie scigac sie kto co jak, miec wspolna wymiane pomyslow.

No i nawazniejsze rozpoczac sezon po ludzku.

Dzis mozna pic z kims piwo na rozpoczeciu a jutro miec inne poglady, bo przeciez taki team czy takie rozpoczecie wspolne sezonu nie zmusza do takich samych pogladow.

Choc czasem mam wrazenie ze inne poglady nie sa tolerowane i zachowujemy sie jak stado wilkow- jest owca nalezy ja zjesc bo mysli inaczej.

A ja uwaazam ze tym lepszy team czym inne poglady kazdego czlonka (bez seksu to bylo).

gdyby w teamie byli ludzie identycznie myslacy w kazdym wzgledzie to bylaby porazka i zaden efekt.

Mysl i poglady rozne IDEA jedna - to chyba recepta na dobra wspolprace.

Czyli tolerowanie tego ze ktos moze miec calkowicie inne zdanie calkowicie inne poglady i zamiast udowadniac ze ktos nie ma racji udowadniac ze ma sie racje.

najczesciej udowadnianie swojej racji polega na udowanianiu ze ktos nie ma racji.

Predstawianie ze ktos jest lepszy, czyli przedstawianie go jako gooru nie jest dobre. Bo ja wiem ze on ma, bo ja wiem ze on to.

A ja wiem ze ten i ten jezdzi mesiem i co z tego ja mesia nie mam.

Albo jak slysze a bo brat mojej zony to robi biznes - to jest brat twojej zony nie ty.

Tak czy tak w chwili nudow mozna pomyslec i czyms takim ale kto ma ochote wydac 100 zl miesiecznie na rzecz takiego czegos /.? no i oczywiscie godzic sie na to ze wola demokracji i decyzja wiekszosc podałyby decyzje na co dane pieniadze powinny byc przeznaczone, gdzie projekt moglby przedstawiac kazdy :).

DObra ide polezec bo moj system pracy :) do 3 w nocy zmusza mnie do odpoczynku pomiedzy godzina 12 a 15 :).

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skrócę wypowiedź Szooka :

Aby rozwijać działalność wystarczy inwestować 5% z 20% dochodu, czego bardzo wiele osób w tym kraju nie robi, w związku z czym stoimy często w miejscu. Tylko inwestycje, nawet drobne ochronią nas przed upadkiem, czy koniecznymi fuzjami, a co do TEAM-ów, te często się rozpadają :).

serce.gifKocham Cię | Życie po Ślubie | Psychopatologia

Popełniłeś tylko jeden błąd ... jaki ? ... RAMBO !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beerbant: Nie masz żadnego zaplecza rejestrowanego na inne firmy, nie ośmieszaj się już

zniże się do Twojego poziomu i odpowiem : zmiany menstruacyjne przesłaniają Ci mozliwość percepcji.

a co do sprawdzenia to miałaś i masz dalej mozliwość sprawdzenia jakie to są firmy i serwisy ale powiem krótko : jesteś za głupia aby to wyśledzić i zbyt zacietrzewiona aby logicznie pomysleć i dodatkowo przerasta Ciebie możliwość wykonania takiej analizy.

A teraz spuszczam Ciebie w niebyt :)

@Szook

wymieniona przez Ciebie kasa na start guzik da przemnóż to x4 i dopiero będą efekty a i to po roku czasu. Chyba, że miałeś na mysli pozycjonowanie kilku fraz i dwóch trzech klientów.

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności