Skocz do zawartości

Jak sprawdzić czy ktoś nie "pomaga" mojej stronie spadać w wyniakch


biurot

Rekomendowane odpowiedzi

Niekoniecznie. Nieraz firmy maja narzedzia, które badaja wyniki stron w google. Alogrytm np zaklada, ze ma ich informowac jak jakas strona poleci w dol 30 wynikow. I wtedy sie zglaszaja z swoja pomoca :)

Ja bym jednak na Twoim miejscu przyjrzal sie stronom, ktore sie znalazly na Twoim miejscu, porozgladal sie za ta firma

Blog - marketing internetowy, reklama w wyszukiwarkach, SEO, SEM, Usability

Darmowe kursy do pobrania: Google AdWords, zaktualizowany kurs Google Analytics

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zależy jak bardzo w dół poleciała :)

kiedyś w firmie której pracowałem handlowcy robili w ten sposób, że wklepywali jakieś proste słowa kluczowe, wchodzili na ostatnią stronę i już już mieli klientów :) w ten sposób nie musieli się wysilać przy pozycjonowaniu, a raczej przy przekonywaniu klienta, że może więcej zarobić będąc na pierwszej stronie.

serce.gifKocham Cię | Życie po Ślubie | Psychopatologia

Popełniłeś tylko jeden błąd ... jaki ? ... RAMBO !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wstępie ukłony dla Sz. P Erbita

a teraz do rzeczy... Ludzie ;) w jaki sposób można tak przysłużyc sie konkurencji ??? nie pytam dlatego, że mam ochotę tak komuś zrobić ( gram fair play) ale pytam ponieważ boje się panicznie, że ktoś mógłby wyrządzic taką "łaskawośc" mojej witrynie. Wydaje mi się (a jestem raczkującym pozycjonerem) i mam taka nadzieję, że jest to nie możliwe.

Prosze piszcie o tym BARDZO CIEKAWY TOPIC ! Czy poza zgłaszaniem spamu do wyszykiwarek (którego nie uprawiam) sa jeszcze jakieś inne metody od których "muchy zdychają"

Obrazy olejne, pastele, akwarele, kopie obrazy na zamównienie portrety. www.galeriaobrazow.pl

GALERIA OBRAZÓW VINCI - obrazy olejne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuchać Erbita - był update i jak ostatnio pisałem troche stron wyszło z filtra a to też robi swoje

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

biurot - nie pisałem o Twoim przypadku to są moje spostrzeżenia i podpowiedź co należy brac pod uwagę, ja uważam , że przy tym aktualnym updacie chyba najwięcej stron wyszło z filtrów bo mi wyszły 4 serwisy 3 wpakowane na maxa w piach i jedna strona rekordzistka w stażu filtrowym.

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaszkodzić można łatwo "początkującej" domenie filtry, piaskownica itp, ale kto by chiał szkodzić stronie z 30 strony wyników. Natomiast ze szkodzeniem stronie "mocnej" bym uważał - dobrze wypozycjonowana domena działa na zasadzie co ją nie zabije to wzmocni i często po jakiś śmiesznych próbach zostaje dodatkowo "wzmocniona" zamiast spaść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na poczatku sam zastanawiałem się czy to nie filtr ale mało prawdopodobne jest, że G. nałożył filtry na wszystkie frazy, a poza tym normalnie roboty śmigają po stronce, w ramach testów zmieniłem tytuł i w wynikach nowy tytuł był już po 3 dniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba Panowie szlachta wyjaśnili co i jak.

A bez dokładnych danych,jak stara domena, jak długo pozycjonowana ile linków to ciężko cos "wymyslec", i pytanie czy sprawdzałeś na różnych DC czy poprostu "wachniecia" jednego DC Cie tak przeraziły - a to zwykła rzecz po hibernacji.

Co do szkodzenia to jak było już pisane, zeby zaszkodzic trzeba miec wiedze i czas, a w przypadku prostych fraz to jak sie ma wiedze i czas to pewniej sie wypozycjonuje swoja strone niż innej sie zaszkodzi.

Co do sposobów szkodzenia to uwazam ze niepowinny byc podawane bo przecież kto "sie zna" to sobie wykombinuje a kto sie niezna to poco mu to? żeby syf robic? Poważni pozycjonerzy chyba sie niebawią w depozycjonowanie (chyba ze sie myle, jak to jest Panowie szlachta) ?

Ja bym jednak na Twoim miejscu przyjrzal sie stronom, ktore sie znalazly na Twoim miejscu

Niebardzo widze analogie? Jeśli strona x została zdepozycjonowana i poleciała ostro w wynikach to nieznaczy ze strona na jej miejscu jest temu "winna" ? Tymbardziej ze firma oferuje pozycjonowanie tej domeny.

Myle się ??

Parkietland oferuje parkiety i podłogi egzotyczne.

Dysponujący pokojami jedno, dwu, trzy i cztero osobowymi Dom Pomocy Społecznej Parkosz.

Ustroń to ceniony ośrodek wypoczynkowy i wczasowy leżący w Beskidzie Śląskim nad rzeką Wisłą. Ustroń posiada wyśmienite warunki do rekreacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli pozycjonowałeś na prostą frazę samymi katalogami to mogłeś spaść dlatego że wpisy w tychże katalogach "zeszły" już z podstron z wysokim PR i są teraz na np niezaindeksowanych podstronach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności