Skocz do zawartości

Zmiana Ip


Uszi

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko jaki ma sens ręczne sprawdzanie nabijania wizyt, skoro są serwisy robiące to za kilka złotych. Są opinie że nabijają wyświetlenia tylko "oglądają" po 1 sek filmu.

Tak więc zakładając że istnieją takie automaty, które to robią chciałem stworzyć na swoje potrzeby swój który byłby spersonalizowany (oglądał całe filmy).

Tak więc Koniku da się, co również potwierdziłeś pisząc że znasz rozwiązanie. Oczywiście nie oczekuję że mi je wyjawisz bo tą wiedzę zdobywałeś latami, kiedy ja w galotkach po podwórku latałem.

 

 

Sprawdź drogi Uszi, a potem wróć po rozwiązanie. Przy okazji nam powiesz czy się da a wtedy zgodnie z ideą forum wymienimy się informacjami  :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem wcześniej odtwarzają tylko moment filmu co generuje wysoki wskaźnik odrzuceń (jednak licznik się nabija), Ja chcę by skrypt odtwarzał całe filmy, lub w kilkudziesięciu procentach.


 


skoro są serwisy robiące to za kilka złotych

to opłaca się do tego kupować soft, proxy i serwer ? :)

Może po prostu zleć to tym sprzedawcą ruchu :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności