Skocz do zawartości

Indeksacja


Lok

Rekomendowane odpowiedzi

Mam nastepuajcy problem...postawilem katalog i jest juz 1200 wpisow..dodam ze na skrypcie qlweb . Patrzylem na inne katalogi i dla przykladu liczba wpisow: 2 tys zaindeksowanych: 10 tys. a uimnie jest zaindeksowanych ledwie 700 podstron.Oczywiscie slyszalem o duplicate content ..bl jest sporo wiec problemu nie ma,jedyne co nie zrobilem to mapki katalogu.Czy to az tak duzo znaczy w kwestii indeksacji katalogu?

LOK - LIGA OBRONY KRAJU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyną odpowiedzią sensowną jaka się nasuwa...musisz cierpliwie czekać lok...do wczoraj miałem tak jak ty...przez długi czas ok. 1000 podstron w katalogu...nagle wczoraj guglowi spodobało sie pokazać 10 000...a więc...cierpliwości...

Zielnik - Katalog Stron Zielnik Szkolny dodaj url... Katalog Brudny spróbuj się dodać...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alter dodam ze do mojego katalogu prowadzi ok . 900 linkow (korzystalem z nardzedzia widexlc.com -link popularity) wystraczajaca ilosc?mialem sytuacje ze mialem dosyc dawno nawet 1500 zaindeksowanych..ale coz.bylo minelo.Zgadzam sie z Erbitem....wydaje mi sie ze mapka nie jest tylko glowna strona....

LOK - LIGA OBRONY KRAJU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Analizowaleś tę "pierwszostronicową mapkę" ?

Gdybyś nieco wiecej wiedział o mapach - byś tak nie pisał.

Oczywiscie ze mapka powinna grupowac wszystkie linki serwisu w jednym dokumencie, jesli chodzi natomiast o katalog qlweb to jakos nie widze sensu wykonywania mapki, bardzo ladnie sie indeksuja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie? mapa strony, mod rewrite chodz w qlwebie to chyba kazdy wlancza i czekanie.... a co do google - szkoda słów :/ najpierw mi zliczył na stronie 97 podstron, nastepnego dnia ok 1000 (bo tyle bylo), potem 300+ az kilka dni temu znow 97 - teraz nawet nie patrze. :blink:

naughty.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności