Skocz do zawartości

Wycena


lefi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, ciekaw jesteem ile może mnie kosztować stonka firmowa, na której będzie 5 podstron (o firmie, przedstawiciele, kontakt, mapa dojazdu, itp), ale chodzi mi o to aby była podpięta pod 5 domen i wypozycjonowana, plus konta pocztowe z 10. Ile może wynieść koszt mieszięcznej stałej obsługi takiej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukając po niezbyt wygórowanych cenach, ale porządnych

Unikalny layout - ładna grafa -1200 zł do 3000 zł.

Liczba podstron bez znaczenia - w dobrym CSS+XHTML layoucie czy podstron bedzie 5 czy 10 nie robi różnicy (chyba, że to ma być baza produktów).

Pozycjonowanie - pisane 100-tysięcy razy nie da się za to zapłacić RAZ. Genralnie ~500 zł za miesiąc. Taniej się nie da, bo albo to bedzie robił dzieciak, któremu się znudzi, albo trafisz do firmy gdzie jedna osoba obsługuje hurtowo 100 klientów i nikt nic nie wie o Twojej stronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ciekaw jesteem ile może mnie kosztować stonka firmowa, na której będzie 5 podstron (o firmie, przedstawiciele, kontakt, mapa dojazdu, itp), ale chodzi mi o to aby była podpięta pod 5 domen i wypozycjonowana, plus konta pocztowe z 10. Ile może wynieść koszt mieszięcznej stałej obsługi takiej strony.

Strona około 1 500 - 2 500 (w tym lay + domena + host) a wszystko zależy jakie elementy chcesz tam dodatkowe dodać. Profesjonalana lista mailingowa, możliwośc dodawania tekstów samemu itp.

Obsłga miesięczna uzalezniona jest od ilości zmian dokonywanych na stronach.

Ale przeciętnie ok. 200 - 250 zł m-c.

Pozycjonowanie to zupełnie inna bajka.

Tak jest u nas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale chodzi mi o to aby była podpięta pod 5 domen

no to szczęścia życze w pozycjonowaniu :)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie podpieta to funkcjonująca a przy funkcjonujacych zawsze może sie zdarzyć zonk w postaci Duplicate Content :) najlepsze byłoby stwierdzenie "prawidłowo podpieta/podpiete" ale sorki za to , jakoś upierdliwy dzisiaj jestem :)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności