Skocz do zawartości

okazwłoka

Rekomendowane odpowiedzi

Przed chwilą założyłem konto i nie idzie zakupić pakietu bo nie ma możliwości zalogowania tzn. pokazuje, że taki użytkownik nie istnieje.

Czy może Kolega się tym zająć ?

Z góry dziękuje :)

Blog SEO dla początkujących adeptów sztuki SEO. Medlabo.pl ciekawy serwis o medycynie i nie tylko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej, proszę sprawdzić teraz. Musiałem naprawić tabelę użytkowników.

 

Nowo zakładane konta trzeba założyć jeszcze raz.

Edytowane przez okazwłoka
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może akurat te paczki były 'przetwarzane' podczas różnych prac przy systemie sprawdzania zaindeksowania. Jeśli podasz id paczek (może być tu, może być na PW lub email) - ustawię ręcznie żeby sprawdziło ich zaindeksowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanie noobka. Z uwagi na słabe wyniki (a właściwie zerowe) "dużych i profesjonalnych firm" zabrałem się za pozycjonowanie we własnym zakresie i muszę przyznać że z nie najgorszymi skutkami.

Linki raczej dodaje ręcznie bez ich masowego tworzenia.

 

Pytanie czy dla 100-200 linków w ogóle jest sens wykupować taką usługę. Linki to obecnie katalogi, profile i posty.

Czy wpisy w katalogach (dodane głównie żeby zróżnicować linki) w ogóle jest szansa by szybciej zaindeksować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre linki możesz śmiało indeksować przez google.pl/addurl - jeśli domena nie jest na dywaniuku, będziesz miał w indeksie po maksymalnie kilku minutach.


@studioczystosci:

 

 

Sprawdzana jest indeksacja pliku o ID 25508

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dzisiaj zostały ponowione niektóre paczki linków (ponad milion linków). Zrobiła się więc kolejka, za utrudnienia przepraszam.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paczka przetworzona niby 29.12 z 1k jeden link zaindexowany ;) sprawdzę jeszcze coś tam trochę wcześniejszego i większą ilość (miałem dokupić pakiet nowy i myślę a sprawdzę jak tam te z przed dwóch tygodni i chyba nie ma co już kupować)

Edytowane przez Iguana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


z przed dwóch tygodni i chyba nie ma co już kupować

 

Sam nie korzystam z systemu, więc nie wiem jak jest z jego skutecznością, ale musisz wziąć pod uwagę, że obecnie wiele linków (w szczególności profile) szybko wypadają z indeksu...

Polecam usługi ślubne we Wrocławiu: https://www.goodchoice.com.pl/

Profesjonalny kurs wizażu: https://lalabeautyacademy.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności