Skocz do zawartości

Kupno forum lub stworzenie własnego


Kama123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 32
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

 

oczywiście że to jest największy kłopot znaleźć tą odpowiednią osobę, i bez znajomość choć trochę tematu bardzo trudno wybrać.

 

 

Czy pozycjonowaniu w google de trzeba koniecznie znać Niemiecki ?

 

Co do wybrania to mam osobę która sie zna bardzo dobrze i pewnie odpłatnie pomogła by mi wybrać. 

 

 

Ja się nadaję do branży XXX ale nie pozycjonowania, więc poproszę więcej szczegółów ;) oczywiście żart, ale czy warto, że tak zapytam brać się za coś co nam obce?

 

Też chciałbym aby ktoś zarobił dla mnie pieniądze na giełdzie (ale wiem, że nikt mi tego nie zagwarantuje, tym bardziej jeżeli nie znam jakiegoś rynku inwestycyjnego, to mnie zwyczajnie wykiwa na hajsie ;)

 

Znajomość języka jest chyba nader oczywista ;) 

 

Pozdrawiam 

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Nie każdy sie musi znać. W każdej firmie jest szef który  ma od tego pracowników. Wystarczy że wiem co che i ma swój plan biznesowy.  Żeby to zrealizować to potrzebuje dobrego pozycjonera:) jest problem go zaleście i żeby jeszcze potrafił Niemiecki. 

 

To wiadomo że nikt nie zagwarantuje mi sukcesu.  Raz już dałem się wykiwać i tym razem dopilnuję żeby to była odpowiednia osoba nie robiła SEO jakie sie robiło 4 late temu.  Albo próbowała za pomocą SWL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności