Skocz do zawartości

Do sądu za obniżenie PR?


mf

Rekomendowane odpowiedzi

Google by bardzo chciało mieć takie procesy

Wydaje mi się że by bardzo nie chciało, bo to rzuca złe światło na firmę a tym bardziej nie chce być monopolistą.

Jeśli będzie więcej takich procesów to google będzie zmuszone do udostępnienia algorytmu tak jak microsoft musi udostępnić część swoich rozwiązań informatycznych konkurentom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie z lolki, ale Google nie musi upubliczniać swoje algorytmy, może je udostępnić tylko do wglądu prawników. Druga sprawa to to, że PR nie jest głównym czynnikiem określającym pozycje w SERP.

Dosyć często mały pragnie dokopać dużemu. Najśmieszniejsze jest to że gdyby nie Google to KinderStart nie zarobił by ani centa. Póki Google generował im ruch i płacił za AdSense to było ok, a teraz do sądu.

Ale sprawy sadowe będą coraz to częstsze. Teraz Google wprowadziło Google Web Accelerator IMHO jest to kolejny krok na drodze zwiększenia kontroli nad użytkownikami Internetu, cos podobnego do GTB i GoogleAnalytics, ładne, funkcjonalne, wszystkim potrzebne, ale dodatkowo zbiera informacje o ruchu użytkownika w sieci i inne.

W końcu spełni sie przepowiednia Orwella i będziemy mieli prawdziwego Wielkiego Brata w postaci Google

okroshka-1152784627_i_6376_full.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okroshka-1152784627_i_6376_full.gif

a te IQ to jak wyliczyli?? Hehe

O sprawie pisałem tutaj https://www.forum.optymalizacja.com/index.php?showtopic=21382, jeszcze raz przeczytałem artykuł na zdnet.com i chodź mój angielski jest cienki jak barszcz to jakoś uważam, że spadli w SERPS`ach a nie spadł im PR jak to pisze DI, więc skąd oni przepisali tego newsa, że wprowadzają czytelników w bład.

cyt.

"KinderStart alleges that its parenting search engine site suffered an approximate 70 percent drop in monthly traffic in March last year after Google buried its visibility in search results. KinderStart, which claims to have originally been in the first 10 results when Web users scoured the Internet for KinderStart, also saw an 80 percent drop in AdSense revenue."

No i co ma PR do pozycji.....

Z cyklu "Przysłowia Polskie":
- "We wakacja jak i w wiosnę - Google podskakuje se radośnie."
Mój blog o pozycjonowaniu i nie tylko... Strona firmowa - www.antygen.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności