Skocz do zawartości

Jak na tym zarobic?


qgito

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mianowicie wiem o pewnej sprawie, o ktorej w moim miescie bedzie niedlugo glosno, a moze i w Polsce ktos uslyszy. Jestem troche zwiazany z nia, gdyz jestem jednym z lekko poszkodowanych. Zastanawiam sie, czy nie zaproponowac jakims mediom uklad, tylko nie wiem za bardzo jakby to mialo wygladac, ale cos w stylu, ze ja im udostepniam naprawde niezly artykul, albo informacje do jego napisania, za jakas odpowiende wynagrodzenie. Sprawa i przekret jest naprawde ciekawy :(.

Troche wacham sie czy to wogole legalne by bylo informowanie medi np. gazety o czyms takim za pieniadze. Ale jedno jest pewne, gazeta taka podniosla by niezle swoja renome, jakby pierwsza o tej sprawie napisala.

Sam nie wiem, czy sie zdecyduje na takie zagranie, zawsze odzyskalbym straty, jakie ponioslem... ale sam nie wiem.

Co Wy o tym sadzicie?

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest chyba sprawa tylko i włącznie Twojego sumienia i tego, jak będziesz się czuć po publikacji tego materiału.

Jeżeli jest to ,,przekręt" to najpierw byłoby chyba również dobrze poinformować jakiś organ..

Przy wyborze gazety, tv przemyśl dobrze sprawę. Żeby później nie okazało się, że tak naprawdę poszkodowanym w całym zajściu będziesz Ty.

Jeśli działasz w ramach wendety - przemyśl wszystko jeszcze raz od początku. Zemsta nie zawsze jest słodka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności