Skocz do zawartości

Urząd pracy zapłaci za twoje szkolenie z SEO/SEM


Xann

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 169
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

To może wpływać na brak kreatywnego myślenia. ;)

 

Nie, to podpada pod kontrolę PIPu. W przepisach BHP jest wyraźnie napisane jakie powinny być wymiary pomieszczeń biurowych, ile metrów kwadratowych ma przypadać na pracownika, jakie odległości mają być zachowane i jakie ma być oświetlenie na stanowisku pracy. Ale o tym na pewno doskonale Xann wie, przecież warunki ma komfortowe, w klimatyzowanym pomieszczeniu  i z sekretarką robiącą lody dla ochłody.

 

PS. W sumie to może nie wie, przecież to nie jego firma.

 

Najlepszy joke jaki w życiu widziałem :hahaha:

https://xann.pl/contact

Jednoosobowa działalność gospodarcza z dyrektorem generalnym, dyrektorem ds sprzedaży i project managerem :) Gdzie pozostałe 7 osób? To już powinna być co najmniej S.A. a nie JDG. Nie pomyślałeś żeby na giełdę wejść? Wiesz ile kasy na akcjach można "wyskubać"?

 

Dobra, kończę, bo pośmiać się można, ale kopać leżącego to nie w moim stylu.

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A też macie swojego firmowego Karola?

 

Tak niejaki Blake za niego robi,  rzucamy mu kosteczkę a on szczeka, szczeka i szczeka, jak przestaje szczekać znów mu rzucamy kosteczkę i mamy ubaw :)

 

 

 

warunki do pracy mamy dość

 

 ...klaustrofobiczne, mało przestrzeni. To może wpływać na brak kreatywnego myślenia. ;)

 

 

150 m2 kwadratowych to nie jest mała przestrzeń, no chyba ze kolega na hali pracuje to sorry faktycznie blado wypadamy :)

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niski ten sufit :) do pracy bym się tam nie nadawał, a to że jest pewna ustawa BHP to wiem ;)

 

Aby nie było panie Xann, praocnwik miejsce biuro ma tam gdzie siedzi macie 2,5 metra? i nie liczy się powierzchnia całkowita

 

Wysokość pomieszczenia biurowego powinna zasadniczo wynosić nie mniej niż 3 m, jeżeli jednak w pomieszczeniu została zainstalowana klimatyzacja, wówczas - za zgodą wojewódzkiego inspektora sanitarnego – wymagana wysokość może być obniżona do 2,5 m.

 

150 powierzchni podłogi?

 

Jak tak to akurat nieźle :)

 

 

 

 

 

 

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


150 m2 kwadratowych to nie jest mała przestrzeń

 

Nie wiem ile m2, pisze na podstawie zamieszczonego zdjęcia.

 


Niski ten sufit

 

Poddasze. Pewnie w lato gorącą. 

 


no klima to obowiazkowo, inaczej nie chce sie nikomu pracować

 

Nie dziwie się biorąc pod uwagę powyższe.

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klima to obowiazkowo, inaczej nie chce sie nikomu pracować

 

nie ściemniaj.. przy tej wysokości to bez klimy zabrakłoby tam powietrza.. poddasze, 2m wysokości.. inspektor bhp ile bierze rocznie w kopercie?

 

 

jest darmowa woda, kawa, herbata [...] nieraz zmawiamy pizze dla urozmaiwcenia

 

widzę system motywacyjny wprowadziłeś ucząc się od koreańców..

 

fa0a9269500834d5ed7563a2514da9ff,640,0,0

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 no klima to obowiazkowo, inaczej nie chce sie nikomu pracować

 

Teraz to się ludziom w ****** poprzewracało ;p

Pamiętam jak jeszcze kilka lat temu pracowało się w dużo gorszych warunkach. 50 betonów stłoczonych w 4 pokojach, każdy po max 40 m2, w pokojach latem upał nie do wytrzymania, zimą przez farelki korki co chwilę wywalało.Jak trzeba było kwit napisać na kompie to kolejka była, bo były tylko dwa kompy na każdą sekcję. Potem przyszły duże zmiany. Rzekomo wkroczyliśmy w XXI wiek, ( u nas były to okolice 2010 roku).

Teraz w sekcji jest nas 10 osób, mamy ok 15 kompów, pokoje klimatyzowane, nowoczesne pojazdy. Jedyne co brakuje to klimat.

Nikomu się pracować nie chce nie dlatego, że takie są warunki lecz dlatego, iż w pracy nie ma tego klimatu, który by ich motywował do lepszej pracy...

Potrzebujesz linków? Pisz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up sowieckie łagry to już przeżytek..


Nikomu się pracować nie chce nie dlatego, że takie są warunki lecz dlatego, iż w pracy nie ma tego klimatu, który by ich motywował do lepszej pracy...

 

nierobom zawsze nie chciało się pracować.. nie ma tu żadnego znaczenia "klimat"

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up to taka przenośnia ;) wiem o czym mówisz ;)

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@herkules - no klima to obowiazkowo, inaczej nie chce sie nikomu pracować, jest darmowa woda, kawa, herbata, ps4 jak ktoś che odreagować, nieraz zmawiamy pizze dla urozmaiwcenia :)

 

Ja nie mówię o tym, ino przy swoim wzroście jestem dyskryminowany na rynku pracy ;)

 

A widziałem inspektorów z metrówkami u nas ale co tam ;)

 

Ten chłopak w rogu to ma przegibane jak wstaje uważać musi na głowę a co dopiero jak ktoś ma prawie 2 metry ;)

 

Ergonomia i dostosowanie miejsca pracy do pracownika a nie odwrotnie :P

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności