Skocz do zawartości

Urząd pracy zapłaci za twoje szkolenie z SEO/SEM


Xann

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 169
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Wartościowanie kogokolwiek/czegokolwiek po umiejętności:


wie jak zarabiac hajsy

u mnie osobiście wywołuje atak śmiechu ;). Jak już chcesz kogoś wesprzeć to rób to z głową używając argumentów nie dających na przykład możliwości takiej riposty jak:

powszechnie wiadomo, że największy "hajs" robi się na największym g...

 

:D

PS

osobiście nie "sram" na szkolenia Tomka tylko na jego hipokryzję , bo z jednej strony "jedzie" po rządzących a z drugiej dzięki ich debilizmom (bo debilizmem jest marnowanie moich/naszych pieniędzy na obecny system szkoleń) dostaje kasę ;)

To tak jak Krysia Janda która kiedyś puściła zjebki pisdziorom przed którymi wcześniej się płaszczyła aby dostać (i dostała) grubą dotację... :P

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ps. Nie wiem po co sie w ogole wypowiadam,

 

No właśnie, po co?


Jak już chcesz kogoś wesprzeć to rób to z głową używając argumentów nie dających na przykład możliwości takiej riposty jak:


 

Krzysztofie, szanuje Cie za Twoją wiedzę i profesjonalizm ale z łaski swojej nie ucz mnie jak mam bronić Xanna:) I oczywiście również życzę POSTępowania z głową:)

 


Widzisz, masz swojego mentora

Problem waszej branży polega na ogromnej ilości "frustratów" wśród was:) Siedzi jeden z drugim i płacze że mu klient nie chce zapłacić za katalogowanie. A jak mu zapłaci to potem kolejne rozczarowanie bo strona nie chce wejść w top. No to co zrobię, zaloguje się na forum i dodam kilka uszczypliwych komentarzy nie wnoszących nic do tematu:) A na swoje usprawiedliwienie porównam SEO najlepiej do fizyki kwantowej (podobny stopień trudności) żeby usprawiedliwić własne niepowodzenia, a głupszych złapać na konkretny abonament w skali miesiąca, "bo to przecież prawie jak fizyka kwantowa!" Reasumując drażni mnie bezpodstawnie panujące cwaniactwo w branży :)


Na początek, PiO to nie rynsztok

 

Przepraszam za niecenzuralne słówko, obiecuje poprawę, jeśli za wyrażenie swojej opinii nie wylecę z forum:) Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że  bajka "Nowi klakierzy Xann'a" trwa w najlepsze ;)

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jakby co to xann mnie nie opłaca

 

wtf6.gif

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


jeśli za wyrażenie swojej opinii nie wylecę z forum

Podejrzewam, że Twoja opinia na forum mało kogo obchodzi, gdybyś miał jakikolwiek autorytet lub ktoś miał wyrobioną opinię o Tobie, to może wtedy... a tak to wpadasz nagle, piszesz, że Xann jest THE Best? No postaw się na miejscu innych osób. Szeptanka albo multikonto... tyle w temacie kolego. Raczej mu nie pomagasz.

O_o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Szeptanka albo multikonto...

 

Szeptanka na forum pozycjonerów, do tego na temat szkoleń które fakt faktem mało kogo tutaj obchodzą. Po za hejtem oczywiście:) Przypuszczam że to branżowe przewrażliwienie;)

 


Podejrzewam, że Twoja opinia na forum mało kogo obchodzi, gdybyś miał jakikolwiek autorytet lub ktoś miał wyrobioną opinię o Tobie, to może wtedy...

 

Racja, postaram się więc nie opiniować na przyszłość:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności