Skocz do zawartości

Urząd pracy zapłaci za twoje szkolenie z SEO/SEM


Xann

Rekomendowane odpowiedzi

Sam biznes poprzez szkolenie ludzi jak najbardziej dobra opcja, gratuluje sukcesu i życzę jak najwięcej ale skierowanie się w stronę środków socjalnych i społecznych to już normalnie cios poniżrej pasa, panowie podtrzymanie pewnego poziomu nie wiem jak to nazwać..

 

Czy grupą docelową mają być bezrobotni? 

 

A co ma zrobić w desperacji, gdy nagminnie spada liczba chętnych. Tonący brzytwy się chwyta ;)

Zapraszam także na mojego bloga Jacek Jagusiak. Oferuje także usługę odwirusowania stron www jak i serwerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 169
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

 

Sam biznes poprzez szkolenie ludzi jak najbardziej dobra opcja, gratuluje sukcesu i życzę jak najwięcej ale skierowanie się w stronę środków socjalnych i społecznych to już normalnie cios poniżrej pasa, panowie podtrzymanie pewnego poziomu nie wiem jak to nazwać..

 

Czy grupą docelową mają być bezrobotni? 

 

A co ma zrobić w desperacji, gdy nagminnie spada liczba chętnych. Tonący brzytwy się chwyta ;)

 

 

Ja nie neguję szkoleń broń Boże, każdy ma prawo to robić ale grupa docelowa bezrobotni? Taki wpis na blogu przedsiębiorcy i właściciela firmy? Panowie, to się odpowiada komuś indywidualnie a nie piszę o czymś, o czym nie ma pojęcia bo z UP takiego hajsu na szkolenie nikt nie dostanie i koniec kropka

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie osobiście zszokował tekst o wydzieraniu publicznych pieniędzy. 

 

Po za tym.  Jak można uczyć bezrobotnych technik black hat seo  jeśli są one piętnowane przez Google. To jest trochę inna szkoła jazdy. 

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z racji tego ze wydmuchuje prawie 2 promile a jutro po gorkach trzeba bedzie jezdzic to nic nie napisze. Wrocimy do tematu w poniedzialek.

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Z racji tego ze wydmuchuje prawie 2 promile

Mam łódź do "odglonienia". Chuchniesz kilka razy?

 

eM

 

 

A da się jeszcze dobre i markowe "ciuszki" wyrwać w Łodzi po byłej potędze włókienniczej (czyt. terenach, halach itd.) wyrwać?..to były czasy dres Adidasa za 20 zł. ;)

 

Jak coś to znajdę ekipę do każdej roboty bez UP a efekt gwarantowany bez szkolenia ;)

 

I ostatnia uwaga, takie super szkolenie a owe posty na stronie firmowej lajkują wam pracownicy waszej firmy...

 

To jest marketing?..a zresztą ja się nie znam..pani Karolina atrakcyjna kobieta ale na temat dotacji z UP niech..

 

Jak i trzy lewe konta..

 

https://www.facebook.com/xann.net?fref=nf 

 

Więc jak to się ma do dziedziny..no nie kumam..poważnie..gdzie prestiż, poczta pantoflowa, skuteczny marketing czy efektywne docieranie do klienta..poprzez zagwarntowanie mu uslugi (wiedzy)..najwyższej jakości..

 

Ja nie mam nic do firmy Xann (szacun za wszystko, śledzę wasze rajdy itd..) ale ludziska..no...

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....

Czyżby rynek chętnych na Twoje szkolenia się załamał, ze szukasz publicznej kasy? E-weblink nie działa? Już nie mieścisz się na listach biznesmenów?

Dla mnie osobiście jest uwłaczające sięgać po publiczną kasę.

...

  1. Rynek chętnych na szkolenia jest cały czas  :)
  2. e-weblink.com ma się cały czas bardzo dobrze nadal mam ok 300 kont PRO wiec sobie policz sam ile z tego jeset miesiecznie
  3. dla mnie żadne pieniądze nie są uwłaczające wiec skoro leżą to sie po nie schylam

     

UWAGA: dla tych mniej rozgarniętych, urząd pracy pokrywa szkolenia które sobie sami wybierzecie a nie te które on wam zorganizuje ale jak powiedziałem to jest informacja dla tych rozgarniętych reszta ma hejtować i narzekać #polskawruinie   :)

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

UWAGA: dla tych mniej rozgarniętych, urząd pracy pokrywa szkolenia które sobie sami wybierzecie a nie te które on wam zorganizuje ale jak powiedziałem to jest informacja dla tych rozgarniętych reszta ma hejtować i narzekać #polskawruinie   :)

 

 

Urząd pracy może pokryć, gdy widzi w tym sens, bezrobotna osoba idąca na kurs SEO nie ma racji bytu n rynku pracy!!

 

Proszę mi udowodnić, iż bezrobotny bez prawa do zasiłku, bez adekwatnego wykształcenia w tym kierunku otrzymał takie środki w tym roku!!! czym to uzasadnił? jaki spełniał on z poniższych warunków?

 

SZKOLENIA W TRYBIE INDYWIDUALNYM

 

 

 

Urząd pracy inicjuje, organizuje i finansuje z Funduszu Pracy szkolenia osób bezrobotnych w celu podniesienia ich kwalifikacji zawodowych i innych kwalifikacji, zwiększających szansę na podjęcie lub utrzymanie zatrudnienia, innej pracy zarobkowej lub działalności gospodarczej, w szczególności w przypadku:

 

  1. braku kwalifikacji zawodowych;

  2. konieczności zmiany lub uzupełnienia kwalifikacji;

  3. utraty zdolności do wykonywania pracy w dotychczas wykonywanym zawodzie;

  4. braku umiejętności aktywnego poszukiwania pracy.

Zakwalifikowanie osoby uprawnionej do udziału w szkoleniu organizowanym w trybie indywidualnym następuje przy uwzględnieniu następujących kryteriów:

  1. poziom i kierunek wykształcenia, doświadczenie zawodowe wnioskodawcy;

  2. uzasadnienie przez wnioskodawcę celowości szkolenia. W pierwszej kolejności rozpatrywane będą wnioski z deklaracją zatrudnienia lub podjęcia własnej działalności gospodarczej;

  3. w przypadku braku deklaracji zatrudnienia lub podjęcia własnej  działalności gospodarczej wniosek rozpatrzony zostanie biorąc pod uwagę pozostające w dyspozycji urzędu oferty pracy zgodnie z  posiadanymi kwalifikacjami osoby wnioskującej o przeszkolenie. W przypadku, gdy urząd będzie dysponował ofertą pracy w pierwszej        kolejności wnioskodawcy zostanie przedstawiona propozycja zatrudnienia i wydane skierowanie do pracodawcy;

  4. udział w szkoleniach organizowanych przez urzędy pracy;

  5. opinia pośrednika pracy, doradcy zawodowego i specjalisty ds. rozwoju zawodowego w zakresie predyspozycji do wykonywania zawodu, który wnioskodawca uzyska w wyniku szkolenia oraz zasadności sfinansowania kosztów szkolenia.

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zauważyć, że pozycjonerem moze zostać każdy - wystarczy kupić pierdyliard pkt w dowolnym SWLu i już masz tytuł "pozycjoner"...

 

Pinionc ponoć nie śmierdzi ...

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@herkukes różnimy się tym że Ty widzisz same przeszkody a ja widzę możliwości.

Realizuje juz takie szkolenia wiec temat jest mi bardzo dobrze znany, mało tego urząd pokrywa szkolenia nie tylko dla bezrobotnych ale I przedsiębiorców.

Informacja jest tylko dla tych obrotnych za rączkę nikogo nie będę prowadził bo sam na tym zarabiam :)

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taki świstek przydaje się tez przy ubieganiu się o dofinansowanie ...

 

to że się wielu nie pdoodba nie oznacza, że nie mozna tego zrobić :P

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie żadne pieniądze nie są uwłaczające wiec skoro leżą to sie po nie schylam

 

Zacznij handlować narkotykami lub ludźmi. To też sa pieniądze i to większe niż wydzieranie publicznych pieniędzy.

 

 

 

ale jak powiedziałem to jest informacja dla tych rozgarniętych

 

Ci rozgarnięci wiedzą jak zarabiać pieniądze. nie muszą się kalać wydzieraniem publicznych pieniędzy.

 

 

 

#polskawruinie

 

To jest hasztag wyborczy, a wiec złamałeś ciszę wyborczą.

Polska nie jest w ruinie. Polska ma się dobrze. Tylko tacy jak ty "przedsiębiorcy", którzy wydzierają publiczne pieniądze ją niszczą.

 

Mam nadzieje, że ten wątek będzie wysoko w wynikach na interesujące frazy.

Jak wydrzeć publiczne pieniądze?

 

 

 

E.

Zgred, zamknij wątek jak to robisz zazwyczaj.

Jestem zdania, że niektórzy ludzie nie powinni mieć żadnej władzy. :)

 

 

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekam aż blake coś napsize bo nie jest w stanie obecnie :P;)

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....

Zacznij handlować narkotykami lub ludźmi. To też sa pieniądze i to większe niż wydzieranie publicznych pieniędzy.

...

Handel narkotykami czy ludźmi zostawię Tobie, (nie powiem masz dość orginalne pomysły na zarobiek kasy) ja się skupie na wydzieraniu pieniążków publicznych :)

 

Uwielbiam wydzierać w masakrycznie dużych ilościach i bez opamiętania te publiczne pieniążki i bardzo ale to bardzo się ciesze ze Ciebie one nie interesują, będzie więcej dla mnie :D

 

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności