Skocz do zawartości

Urząd pracy zapłaci za twoje szkolenie z SEO/SEM


Xann

Rekomendowane odpowiedzi


Polska nie jest w ruinie. Polska ma się dobrze.

Przenieść to do działu dowcipy" , jako najlepszy dowcip podsumowujący te 25 lat niby niepodległości :D

 

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 169
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Ty widzisz same przeszkody a ja widzę możliwości

 

zainwestowałeś widzę w podręcznik dla akwizytora..  od teraz to już na bank "jesteś zwycienscą!" :D

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xann po prostu korzysta z głupoty państwa i jego urzędników które to państwo poprzez nierozgarniętych pierdzistołków szasta naszą kasą na prawo i lewo płacąc za coś co po prostu gó**o daje z braku możliwości praktycznego spożytkowania ;)

Zdecydowana większość szkoleń to po prostu zmarnowana kasa , pierdzistołkom jakoś w tych móżdżkach nie może zaświtać , że trzeba powiązać szkolenia z konkretnymi ofertami pracy , tak samo jak w szkolnictwie brakuje akurat kierunków kształcących w zawodach na jakie jest zapotrzebowanie a są pierdyliardy kierunków produkujących matołków z dwiema lewymi do roboty ...

 

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się chce wyciągnąć kasę publiczną to się robi większe wałki niż kasa z urzędu na szkolenie. A jak jest możliwość za darmo posiedzieć ze znajomymi i jeszcze na jakieś after party się załapać w cenie, to co kogo boli? Mnie bardziej boli comiesięczny zus i praktyczne zero możliwości leczenia z tego tytułu niż jakaś kaska na szkolenie.

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mnie bardziej boli comiesięczny zus i praktyczne zero możliwości leczenia

Bolałby mniej albo wcale, gdyby właśnie nie rozpieprzanie kasy na ośmiorniczki, na przystanki za 400K, na samochodziki, na portale dla bezdomnych, na szkolenia na rosnącą armię biurw .... 

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@herkukes różnimy się tym że Ty widzisz same przeszkody a ja widzę możliwości.

Realizuje juz takie szkolenia wiec temat jest mi bardzo dobrze znany, mało tego urząd pokrywa szkolenia nie tylko dla bezrobotnych ale I przedsiębiorców.

Informacja jest tylko dla tych obrotnych za rączkę nikogo nie będę prowadził bo sam na tym zarabiam :)

 

Oczywiście, jeżeli przedsiębiorca gwarantuje zatrudnienie pracownika to jestem jak najbardziej ZA

 

Jeżeli po takim szkoleniu zapewni mu pracę na minimum pół roku również jestem ZA

 

Nie urząd pokrywa, a wykorzystywane są środki finansowe (społeczne?) przeznaczone dla..ludzi w trudnej sytuacji życiowej 

 

Nie chodzi o obrotność, bo jak kręcić lody to na milionach a nie groszach, same szkolenia nie są złe ale grupa docelowa?

 

Gdzie prestiż firmy, gdzie renoma, gdzie potencjal tych szkleń skoro oferta już leci nie do konkretnej grupy odbiorców a do..bezrobotnych..

 

Na koniec różnimy się tym, że ja nie ciągnę z każdego źródła, to podstawa, dodatkowo mam moralne i etyczne zachowanie..

 

Nie sięgam tam po pieniążki gdzie potrzebują je inni

 

No to ino czekać na wpis na blogu

 

Szkolenie dla imigrantów z SEO i dla prostytutek które chcą osiągnąć lepszą pozycję..nie koniecznie w wyszukiwarce (płatne ze środków unijnych lub w naturze, może być na raty)

 

Kolejny raz powtórze, szkolenie ma sens ale sięganie tak nisko po pieniądze to jednak nie oznacza prestiżu danego biznesu, wręcz przeciwnie on powinien poprzez dotychczasowe działania obronić się SAM

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem, no i niestety musze sie z szlafrockiem zgodzic. Żałosne jest to, że ludzie potrafią się złakomić na te marne parę groszy z up dobrze wiedząc o tym, że jest to tylko ich "wyciąganie" i jikt na tym nie skorzysta. Z drugiej strony nie dziwię się, bo dla niektórych bizmesmemów ciężkie czasy nastały i w tym konkretnym przypadku można napisać po prostu takie podsumowanie - jaki biznesmen, takie biznesy.

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Herk, obawiam się, że jesteś "za malućki" żeby to pojąć - nie masz WIELKIEGO samochodu, który stawiasz na zakazach, nie masz certyfikatu "CIEĆ in SEŁO", firmy na żonę, kolegów tylko przy wódce itp..

 

xann to przedsiębiorstwo wielobranżowe - jest tam, gdzie jest "łatwa kasa" i jelenie.. ot taki sprzedawczyk..

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Herk, obawiam się, że jesteś "za malućki" żeby to pojąć - nie masz WIELKIEGO samochodu, który stawiasz na zakazach, nie masz certyfikatu "CIEĆ in SEŁO", firmy na żonę, kolegów tylko przy wódce itp..

 

xann to przedsiębiorstwo wielobranżowe - jest tam, gdzie jest "łatwa kasa" i jelenie.. ot taki sprzedawczyk..

 

Właśnie i się zastanawiam, czy nie pisać o dotację de facto na szkolenie z zakresu wiedzy forum PIO, bo cholera chyba największy potencjał jest tutaj..(do tego na spokojnie czytam, testuje i osiągam sukcesy ale na zasadzie, robię coś dla kogoś z rodziny od 20 miesięcy i..Eureka..udało się)

 

Ludzie krytykuja katalogi netmisja..katalogi.eu..i inne..ale ja cholera wszędzie kody wykupiłem (mogę dać potwierdzenie), kontakt zawsze był..a efekt osiągnąłem ale czy uważam się za pozycjonera..a w życiu..i nie chcę nim być (czasem ciekawość ot a może i nuda ;)

 

Do tego gdzieś tam linki itd..uczę się na błędach czy tego co znajdę tu..ale co mi da szkolenie które powie.."Jest jedno super narzędzie..i sposób"...(to jak mówić kobiecie, iż dozna orgazmu wyłącznie w jednej pozycji)..

 

 

Drąże do tego, iż szkolenie każde ma sens!!! niech każdy zarabia miliardy na nich, skoro jest ciekawe i dużo wnosi,,ale cholera grupa docelowa to niestety w tym przypadku..hajs szukany nie tutaj gdzie trzeba..

 

(Xann i u was testowałem e-weblinka może nie wiem jak dokładnie to robić, ale kilka zlotych zostawiłem..więc kolejnym razem jak otworzy się piwo, to należy pomyśleć o tych małych żuczkach ;)

 

Niestety choć milionerem nie jestem (pewnie, iż chciałbym być) ale nie kosztem aż tak za przeproszeniem..poniżania się w necie..by wskazywać komuś..by szaprał kasę z bezrobotnego..(lepiej mu powiedzieć, iż moze zarobić te 900 zł na pisaniu tekstów nie wiem, umowa barterowa?)

 

Dodam także, iż pojemność silnika nic nie ma do rzeczy, ważna jest MOC ;) walnę turbosprężarkę z odpowiednio przekręconą turbiną, to nawet Tico 1,0 będzie szlo na prostej jak Porsche (pytanie jak długo wytrzyma silnik? ;)

 

Ostatnia Edytka : Dziękuje za internet ;) to forum ;), co miesiąc zarabiam UCZCIWIE, koło 200-500 zł nie muszę być kimś kto trzaska tysiące, ale docenia to co ma, może akurat to dla mnie odcięcie jednych kosztów, bo moim zdaniem to nie mały pieniądz 

 

 

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


ale nie kosztem aż tak za przeproszeniem..poniżania się w necie..by wskazywać komuś..by szaprał kasę z bezrobotnego..

Problem w tym iż iluś tych bezrobotnych uwierzy w to szkolenie, weźmie udział i będzie myślało że znajdzie pracę lub otworzy firmę gdzie będzie zarabiał.

I tu piszę o ludziach co na prawdę chcą coś robić, a okaże się że nie mają pojęcia jak to robić po tym szkoleniu (czytaj dalej nie mają pracy). I dla nich to będzie ból.

Pozycjonowanie, audyt stron www i inne usługi SEO.

 

                          

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany podajcie jakieś konretne argumenty. Teksty w stylu "ktoś kto uwierzy ze bedzi emiał pracę" - tak myśli 99% bezrobotnych idąc na dodatkowe szkolenia ... czy to na wózki czy na szambonurka. I nie jeździjcie na sumeiniu Xanna bo on go nie ma :P

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Zgred kto jak kto ale Ty powinieneś wiedzieć że praca pozycjonera nie jest dla każdego. A samo to już wyklucza szkolenia z UP.

Szkolenie tu nic po prostu nie da, są zmiany co chwila, powiedzmy też prawdę co można nauczyć na jednorazowym szkoleniu dla pozycjonerów/ Nic, to tak jakby uczyć farmaceutę jednorazowo dostępnych leków, a są cały czas nowe.

Pozycjonowanie, audyt stron www i inne usługi SEO.

 

                          

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany podajcie jakieś konretne argumenty. Teksty w stylu "ktoś kto uwierzy ze bedzi emiał pracę" - tak myśli 99% bezrobotnych idąc na dodatkowe szkolenia ... czy to na wózki czy na szambonurka. I nie jeździjcie na sumeiniu Xanna bo on go nie ma :P

 

Konkrety? proszę bardzo, otwieramy pierwszy portal ogłoszenia o pracę..i wpisujemy SEO?..

 

lipa..(mówimy o Umowie o pracę, a nie zleceniu czy podwykonawcy danej usługi na UoD)

 

wpisujemy, operator wóżka widłowego, spawacz a szambonuerk (ten ostatn, panie Zgred ma u mnie na Dzień Dobry około 2-3 kafli, ale szkolenie musi być na unijne normy, plus odpowiedni ubiór, zachowanie przy wkładaniu rury do szamba)..więc jak chcemy rozmawiać poważnie to nie ma sprawy..)

 

Dodam tylko śmieciarze (łepek ma inżyniera plus drugi technik farmacji..) ale kto im da.. 2,400-2,800 za 6 godzin wrzucania kolorowych worków na wesoło?.. (i się dalej dokształcaja za to co zarobią)

 

Kolejna Edytka : (u ciebie w katalogu tyż jestem i płaciłem masakra..piszę do kogoś..niech mnie zwróci te kilka złotych a pozycja..no cóż lubię różnę aaa..szacun za bloga coś cicho jak i u Beerbanta, cisza..a gdzie my mamy czytać i się uczyć..ino na szkoleniach..;)

 

Choć tekst o tekstach (tak wiem po amerykańsku albo angielsku powinienem napisać) ciekawy..;)

 

Po co szkolenie skoro wystarczy czytać, próbować i..no albo mam potencjał i chcę to robić (bo mam wiedzę PIO i te no..blogi to potencjal większy niż..szkolenia;)

 

 

 

 

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności