Skocz do zawartości

Urząd pracy zapłaci za twoje szkolenie z SEO/SEM


Xann

Rekomendowane odpowiedzi


czy to na wózki czy na szambonurka.

Zasadnicza różnica polega na praktycznym podejściu w organizowanym kursie i o ile na kursie widlaków kursant musi się wykazać praktyczną znajomością tematu o tyle na kursach SEŁO przejdą nawet bajki z mchu i paproci a kursant będzie miał zerowe szanse sprawdzić na "własnej skórze" jak to hula ...

Czaisz różnice ? ;)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 169
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Zgred, to, że nie ma roboty w seo z tymi wszystkimi certami "cieć in seło" i podobnymi jest przecież oczywiste - nie trzeba być alfą i omegą, żeby to zauważyć - tym bardziej nie będzie po jakimś tam kursie u Kowalskiego.

 

Co do sumienia xann'a to chyba coś pomyliłeś - xann jest tylko zwykłym hipokrytą.. lansuje się na patriotę, rozlicza Prezydenta za "nie patriotyczne" zachowanie a sam dyma tę samą Polskę na kasę, bez mydła..

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Co do sumienia xann'a to chyba coś pomyliłeś - xann jest tylko zwykłym hipokrytą.. lansuje się na patriotę, rozlicza prezydenta za "nie patriotyczne" zachowanie a sam dyma tę samą Polskę na kasę, bez mydła.

 

 

Ktoś dosadnie ujął to w słowa ;)

 

Nikt nie ma pretensji o szkolenia ale cholera..grupa docelowa bezrobotni? Oferta darmowej kanapki na szkoleniu będzie? Wymiana skarpetek i gratis pranie bielizny?..

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Żal ściska 4 litery

Nie wiem jak inni ale ja nie mam ośrodka odpowiedzialnego za myślenie w 4 literach także nie czuję żalu ;)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ci rozgarnięci wiedzą jak zarabiać pieniądze. nie muszą się kalać wydzieraniem publicznych pieniędzy.

@SzlafRock ale najwiekszą kasę w tym kraju robią właśnie na wydzieraniu publicznego grosza.

Kalkulator dni roboczych - jak obliczyć ile jest dni roboczych w danym miesiącu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żal ściska 4 litery co poniektórym i tyle w temacie.

 

Dobry tekst..rozumiem iż to poniżej to kolega z komentarzem? ;)

 

photo.jpg

kozak lajt!

 

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żal ściska 4 litery co poniektórym i tyle w temacie.

 

G.Ł.O.W.A. - 5 liter..

 

co niektórzy myślą głową.. nie tymi na 4 litery - (_!_) czy chooj-kiem..

 

 

najwiekszą kasę w tym kraju robią właśnie na wydzieraniu publicznego grosza

 

Co nie znaczy, że powinno mieć to aprobatę społeczeństwa, które te publiczne grosze zbiera do worka.

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


rozlicza Prezydenta za "nie patriotyczne" zachowanie a sam dyma tę samą Polskę na kasę, bez mydła..

Touche :)

Do, za  "nie patriotyczne" dodałbym, za "wydzieranie kasy" :D

 



ale najwiekszą kasę w tym kraju robią właśnie na wydzieraniu publicznego grosza.

Dlatego mamy takie szambo jakie mamy ...

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


ale najwiekszą kasę w tym kraju robią właśnie na wydzieraniu publicznego grosza.

 

Właśnie dlatego że wydzielają publiczną kasę jest jak jest. 

Takich Januszów Biznesu trzymałbym przez resztę życia w kamieniołomach.

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cała dysputa w tym temacie to jedna wielka farsa na zasadzie "przyganiał kocioł garnkowi".

 

Rozmawiamy o etyce i moralności i któż to się wciela w sędziów Xanna?

 

Ludzie, którzy zarabiają na promowaniu suplementów o działaniu placebo albo kredytów za które mają największe prowizje... Zaprawdę moralna elita naszego kraju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@D_S nie mierz wszystkich swoją miarą ;)

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ludzie, którzy zarabiają na promowaniu suplementów o działaniu placebo albo kredytów

Jeżeli do mnie "pijesz" to jak kulą w płot, ale ja to jestem popieprzony, odmawiam nawet robienia zdjęć klientom którzy w/g mnie robią gówniane żarcie :D

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cała dysputa w tym temacie to jedna wielka farsa na zasadzie "przyganiał kocioł garnkowi".

 

Rozmawiamy o etyce i moralności i któż to się wciela w sędziów Xanna?

 

Ludzie, którzy zarabiają na promowaniu suplementów o działaniu placebo albo kredytów za które mają największe prowizje... Zaprawdę moralna elita naszego kraju.

 

Nikt z UP nie dostanie na spłatę kredytu czy dotacji z NFZ na zakup ciulowych pseudo dopalaczy na odchudzanie, mówimy o konkretnym temacie..

 

Nie oceniamy szkolenia i jego efektu czy jakości..a grupę docelową..

 

(dlaczego się odzywam, bo największe firmy negocjują ceny z 1,30 na 1,20) i mówię poważnie...przy uwaga 50 tekstach (UoD i rachunek to nie problem, ale te negocjacje ..ehh..;)

 

Teraz mam mówić, że to ludzie co w biznesie coś osiągneli i mają na to pomysł? (bez kierowania tego do XANNA)

 

 

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


albo kredytów za które mają największe prowizje...

To do mnie?, oczywiście promujemy, ale nie robimy szkoleń jak brać kredyty. A kredyty czy pożyczki też są potrzebne tylko trzeba umieć z nich korzystać.

Uwierz ja też brałem kredyty, pożyczki pozabankowe. A szkolenie jak je wziąć nic by nie dało, raczej jak spłacić.

Pozycjonowanie, audyt stron www i inne usługi SEO.

 

                          

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności