Skocz do zawartości

Urząd pracy zapłaci za twoje szkolenie z SEO/SEM


Xann

Rekomendowane odpowiedzi


Ludzie, którzy

 

Wprowadzają celowo i umyślnie w błąd użytkowników wyszukiwarki z niskich pobudek. Są nawet tacy, którzy tworzą i rozpowszechniają oprogramowanie do tego procederu. I nawet tacy, którzy chcą tego uczyć innych za państwowe pieniądze. 

 

Poważnie, to państwo szasta pieniędzmi, bo ma na to przyzwolenie społeczne - milczenie oznacza zgodę. Wykorzystywanie możliwości nie jest chyba niczym niezwykłym w biznesie? Może ktoś faktycznie na tym skorzysta. Swoboda na polskim rynku pracy jest ograniczona. Mnie się taka inicjatywa podoba - żale właściwie zaadresujcie jutro.

 

nihil fit sine causa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 169
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Wykorzystywanie możliwości nie jest chyba niczym niezwykłym w biznesie? Może ktoś faktycznie na tym skorzysta.

 

 

Gdyby Xan napisał, że prowadzi szkolenia dla bezrobotnych i przy okazji zarabia.  Nie byłoby problemu. 

On natomiast nastwił się na wydzieranie kasy z urzędu pracy.

Różnica jest kolosalna w podejściu do tematu.  O to całe zamieszanie. 

 


le raczej nie ma problemów z wydarciem kasy na inne szkolenia

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


On natomiast nastwił się na wydzieranie kasy z urzędu pracy.

To się nazywa tak zwane nic nie robienie w d/g, tylko że może kiedyś się zwrócić przeciwko firmie. Nawet termin znam, ale widocznie Xann mało o nowych przepisach czyta.

Jak coś mogę zrobić szkolenie, tanio nie będzie.

Pozycjonowanie, audyt stron www i inne usługi SEO.

 

                          

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo miła tu jest dyskusja, ale skoro już tak wnikliwe zaczeluscie analizować ten przypadek to powiem coś więcej,

Szkolenie jest 4 dniowe - koszt 6 - 8 tys za całość.

Jak wam te pieniądze śmierdzą to Wasz problem ja je chętnie przytyłam :)

Aha, wali mnie polityka i kto jest u koryta, kiedyś sami odkrtyjecie że bez względu kto jest u koryta to sami musicie się troszczyć o dach nad głową i żarcie, wiec ja się troszcze :)

Trochę nie rozumiem słowa "szkolenia dla bezrobotnych" to co bezrobotni to debile ? I mogą robić kursy fryzjerskie ? A ten co jedynie potrafi sprzedawać multikody do katalogów to już pozycjoner :)

Panowie cały czas pirorzycie o szkodliwiscie SWL a cały czas je używacie to jest szczyt hipokryzji

Podsumowując, jak przyszedłem na PIO to byłem bezrobotny bez perspektyw na życie, dzięki SEO zarobiłem pierwszy milon juz po 5 latach, teraz zatrudniam 10 osób i robie kompleksowe usługi dla firm o to wszystko dzięki temu że schylam się po pieniądze które leżą

Miło mi się was czyta, choć każdy tutaj z was robi szydere z sukcesów innych to ja nadal was Lubie nawet tych największych zazdrosnikow bo życzę wam takich samych a nawet większych sukcesów :)

Ps. Niebezpieczni są ludzie bez ambicji :/ Tych należy omijać. Pozostały stawiam wódkę :)

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"zarobiłem pierwszy milon juz po 5 latach"

I właśnie dlatego nigdy nie dojdziesz do poważnych pieniędzy, bo do nich trzeba mieć coś więcej niż zmysł kombinatora szukającego paru złotych leżących w up.

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


zarobiłem pierwszy milon juz po 5 latach

 

1. obrót to nie zysk

2. 200 tysi obrotu w roku to bidnie.. nawet bardzo..

 

No ale teraz na pupie się dorobisz :) o ile wcześniej jakiś życzliwy się nie znajdzie.

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś do pewnego znanego piłkarza który był obrzydliwie bogaty i leżał (dosłownie) na kasie porozrzucanej na łóżku i po całym pokoju hotelowym i leżał sobie z miss world został wezwany kelner aby przyniósł szampana i kawior.

Kelner przyszedł , rozejrzał się po pokoju popatrzył na te kupę szmalu, na kolesia , na misskę i powiedział:

"kiedy to się wszystko sp*****l*****ło panie Best ?" .....

 

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Właśnie i się zastanawiam, czy nie pisać o dotację de facto na szkolenie z zakresu wiedzy forum PIO, bo cholera chyba największy potencjał jest tutaj..(do tego na spokojnie czytam, testuje i osiągam sukcesy ale na zasadzie, robię coś dla kogoś z rodziny od 20 miesięcy i..Eureka..udało się)

 

 

 

Herkules ja Cię mogę przeszkolić, muszę tylko załatwić formalności z UP  :)

Potrzebujesz linków? Pisz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam szkole blogerki kulinarne za darmo :D 

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty pobierasz opłaty w naturze, a to nie do końca jest takie za darmo :x

 

 

Znaczy, iż daje im jeszcze więcej niż jakiekolwiek szkolenie i to za free :D

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


szkole blogerki kulinarne

 

Hmm...

 


nigdy nie dojdziesz do poważnych pieniędzy

to bidnie.. nawet bardzo

 

To ja proponuję teraz zaświadczenie ze skarbówki albo miesięczny urlop za trollowanie? Ciężko już to się czyta.

 


On natomiast nastwił się na wydzieranie kasy z urzędu pracy.

 

Pewnie mizerną część tego co wpłacił w podatkach. Taka pokrętna optymalizacja podatkowa.

 

 

nihil fit sine causa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....

I właśnie dlatego nigdy nie dojdziesz do poważnych pieniędzy, bo do nich trzeba mieć coś więcej niż zmysł kombinatora szukającego paru złotych leżących w up.

 

Bardzo cenna uwaga od sprzedawcy  kodów do katalogów

 

ps. masz racje powinienem brać przykład i sprzedawać 2 w 1

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności