Skocz do zawartości

Urząd pracy zapłaci za twoje szkolenie z SEO/SEM


Xann

Rekomendowane odpowiedzi


Ty pobierasz opłaty w naturze, a to nie do końca jest takie za darmo

Nie tak do końca, u mnie jest na zasadzie co laska, tfu co łaska :D

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 169
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Niebezpieczni są ludzie bez ambicji

 

Niebezpieczni są ludzie z przerostem ambicji,  oni zrobią wszystko dla kasy.  

Normalny człowiek posiada hamulce moralne. ;)

 

E.

BTW,  

 

Aha, wali mnie polityka i kto jest u koryta, kiedyś sami odkrtyjecie że bez względu kto jest u koryta to sami musicie się troszczyć o dach nad głową i żarcie, wiec ja się troszcze

 

Jak wejdziesz do wielkiego świata biznesu stwierdziła, że duże pieniądze są właśnie w polityce.  Takie dotacje z UP to chyba tylko na waciki.  :)

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wystarczyło was popduścić do dyskusji bueheheheh

 

LOL

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Bardzo cenna uwaga od sprzedawcy kodów do katalogów

 

Skierowana do sprzedawcy punktów na zbanowanych domenach do upadającego swla :D A.D. 2015, który żebra w UP o parę groszy.

 

Sorry, ale nigdy nie przeskoczysz pewnego poziomu, bo jak już wcześniej napisałem do tego nie wystarczy być drobnym cwaniaczkiem.

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


ewebem nadal można podziałać

 

Działaj.

 


Bo on jest grubym cwaniaczkiem ;)

 

Na tyle grubym, że widzę większe możliwości niż wyskubanie paru złotych z UP.

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


e-weblink.com ma się cały czas bardzo dobrze nadal mam ok 300 kont PRO wiec sobie policz sam ile z tego jeset miesiecznie

Szacun za umiejętość sprzedaży czegoś co nie działa.

 

Doprecyzuję.

Działa.

Działa pozytywnie tylko na portfel sprzedającego.

Strona https://sklep-promar24.pl to sklep internetowy sprzedający dobre polskie zlewozmywaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


wiec pozostała teraz sprzedaż multikodow :)

 

Kup je a podeślę Ci 100 bezrobotnych na szkolenie. Jeżeli tego nie zrobisz wpłacasz 10k na fundację. Czas masz do końca tygodnia.

 

Chyba nie tylko ja widzę, że żyjesz w matrixie. Przypominam, że mamy rok 2015! Nie moja wina, że zatrzymałeś się na 2005 i wydaje Ci się, że swl ma się dobrze i cały czas działa! Ja danych z sufitu nie biorę - w tym miesiącu testowałem swla (gotlinka, bo mam pewność, że przynajmniej tam nie ma zbanowanych domen) - efekt ŻADEN!

 

To jak z tymi multikodami? Kupujesz czy przestajesz szczekać?

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekaw jestem kiedy tym biznesem zainteresuje się prokuratura, przecież to jawne marnotrawienie publicznych pieniędzy z nikła szansą na przełożenie na jakikolwiek etat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


w tym miesiącu testowałem swla (gotlinka,

 

Oho, to już tez Gotlink przestanie działać. Nie testuj przypadkiem statlinka. ;)

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ewebem nadal można podziałać

 

 

Udowodnij, też mogę pisać, że coś działa, ale rzeczywistość jest inna.

 

2015 rok jest, niech mi ktoś pokaże stronę w topie robioną SWL dynamicznym to uwierzę, że działają. Testowałem e-weba, gotlink i nic nie rankują. 2 lata temu jeszcze działały, teraz nie działają, więc nie piszcie głupot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


to już tez Gotlink przestanie działać

 

Gotlink działa i ma się świetnie, tak samo jak reszta swli. Problem tylko taki, że efektów po nich nie ma :D Jak widać handlarze z głodu przymierają i szukają kasy w UP.

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności