Skocz do zawartości

Urząd pracy zapłaci za twoje szkolenie z SEO/SEM


Xann

Rekomendowane odpowiedzi


Problem tylko taki, że efektów po nich nie ma

 

To może Ty nie masz lub źle testujesz. Ładnie się dopycha frazy ale trzeba więcej punktów niż dotychczas.

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 169
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Dokładnie ja ewebem też wiele razy testowałem dopychanie fraz i efekt był.

Nie ma stron robionych samym rotacyjnym swl bo to nie te czasy, ale do dopychania fraz albo dopalania linków nadaje się dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozycjonerzy dzielą się na takich co unia pozycjonować i takich co widzą problemy.

Nikt nikogo nie zmusza do używania eweblinka, jak się nie umie z niego korzystać to się go nie używa, jakoś dziennie się na niego loguje średnio 300 osób pewnie żeby se go od środka pooglądać, pewnie se na pkt patrzą

Najbardziej mi się podoba że ci co najmniej potrafią i umieją najwięcej mają do powiedzenia.

Powtórzę ostatni raz SWL nie są dla amatorów, je trzeba umieć używać inaczej nie działają, to jak wsiąść do auta nie nalać paliwa i powiedzec że zepsute

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On chyba myśli, że z unia będzie kasę do końca życia ciągnął :D

 

Jak tam multikody Xann, kupiłeś już? Sprawdzasz skuteczność?

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkolenia za kasę unijną, UP, to w 95% marnowanie kasy, stara zasada, jak nie zapłacisz to nie szanujesz.

Mam brata ciotecznego który za grandy z UE robi szkolenia w duzej mierze dla niepełnosprawnych, podstawa szkolenia muszą być w Zakopanym, Sopocie itd, i musi być sporo czasu na integracje wieczorną, zainteresowanych jest może z 5-10% reszta zalicza papierek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności