Skocz do zawartości

Urząd pracy zapłaci za twoje szkolenie z SEO/SEM


Xann

Rekomendowane odpowiedzi

@"Jacek J." - psy - liczba mnoga

ps. na naukę nigdy nie jest za późno

 

Nie posądzam Cię o choćby szczątkowe ilości inteligencji, ale sądziłem, że się domyślisz, że psy to osoby, które bezwiednie przyklaskują głupotom jakie wypisujesz, a Ty jako "pies (wstaw nazwę płci przeciwnej)" prowadzisz całe stadko. 

 

Rusz czasem głową to nie boli wbrew temu co myślisz...

Zapraszam także na mojego bloga Jacek Jagusiak. Oferuje także usługę odwirusowania stron www jak i serwerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 169
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

co myślisz...

 

W tym przypadku to oksymoron...

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

co myślisz...

 

W tym przypadku to oksymoron...

 

 

Najzabawniejsze w tym, że on i tak nie zrozumie. A informacje o szkoleniach i dotacjach na nie (jak je pozyskać) są publicznie dostępne na stronach każdego Urzędu Pracy, ale tutaj wieliczko (specjalnie małymi literami) chciał zabłysnąć.

Zapraszam także na mojego bloga Jacek Jagusiak. Oferuje także usługę odwirusowania stron www jak i serwerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje że w pewnym okresie czasu Pan Wieliczko zobaczył że można zarobić. Owszem wtedy na usługach które proponował można ale teraz inne czasy. No i tonący się za brzytwę chwyta. Tylko powinien tu troszkę inaczej zarabiać/zmienić profil działalności niż dotacje z UP.

Ja tam nie neguję sensu szkoleń ale niech będą takie co coś ludziom dadzą. Szkolenie z SEO/SEM, zapytajcie dowolnego urzędnika co to jest, zrobi minę jakby z niego wariata robić.

Pozycjonowanie, audyt stron www i inne usługi SEO.

 

                          

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@finan pan Wieliczko jako tonący chwycił się brzytwy i zarabia również na szkoleniach dotowanych z UP.

Powiedz dlaczego to cie tak piecze ? @blaka i @jacka j rozumiem, zawsze szekaja czy ty tez dolannczasz do stada ?

 

Napisałeś w swoim życiu jakieś dyktando na ocenę wyższą niż 2? Nie musisz odpowiadać to nie pierwszy raz, gdy wielki szkoleniowiec nie potrafi pisać poprawnie po polsku, a sam chce kogokolwiek uczyć. 

Zapraszam także na mojego bloga Jacek Jagusiak. Oferuje także usługę odwirusowania stron www jak i serwerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błagam, zamknijcie ten temat, bo już czytać się tego nie da.

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zachowujecie się jak typowi hejterzy a Xan was jeszcze bardziej podpuszcza i ma z tego bękę.  A podobno robicie testy i je analizujecie. Wątpię czy aby skutecznie skoro nie potraficie logicznie myśleć.  :D

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


od wielu lat Tomkek ma ubaw przy swoich tematach

 

Potencjalni klienci - Ci myślący głową - też.. zwłaszcza gdy mówi się w samych "superlatywach" o konkurencji i kłapie dziobem o tajemnicy handlowej..

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up taka już rola konkurencji, że wyciąga przy każdej okazji jak najwięcej na światło dzienne ;)

 

A klient - powtórzę: ten z głową - nie będzie się udzielał, bo nie ma po co.. klient wyciąga z tego wnioski, o obu stronach barykady ;)

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności