Skocz do zawartości

Urząd pracy zapłaci za twoje szkolenie z SEO/SEM


Xann

Rekomendowane odpowiedzi


świadczy tylko o nie najwyższym poziomie Xanna

 

kwestia etyki xann'a to już inny level :) od tego levelu to już nie daleko do sprzedaży cudownych garnków i poduszek na wszelkie dolegliwości.

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 169
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

problem w tym,

że polskie państwo umożliwia marnowanie góry szmalu bo urzędasy bardzo łatwo wydają cudzą (czyt. naszą) kasę ...

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


że polskie państwo umożliwia marnowanie góry szmalu

 

To nasze społeczeństwo jest nauczone do kombinowania i lawirowania między paragrafami.  W normalnych społeczeństwach np. zachodnich jest to niedopuszczalne i publicznie piętnowane a przecież normy moralne wydają się takie same ;) .  Po za tym nikt nie pomyśli nawet aby siebie samego okradać.  ;)

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To nasze społeczeństwo jest nauczone do kombinowania i lawirowania między paragrafami.

Przyzwyczajenie z czasów komuny kiedy było na coś takiego społeczne przyzwolenie , ba nawet poparcie. 

Teraz wydymanie słabszego i głupszego przez silniejszego i cwańszego nazywa się sukcesem finansowym i stawia za wzór ... (przykładów nawet na tym forum jest w uja)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jak kiedyś było normalnym wyrzucanie z jadącego auta,  pociągu itp różnych śmieci.  Większość ludzi tak robiła bo było przyzwolenie społeczne, komuna tego ludzi nauczyła.  Dziś tego nie ma,  ludziska poszli po rozum do głowy.  Podobnie jest w procederze Xana.  Jest przyzwolenie społeczne na kombinowanie ale to nie ma nic wspólnego z inicjatywą biznesową.  :)

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie dziś się dowiedziałem ze od nowego roku UP na szkolenia przeznacza 11 tys a nie 8 jak dotychczas , Jak ja się ciesze że PIS wygrał :D  Dzieęki CI panie za te dary :D

 

ps. O jeszcze dają kase na nowych pracowanikow :) no to juz lepiej byc nie może :)  https://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/refundacja-zatrudnienia-mlodych-ludzi,146,0,1940114.html

 

Kocham PIS :)

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko gdzie tych PRACOWANIKOW pomieścisz? Rozbudowa garażu, ogrzewanie blaszaka w zimie, biura, krzesła, kompy - pomyśl trochę (wiem, będzie ciężko) żebyś nie wyszedł na tym jak Zabłocki na mydle!

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek, (stwierdzam to z całą odpowiedzialnością) przeżywasz kryzys tożsamości :D 



To akurat zasługa PO i PSL.

No co Ty ? Przecież mógł zawetować :D

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm ja tam widzę 7 miejsc, pozostała 3 pracuje w terenie?

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności