Skocz do zawartości

[info] Utrudnienia mBanku, Aliora, Meritum, BZ WBK, ING przez weekend


Mion

Rekomendowane odpowiedzi


czy jakaś jest przewidziana na stacji benzynowej jak zatankujemy i nie możemy zapłacić, bo karta jest w danym momencie nieczynna. Miał ktoś taki przypadek ?

 

Tak. Miałem taki przypadek na BP.  Spisują z dowodu osobistego, wystawiają pokwitowanie i w ciągu 7 dni musisz zapłacić. Z potwierdzeniem płatności przychodzisz na stację benzynową i oddają oryginał pokwitowania wraz z paragonem.

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Swoją drogą jeszcze kilkadziesiąt lat

.. i może całkowicie NIE BYĆ tradycyjnych pieniędzy tylko ich elektroniczne substytuty jakieś karty płatnicze lub nawet chipy w userze :olaboga:

---

OT - zawsze się zastanawiałem jaka jest procedura czy jakaś jest przewidziana na stacji benzynowej jak zatankujemy i nie możemy zapłacić, bo karta jest w danym momencie nieczynna.

 

Miał ktoś taki przypadek ?

 

 

Miałem tak w tym roku, Alior wyedy nawalił, biegiem do bankomatu i..kasy nie wypłaca, pani mówi, proszę czekać..jeszcze 15 minut..potem jeszcze 30 minut...i tak czekałbym do następnego dnia gdzie awarię usuneli koło 10 rano!!!

 

Zadzwoniłem po znajomą jaka za mnie zapłaciła, ale dwie osoby zostawiły swoje auto :D 

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli nie ma w takim wypadku większego problemu  :o 

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


i może całkowicie NIE BYĆ tradycyjnych pieniędzy tylko ich elektroniczne

 

W Zasadzie nie korzystam z tradycyjnych pieniędzy, głownie płacę kartami. Wygodniej i szybciej.

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężkie czasy dla kelnerów bo trudno zrealizować kwestię "reszty nie trzeba" przy płaceniu karta ;-)

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up jak ktoś chce dać te kilka złotych kelnerowi / kelnerce za dobrą obsługę (a ma w portfelu z dychę) to przecież nie ma problemu podając kartę dać ją razem z tą dyszką, kelner zrozumie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tacy byznesmeni a stówki na wszelki wypadek w portfelu nie mają ;)

 

 

Także lubię płacić elektroniczną forsą ale nie dopuszczam do siebie opcji, w której w portfelu nie mam 100 zł a w domu 200-300 na wszelki wypadek.

Nie chodzi tu bynajmniej o planowane zmiany w bankach, o tym wiemy dużo szybciej, a bardziej np. o zgubienie czy też kradzież portfela z kartami, dowodem osobistym itp - bez tego do bankomatu i banku nie mamy po co iść ;) o ile w tygodniu da się jakoś szybko to ogarnąć tak od piątku 17:00 do poniedziałku 10:00 zapomnij o Paryżu ;)

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


podając kartę dać ją razem z tą dyszką, kelner zrozumie
Ja zawsze mawiam płatność kartą, a napiwek gotówką. Tak, czy inaczej dobrze jest mieć w portfelu w razie "Niemca" choć nie wiem czy obecne pokolenie, wie co znaczy "w razie Niemca" ;)

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja zawsze mawiam płatność kartą, a napiwek gotówką.

Można tez powiedzieć aby napiwek czyli za obsługę doliczyć do rachunku. Zazwyczaj w lepszych knajpach obsługa jest doliczna standardowo. ;0

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności