Skocz do zawartości

[Opinia] Praca zdalna przez Internet


spookypld

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam pracy po prostu i na nich natrafiłem. Natomiast strona wzbudziła moje podejrzenia

I słusznie, bo takich "serwisów" nie można traktować poważnie.

- Brak danych firmy wydawcy serwisu;

- Sama forma serwisów w subdomenach, to jeszcze nie tragedia, ale w połączeniu w pierwszym IMHO nie budzi wątpliwości, co do charakteru "serwisu".

 

Należymy do grupy "ZDZ" i nasza główna siedziba znajduje się w warszawie -

przy ulicy Malwy w budynku numer 13,

 

Jak ktoś będzie przechodził koło "siedziby" , to może sprawdzić ;)

 

 

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ze swojej strony doradzam przede wszystkim brak pośpiechu. Przyjrzymy się firmie, zleceniodawcy, on - line możemy stracić nie tylko czas, ale i pieniądze. Ja wychodzę z założenia, iż to firma powinna inwestować we mnie pracownika, nie ja w firmę, doskonały przykład płatnych SMS - ów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności