Skocz do zawartości

Zarabianie na youtube poprzez grę na pianinie (covery)


pazday

Rekomendowane odpowiedzi


Kto zyskał? Jakoś o nikim nie słychać.

 

Pewnie zyskała cała reszta (więc nie jest to zauważalne, bo każdy dostał po trochę). Nie znam się na YT, ale jeżeli jest tak, że giganci nagle stracili oglądalność to może ich filmy przestały się pokazywać w podobnych/powiązanych? A zaczęły się tam pokazywać po prostu losowe filmy z danej tematyki?

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam grywałem na wielu instrumentach w młodości, do szkół muzycznych chodziłem. Uwielbiam każdego młodego człowieka, który ma odrobinę talentu i chce mu się uczyć.

Ja próbowałem też gitary, ale pianino jakoś bardziej mi podeszło. Nie chodziłem do żadnej szkoły, nie brałem żadnych lekcji, uczyłem się sam od podstaw. Nut też nie znam, korzystam bardziej ze słuchu. Po prostu 2 lata temu młodszy kuzyn wpadł do mnie pochwalić się swoimi plastikowymi organami. Trochę sobie poklikałem i zaczęło mi się podobać. W końcu sam kupiłem takie organki, jakieś stare, plastikowe, tylko żeby mieć. No i zacząłem podpatrywać na youtube jak inni grają i naśladować ich, wciskałem klawisz po klawiszu, dokładnie tak jak oni (bo nut nie znam, szczerze mówiąc, to nawet nie potrafię narysować klucza wiolinowego). Stwierdziłem, że łatwo mi to przychodzi, więc zaryzykowałem i kupiłem pianino. Nie żałuję. Wciąż uczę się grać korzystając z youtuba, tylko, że teraz więcej korzystam ze słuchu.

Post ten zamieściłem, bo stwierdziłem, że fajnie byłoby zarabiać na swoim hobby, talencie i pracy, zawsze to jakaś satysfakcja :) Ale macie rację, jest jak jest, mamy XXI wiek, młodzież nie ogląda się za grającymi na pianinie typkami, bardziej interesują ich głupawe filmiki. Covery będę publikował i tak i tak, niezależnie od tego, czy będę zarabiał, czy nie. W wakacje jednak, gdy będę miał trochę więcej czasu, chciałbym spróbować tworzyć własną muzykę. Ściągnę program FL Studio, pokombinuję w nim, a jak coś wyjdzie to przełożę to na pianino i mam gotowy utwór :) Do tego przydałby się jakiś teledysk czy coś, macie rację.


Ten pierwszy akapit to cytat użytkownika dargre` - przeoczyłem cudzysłów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności