Skocz do zawartości

IPB 2.17


EDDY

Rekomendowane odpowiedzi

https://forums.invisionpower.com/index.php?showtopic=223110

Jest gotowy exploit w Perlu do przejęcie konta admina i tworzenia własnych kont z takimi prawami.

Właśnie walczę z debilem, który próbuję zassać bazę. Kilka klas IP z Hongkongu poszły w odstawkę.

Co dziwne, pomimo aktualizacji znowu go widziałem w panelu, dorobiłem dodatkowe zabezpieczenie.

Oby pomogło na ten dziurawy skrypt:]

Polecam linki stałe w Seomatik.pl oraz dopalacz stron Gotlink.pl.

obrazek.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ten mail z reklama warezu, który poszedł 10 minut temu? No chyba, że to forum oficjalnie wspiera złodziejstwo :)(...

Zapraszamy cie na nasze zaprzyjaźnione forum:

https://warez..kupa

Znajdziesz tam najlepsze programy i gry do ściągnięcia za darmo!

Nie czekaj! Wejdź tam!

-------------------------------------

Pozycjonowanie i Optymalizacja Statistics:

-------------------------------------

Registered Users: 5289

Total Posts: 187280

Busiest Time: 413 users were online on 21.06.06 - 21:41

pozdrowienia.

googlerulz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cholera, szit. fak... nie wiem gdzie jest michal. czy jeszcze w PL, czy juz w USA. patrze, jest w panelu, mysle aktualizuje, patrze IP.. HONGKONG... no to BAN. michal, mam nadzieje, ze to nie TY :) to nie jest bron boze takeover forum ;) banuje prewencyjnie poki ip nie bedzie lodzkie albo nowojorskie.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wyszło szydło z worka. Włamywaczem okazał się pieprzony Jaszu. 15 letni chłopak, który podobno nic nie wie o tym, że coś zrobił.

A wydało się tak, że dureń zdobył dostęp do plików na serwerze ftp i zamienił mój kod adsense na swój i pododawał linki do swojej strony na forum i na głównej www.optymalizacja.com

Niedługo u niego w domu zjawią się funkcjonariusze policji i ..... zobaczymy .......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności