Skocz do zawartości

Gdzie to zgłosić?


chcewypoczac

Rekomendowane odpowiedzi

Z rodziny, nastolatek korzystał z jakiejś fake bramki sms, wpisał pin potwierdzający i musiał numer zmienić, bo co doładowanie całą kartę mu zjadało, na raz przychodziło parę sms-ów premium.

 

Umówmy się w czasach kiedy prawie każdy ma internet nikt świadomie nie kupuje subskrybcji SMS z horoskopem, dowcipami czy mottem dnia, za 20zł czyli koszt jednego sms, można kupić 4gb transferu w internecie.

 

Dobre są też te transmisje pirackie typu KSW, mecze itp. Ludzie się naciągają w ten sposób, ze płacą 30zł za pirata i nie dość, że wydają 30zł to gali oczywiście nie obejrzą, bo to fake...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No zgadza się że jak ktoś świadomie to robi to nie ma w tym nic złego. Ale większość tych stron bazuje na niewiedzy użytkowników. Sam się nawet raz naciąłem, a co mówić osoby co się nie znają.

Pozycjonowanie, audyt stron www i inne usługi SEO.

 

                          

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa powiedzmy, że zgłoszona.

Zgodnie z waszymi radami i prawnika z UOKiK postanowiłem, że powalczę o klocki lego na promocji :P :P

 

Subskrypcje zgłosiłem osobno aczkolwiek jak ktoś z Was ma troszkę wolnego czasu to niech też wyskrobie jakiegoś emaila do UOKiK- może bardziej się wezmą za nich jak dostaną więcej zgłoszeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności