Skocz do zawartości

Jak to działa - indeksowanie


callisto

Rekomendowane odpowiedzi

Nie indeksujesz 100% linków wrzuconych przez userów (czytaj:  bot ich nie widzi, po pewnym pułapie ma je w ()() ) - tak samo jak reszta indekserów.

 

ale tak jak pisałem przy tych cenach nie kalkuluje się to całkowicie.

 

 

Mogę dyskutować dalej, ale merytorycznie, mówienie mi co ja robię, a czego nie robię to nawet wróżbita Maciej nie potrafił stwierdzić.

 

Co do drugiego istnieje coś takiego jak optymalizacja kosztów i czasu:

- brak imigrantów - optymalizacja czasu (nie trzeba ich szkolić) i kosztu

- brak poświęcenie własnego czasu - kolejna optymalizacja

- automatyzacja procesów - jeszcze jedna optymalizacja

- szczegóły

 

 

mają 20% indeksacji na profilach, bez indeksera nie mają 1%, ale nie wiedzą tego, że powinni (mogliby) mieć 60-70%

 

Dokładnie 100% racji, tak samo jak u Ciebie blake - gdybyś poznał jeszcze 3 a może 4 metody i zoptymalizował wszystko to mógłbyś mieć 160-170% tego co masz obecnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Ok, jak chcesz publiczny test to można zrobić w bardzo prosty sposób. Znajdę jakiegoś szaraka, który ma wykupiony jakiś lipny pakiecik, puszcze mu blasta na chińskie profile na jego domenę, dam do wrzucenia do indeksera a drugie 1k (drugiego blasta z tych samych domen z tym samym linkiem - bez treści dodatkowej) zindeksuję swoją jedną metodą i będzie można porównać skuteczność z tą zoptymalizowaną, super wydajną automatyzacją na 5 sposobów bez udziału imigrantów. Wiem, wiem... może nie być obiektywne, nie ma osób trzecich, mogę napisać co chcę... ale po co? Ja nie świadczę usług indeksacji, nie miałem też zamiaru oceniać jakiegokolwiek systemu (bo z niego nie korzystam, widzę tylko co ludzie piszą o % indeksacji), ale skoro wyrwałeś się przed szereg i chcesz testować...

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Test miał dotyczyć 100% indeksacji o której wspomniałeś - co było źle zrozumiane (w sensie nie ma 100% skuteczności w żadnej metodzie i to była moja propozycja publicznego testu). Co do testów indexerów to napisałem wcześniej jakby to miało wyglądać. A Twoja propozycja testu - wrzucenie linków do systemu i indeksowanie przez Ciebie to jak porównanie jajek wielkanocnych z fabryki i tych malowanych ręcznie - co miałby taki test wykazać? Bo teraz obróciłeś kota do góry ogonem jakbym chciał testować skuteczność systemu z Twoją metodą - powtórzę nie widzę sensu takiego testu.

 

Ja akurat świadczę usługi indeksacji (więc jestem w tej dyskusji po złej stronie barykady) i wyraźnie napisałem żaden indekser w tym BS nie daje żadnej gwarancji pozycji, a taki jest cel Użytkownika. A dalej, że to tylko jest narzędzie i to jak go ktoś wykorzysta i co z tego będzie miał zależy tylko od konkretnej osoby. Indexery są akurat takimi narzędziami, że w zasadzie jedynym ich jedynym "rankiem" jest stopień indeksacji i na tym będzie się opierało ich ocenianie i marketing, więc dlatego cała ta dyskusja o % - jeśli zaś o to chodzi mamy piątek więc najwyższa pora % zamienić w o/oo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


jajek wielkanocnych z fabryki i tych malowanych ręcznie

 

E bez przesady, nie mam armii uchodźców - też leci wszystko automatem, tylko automat trochę inaczej ustawiony - pod jakość a nie ilość i tego dotyczy cała dyskusja.

 


żaden indekser w tym BS nie daje żadnej gwarancji pozycji

 

Nie wspomniałem nigdzie o pozycjach, chodziło tylko o % zaindeksowanych linków.

 


A dalej, że to tylko jest narzędzie i to jak go ktoś wykorzysta i co z tego będzie miał zależy tylko od konkretnej osoby

 

Jak z każdym narzędziem, linkami, czy czymkolwiek innym w tej branży, to akurat temat na epopeje jest.

 


jest stopień indeksacji i na tym będzie się opierało ich ocenianie

 

Tylko o tym myślałem pisząc o teście. O % indeksacji.

 


pora % zamienić w o/oo

 

Dzisiaj odpuszczam, trzeba detoks zrobić :D

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to może i ja przestanę indeksować i wszystkie strony wejdą w topy:)

 ale co zauważyłem to niemieckie i węgierskie profile stoją w indeksie znakomicie, chińskie i ruskie już mniej, wniosek prosty:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności