Skocz do zawartości

branżowy syf


Xann

Rekomendowane odpowiedzi


świadome wyskubanie jelenia

To właśnie miałem na myśli nawiązując do Twojej wypowiedzi ;)


nieumiejętności czytania umowy przez klientów

Nieznajomość problematyki umowy raczej.

 

 

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 37
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Nie róbcie z siebie idiotów. Przecież wiecie co gość miał na myśli. To, że nieumiejętnie ubrał to słowa to inna sprawa.

 

Jeszcze pytanie, czy nie jest to zdanie wyrwane z kontekstu. Jeśli ktokolwiek miał do czynienia z rynkiem wydawniczym i dziennikarstwem, to chyba potwierdzi, że taki materiał często przygotowuje laik z danej dziedziny (nie wyślą dziennikarza technologicznego). Nie bronię "informatyka", ale trzeba mieć na uwadze, że różnie to mogło być :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawiązując do Twojej wypowiedzi ;)

 

Nie wiem o której piszesz, domyślam się, że o tej, że kasę zawsze zarabia się i zarabiało na jeleniach. To jest oczywiście prawdą, ale chodziło mi o takich jeleni, którzy świadomie biorą np. chwilówki na lichwiarski % lub kupują cudowne kapsułki na porost penisów. Jest produkt - jest nabywca, nikt nikogo nie wydymał. Inna sprawa to taka, gdzie gość wziąłby pożyczkę i miał powiedziane, że ma oddać 10% więcej a nagle okazuje się, że przychodzi komornik po 3000% więcej. Tak jak w tym przypadku, gdzie w ogóle miało być wszystko za darmo. Kombinować też trzeba umieć z głową a nie wystawiać ją na ścięcie. Przykładów daleko nie trzeba szukać jak można pod sobą dołek wykopać. Mój ulubiony akwizytor PRLu - Xann. Na publicznym forum pisze jak to chce "wyciągnąć" kasę z UP i uniji. Na prawdę trzeba mieć mało pod czapką żeby takie rzeczy robić.

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uznaliśmy, że nie ma sensu pozycjonować naszą stronę, ponieważ w wynikach wyszukiwania słowa „agroturystyka”, wyświetla się na pierwszym miejscu. 

 

 

Fajnie jest nie czyścić ciasteczek, poprawia samopoczucie, strona bez linków jest na 1 miejscu w G :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

znajdz se swojego ;P

Nie no, nie bądź taki egoista, podziel się :D

....

Czy Ty wiesz jak teraz jest trudno o takiego zdrowo walniętego hejtera znaleść? Lata szkolenia i podkurwinia a ty mi tu przycodzisz na gotowe jak se wytrenowałem swojego pitbula :)

No dobra jakoś sie podzielimy, nie jestem egoista

ps. muisz mu od czasu do czasu życić jaką kość, tylko uważaj jak zucasz za dużą to mogą sie zlecieć inni i wtedy jest cała watacha choc też sie dobrze bawie :)

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem jednego - z wywiadu wynika, że podpisywali umowę na darmowy miesiąc próbny - niezobowiązujący miesiąc ... to skąd nagle taki ambaras jak w tym terminie się wycofali :hmmm:

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna pani i 20 poszkodowanych osób w biurze ... :olaboga:

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktem jest, że ludzie nie czytają i nie rozumieją umów. Działanie firmy pozycjonerskiej nie jest nielegalne ale jest nieetyczne.

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Działanie firmy pozycjonerskiej nie jest nielegalne

Niekoniecznie, weź pod uwagę możliwość wprowadzenia w błąd a co za tym idzie doprowadzenia do niekorzystnego rozporządzenia bla bla bla bla. 

Pierwszy z brzegu przykład - zawarcie umowy dla fraz z dooopy wziętych z zerową ilością potencjalnych zapytań.



z wywiadu wynika

Ten jaki i podobne wywiady o kant (_!_) można rozbić, obstawiam, że bardziej chodzi i wydymanie na frazach z których klient ma zerowe odwiedziny a wycofać się się z umowy nie może bo zastrzegli wysokie kary.

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


ale chodziło mi o takich jeleni, którzy

Skoro się dopraszasz, to mi chodziło o zachwalanie tego "zagrypionego szajsu" także jak sam widzisz nie jesteś z tych którzy mogą ustawić się w kolejce do rzucania kamieniami ;)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


to mi chodziło o zachwalanie tego "zagrypionego szajsu"

 

Hmm, Ciebie nie podejrzewałem o rozum podobny do naszego kolegi. Jak działało w 2012 roku to zachwalałem, jak przestało działać to nikomu nie wciskałem bajek, że działa. Mamy rok 2015 (końcówka). Nie wiem czy wiesz, ale w tej branży zmiany następują baaardzo szybko. Ci, co nie potrafią się do nich dostosować sprzedają wpisy w preclach https://www.forum.optymalizacja.com/topic/212955-dowcipy-nie-ma-lipy-znalezione-na-pio/?p=1451968

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega co ma firmę w centrum Jeleniej Góry i zajmuje się głownie pozycjonowaniem turystyki ( przed chwilę dzwoniłem do niego aby zapytać co to za firma) dawał umowę podpisywaną przez firmę o której mówi POLSAT swojemu prawnikowi, on wyraził opinie, że podważyć tą umowę nie da się i ten co ją podpisał musi płacić.

Po ludzku żal mi bardzo tych ludzi co maja agroturystykę na 4 pokoje i muszą bulić 20k, ale w obecnym polu prawnym chyba nie mają innego wyjścia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kij wie jak wygląda umowa, ale patrząc po ilości wydy*anych, podejrzewam akcje typu: dzwoni telemarketer proponuje

miesiąc pozycjonowania za darmo, klient zgadza się bo za darmo, firma przez miesiac nie robi nic albo- max puszczenie kilkuset linków z jakiś darmowych katalogów, w końcu nie chodzi o pozycję, a bardziej o dowód przed sądem ze coś robili. klient wysyłając frazy w jakimś panelu odchaczając fiszkę zgadzając  sie z umową.

 

Jeśli klient przegapi wypowiedzenie, które musi być przesłane listem poleconym, okres wypowiedzenia umowy to np 6-mcy. Za ten czas klient płaci ryczałtem za frazy, niezależnie czy są w topach czy nie, jak skutecznie nie wymówi to okres wypowiedzenia przesuwa sie, tu jest technika przesuwania terminu, spytam sie szefa, przemyślimy, wyślemy odpowiedź.... . ( oczywiście klient nie płaci, a więc podajemy go do sądu, a sąd przyklepuje nakaz i klauzulę), mamy klauzulę wysyłamy do komornika a ten goli yelenia

 

Patent nie ma nic wspólnego z pozycjonowaniem, to sposób na golenie klientów nie zagłębiających się w umowach (jakieś 95% przedsiebiorców), podobne patenty były juz w katalogach, portalach wiedzy o prawie itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności