Skocz do zawartości

branżowy syf


Xann

Rekomendowane odpowiedzi

Blake i Xaan apeluje o zaprzestanie w każdym temacie obrzucania się multikodami i szkoleniami za kasę z UP, bo nikt tu z adminów i moderatorów nie ma czasu na pilnowanie Was i ciągle reagowanie na zgłoszenia innych użytkowników. Najlepszym sposobem będzie zakaz pisania da Was. Wasze przepychanki nie są aż tak ważnym tematem aby reszta PIO to musiała czytać. EOT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 37
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Niekoniecznie, weź pod uwagę możliwość wprowadzenia w błąd

 

Nie znam umowy. Swoje zdanie opieram tylko na artykule i reportażu. Z niego wynika, że jest możliwość rozwiązania umowy bez kosztów po lub przed końcem okresu próbnego.  To nie jest wprowadzanie w błąd. Inna bajka, że nikt nic nie robi w okresie próbnym.

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Po ludzku żal mi bardzo tych ludzi co maja agroturystykę na 4 pokoje i muszą bulić 20k, ale w obecnym polu prawnym chyba nie mają innego wyjścia.
Hmmm zawsze może być precedens :pisze:

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie znam umowy.

to skąd stwierdzenie 


jest możliwość rozwiązania umowy bez kosztów po lub przed końcem okresu próbnego

bazowanie na tego rodzaju reportażach (ich merytoryce) jest wielce wątpliwe :)



że podważyć tą umowę nie da się i ten co ją podpisał musi płacić.

Jeden ze znajomych prawników z kolei powiedział coś takiego, że każdą umowę da się podważyć, wszystko zależy od wykazania i udowodnienia intencji jednej ze stron umowy.

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś ufałem pewnej kobiecie, kiedyś będąc w cięzkim stanie zdrowia uwierzyłem, że daje mi do podpisania ważne dokumenty, potem się zdziwiłem i..przyszło opamiętanie (na szczęście byłem wtedy w poradni specjalistycznej więc miałem taką podpórkę)

 

Mieliśmy się rozstać kulturalnie i to była ugoda (nie doczytałem iż niby mi "hajs daje do ręki a nie na konto " ot cwana bestia jeszcze zagadała o to jak się czuję)

 

Obecnie jestem po drugiej sprawie unieważnienia umowy, w moim przypadku powodemi do jej rozwiązania są

 

1. Brak zapłaty 

 

2. Antydata

 

3. Nieważny dowód osobisty 

 

4. Podpisanie umowy pod presją oraz w ciężkim stanie zdrowia "na haju"  :faja:

 

(Tak wiem czyta co się podpisuje, ale człowiek ufa ludziom których "kocha")

 

Samochodu nie odzyskałem, ale godność jak najbardziej TAK ;)

Więc jak ktoś chce walczyć, to powinien, zwłaszcza jeżeli ma pewność, iż mówiono jedno a robi się drugie i nie chodzi o biznes a przyzwoitość 

 

Dzisiaj nic nie podpiszę na odległość, jak to ojciec mówił, zanim założysz gumkę przeczytaj instrukcję od dobra lekcja na przyszłość ;)

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


bazowanie na tego rodzaju reportażach (ich merytoryce) jest wielce wątpliwe

 

Jednak pozwoliło to na "wysmażenie" artykułu na swoim blogasku. :D

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na moim blogasku skorzystałem z innych źródeł i bynajmniej nie "reporterskich" a z tzw. "pierwszej ręki" :D . Ale przyznaję, że informacja (dostarczona wcześniej też z innego źródła) spowodowała , że wpis popełniłem ;) 

 

Także Twoja analiza  - "kulą w płot" :D

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności