Skocz do zawartości

Jakie serwisy informacyjne czytacie?


mmr88

Rekomendowane odpowiedzi

Jakich źródeł informacji (pozabranżowych oczywiście) używacie w internecie?

Chodzi mi o portale typowo informacyjne, co się dzieje na świecie, w polityce itp.

 

Agencja SEO z Katowic Intoseo - Pozycjonowanie Katowice
Wynajem myjek przemysłowych i warsztatowych - www.myjki360.pl

Dywaniki samochodowe https://topdywaniki.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zadnego, serio.

 

mialem polajkowane na fb sporo serwisow swego czasu, ale wszystko odlajkowane bo tylko mnie to doprowadzalo do przygnebienia, tam umarli, tam wypadek, tam oszukali, po co mi to wiedziec skoro nie mam na to wplywu, a newsy sa specjalnie tak pisane i podsycane, aby byc jeszcze bardziej szokujace, zbey tylko ludzie klikali. 

 

czasem mi sie wyswietli ze jakis znajomy cos polubil to klikne, jak mi sie nie podoba tematyka klikam "nie obserwuj" znajomego :D. Na glownej wp, interii, onetu czy tvn nie bylem ze 3 lata, zyje mi sie o wiele lzej, polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


czasem mi sie wyswietli ze jakis znajomy cos polubil to klikne, jak mi sie nie podoba tematyka klikam "nie obserwuj" znajomego . Na glownej wp, interii, onetu czy tvn nie bylem ze 3 lata, zyje mi sie o wiele lzej, polecam.

 

w lustro patrzę czy jak..? :)

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jestdobrze - ja to lubię gazeta.pl w wersji elektronicznej w bardzo ważnym dla mnie miejscu czytać. Dzięki temu niektóre rzeczy łatwiej wychodzą ;p  Do tego interia ( mimo faktu, że teksty tam piszą początkujący copy). Czasem zdarza się wersja elektroniczna gazety lubuskiej ( chociaż od roku poziom - dno).

Potrzebujesz linków? Pisz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności