Skocz do zawartości

google to cwana korporacja $


szczepan10

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 37
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Nic z nią ciekawego nie ma (nekst.pl). W wynikach w TOP10 jest moja strona, którą zamknąłem jakoś tak 2 lata temu ;) Choć pomijając takie wpadki wyniki jakieś straszne nie są. Jakby google nagle podmieniło silnik na nekst.pl to i tak by się mało kto zorientował. Zresztą tak samo byłoby z podmianką na bing.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co z tą szukajką z polskim kapitałem ?

widać jaki kapital taka szukarka. W Nextext PiO na zapytania pozycjonowanie forum nie ma w top 10

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten Nekst, to wielka porażka kolejny przykład:

 

ogłoszenia motoryzacyjne

i top 1o to jakieś SEOkatalogi stron :olaboga:

Autorzy tego ***** co przytulili za to kasę powinny odrobić ją na Syb*** <_<

---

Tak działały w ubiegłym wieku wyszukiwarki onet, wp itd....

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 dziesiatka, za to jest

 

 

# Pozycjonowanie stron www # Warszawa, Kraków, Poznań ...

www.mateuszkozlowski.pl/

Zdziwiony, że jestem wyżej niż duże firmy? 12 lat doświadczenia w pozycjonowaniu.

 

Skromniś :)

 

Coś nie spodobało się algorytmowi, może za dużo spamerów na m2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności