Skocz do zawartości

Podatek od linków ?


jimmi

Rekomendowane odpowiedzi

Jak widać na całym świecie politycy/urzędnicy mają dziwnie pomysły.

 

Ochrona praw autorskich jako podatek od linków...

Chyba już updatey od google są bardziej sensowne 

 

https://di.com.pl/wolnosc-linkowania-w-ue-jest-zagrozona-ostrzega-europoslanka-53759

dymna.jpg

Przyjaźń psa na całe życie. ZAGINĄŁ DOM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czego można się spodziewać po debilach twierdzących, że ślimak to ryba a marchewka jest owocem ??

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dostali dawniej zamówienie od krezusów rolnych na zowocowienie marchewek czy urybienie ślimaków

 

 

Dokładnie tak. W parlamencie europejskim bardzo dobrze jest rozwinięty lobbing. Działalność grup lobbingowych jest zgodna z prawem. Szkoda tylko, że polska ma kiepsko działający lobbing na rzecz naszych interesów.

 

Co do linków. To wątpię aby odważyli się na taki krok.

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 5 miesięcy temu...

@up posty zbierasz? jeszcze tylko 6 i będziesz mógł wstawić linka.. tylko uważaj, Max'iu jest na takich jak Ty uczulony mnie mniej niż ja na pierd*lenie głupot ;)

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności