Skocz do zawartości

[Zlecę] teksty finansowe wysokiej jakości


JanekW

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowni Państwo,

 

Poszukuję doświadczonego copywrittera w dziedzinie finansów, akcji, obligacji, inwestowania, który podejmie się stworzenia wysokiej jakości contentu przeznaczonego do publikacji na potrzeby działań SEO.

 

Zależy mi na czasie, dlatego proszę o kontakt jedynie osoby, dla których nie jest problemem napisanie dziennie 3-5k znaków.

 

Aktualnie zapotrzebowanie to około 10-20k znaków miesięcznie.

Płacę 10-15 PLN za 1000 znaków w zależności od jakości.

 

Poprzez portale pośredniczące w procesie tworzenia contentu współpracowałem z wieloma osobami, jednak bardzo często byłem rozczarowany ze względu na jakość lub dotrzymywanie terminów.

 

Proszę o przysyłanie przykładów wcześniejszych realizacji na mojego maila (w tej tematyce). Jeśli nie mają Państwo takich, proszę o napisanie przykładowego tekstu - oczywiście znacznie krótszego, który zobrazuje poziom zamawianej usługi.

 

Kontakt: m.janek1991@gmail.com

 

Pozdrawiam,

Janek.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności