Skocz do zawartości

mam dosyć mikołajów ...


kayman

Rekomendowane odpowiedzi

Ty mówisz o geście (kwiaty do gest) normalnej sprawie a nie podarunek, a prezentów to ja kobiecie za często nie daje, już w życiu doświadczyłem co zrobić z szarej myszki księżniczkę

 

Po prostu  w święta dawać prezenty to obdarowywać innych i jednocześnie samemu się cieszyć z byle czego :D

 

 

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty mówisz o geście (kwiaty do gest) normalnej sprawie a nie podarunek, a prezentów to ja kobiecie za często nie daje, już w życiu doświadczyłem co zrobić z szarej myszki księżniczkę

Inaczej to ujmę, obdarowywać, spędzać czas i co więcej, pamiętać o innych powinniśmy zawsze. Nie tylko w święta ;) Z bimberkiem w pełni się zgadzam... 

Zapraszam także na mojego bloga Jacek Jagusiak. Oferuje także usługę odwirusowania stron www jak i serwerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


flaszka od wujka z zapytaniem "walniemy jutro kurwickę?"

 

No nic tylko współczuć jak wujaszek tylko od święta kurwickę przywozi...

 


Lubię kupować prezenty, dawać i otrzymywać. Dla mnie jest to dobry czas. Czas żniw.

 

Chodzi o te buty Puma w sklepie internetowym galeriamarek.pl? :D Toż to buty na wiosnę są a nie zimowe kierpce! Przy takich sianokosach to ciężko będzie o przepalankę a co tu dopiero mówić o poważnych nalewkach.

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Rodzinę masz cały rok, 24h na dobę

Wyobraź sobie, że niektórzy mogą nie mieć , tym bardziej w ostatnich czasach (w świetle tego szerokiego otwarcia granic)  ;)

 

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


flaszka od wujka z zapytaniem "walniemy jutro kurwickę?"

 

No nic tylko współczuć jak wujaszek tylko od święta kurwickę przywozi...

 
Przywozi częściej ale cholera ja nie piję :D tylko okazyjnie, święta, sylwester, wesele, zabawa i urodziny ot taki ze mnie pijus małej wiary który nie ma na to czasu
 
Do tego jeżeli ktoś pracuje w systemie od pn-pt czyli 5x8 to pewnie ma więcej czasu ja go nie mam czasem nawet dla siebie ;)

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wyobraź sobie, że niektórzy mogą nie mieć , tym bardziej w ostatnich czasach (w świetle tego szerokiego otwarcia granic)   ;)

 

Po to są te "otwarte granice", aby każdy mógł swobodnie przyjechać do rodziny nie tylko w święta. Przecież nie tylko w Polsce wymyślono urlopy. A w święta w wielu branżach za granicą nie dostaniesz i tak wolnego bo to czas najlepszych żniw. Rodzinę można także zabrać ze sobą, ale przecież to wystarczy chcieć, nie szukać wymówek, ograniczeń itd. 

 

Co więcej, ta znienawidzona przez poniektórych Unia sprawiła, że w wielu krajach UE sprowadzając rodzinę ze sobą można liczyć na spore zasiłki (jest o wiele łatwiej), ale to przecież nasi rodacy wykorzystują nagminnie, więc nie ma o czym gadać;) 

Zapraszam także na mojego bloga Jacek Jagusiak. Oferuje także usługę odwirusowania stron www jak i serwerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


ale przecież to wystarczy chcieć, nie szukać wymówek, ograniczeń itd. 

 

ale ja lubię te "wymówki i ograniczenia"

 

btw. jeżeli temat ciebie nie dotyczy to weź się w nim nie wypowiadaj :) bo te twoje wywody nie na temat są żałosne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

btw. jeżeli temat ciebie nie dotyczy to weź się w nim nie wypowiadaj :) bo te twoje wywody nie na temat są żałosne :)

 

Podobnie jak zakładanie tematów o tym, że nie chcesz czegoś oglądać skoro nikt Cię do tego nie zmusza. Siedź w domu, wyłącz telewizor i skończy się ten "Twój horror" ;) Raczej Mikołaj do Ciebie nie przyjdzie... Chyba, że Mikołajka... ;P)

Zapraszam także na mojego bloga Jacek Jagusiak. Oferuje także usługę odwirusowania stron www jak i serwerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty mówisz o geście (kwiaty do gest) normalnej sprawie a nie podarunek, a prezentów to ja kobiecie za często nie daje, już w życiu doświadczyłem co zrobić z szarej myszki księżniczkę

Wiesz, że z kurewny nigdy nie zrobisz królewny? :D 

 

Ja się cieszę na Święta, bo uszka są tanie i mogę sobie nimi załadować pół zamrażarki, a potem kupić zgrzewkę barszczu instant i zajadać się tym cały rok :D 

Poza tym w ogóle mnie nie grzeją, ani nie ziębią, nie jestem wierząca. No dobra, trochę mnie grzeją ozdoby i pierdółki zimowo-świąteczne i mam je w domu od początku grudnia do końca lutego :P  Rodzina, którą mam okazję zobaczyć z okazji Świąt, to ta sama rodzina, którą widzę/słyszę średnio dwa razy w miesiącu, bo cały rok utrzymujemy kontakt, z resztą widzę się raz na 5 lat, a dzwonimy do siebie jak ktoś umrze :P

SEOpisanie - seo copywriting i nie tylko...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności