Skocz do zawartości

I koniec z amatorami na WP


Daniel Kędzierski

Rekomendowane odpowiedzi

bartkle uwazam że WP jest tak mocne że nie upadnie, że niby dlaczego 20% bo wg ciebie co netspirnt ma 20% udziału no weź, dla mnie liczy się onet google wp więc to są 3 wyszukiwarki, znasz jeszcze jakieś super w polsce wychodzi że 2 o których ja nie wiem chybą że liczysz te z 1% wejściem,.

Ok, wasze myślenie ale po tym że twierdzicie iż klikohit jest a ja mówie że nie i szukacie na to dowodów utwierdza mnie i utwierdzi wielu już niebawem że mam racje tylko ciekawe co wtedy powiecie ;-) że dopiero przestał działać bo wasze głowy to zauważyly, rozumiem że boli to iż szook zobaczył przed wami zmiany i że jest bardziej spostrzegawczy ale cóż.

Co do reszty wyszukiwarek to powiem tak jak będziesz wiedział kim naprwdę jestem to może będzie miał sens wypowiadania się ile tego rynku mam a ile niemam, wiesz o mnie tyle ile ja chcę żebyś wiedział.

Moja mama nawet o mnie nie wie wszystkiego ;-)

Pozdrawiam

Mariusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

a tak na poważnie, to kurde ja wam tu newsa sprzedaje a wy kurde zamiast mysleć i sprawdzić to się spieracie. Ale cóż większość klientów którzy byli na klikohicie mogą to potwierrdzić iż na nim nie są i że nie działa.

Ale w sumie rozumiem podejście do szooka bo cóż szook jest wszędzie i zawsze będzie

Pozdrawiam

mariusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę wystarczy puścić newsa w sieć i robi się z tego nowa afera. Coż na chwilę obecną, powiem tak 1) widzę że klikohita rzeczywiście nie ma na hasłach gdzie zawszwe był (typu sms, loga, dzwonki czy choćby bielizna) 2) obiło mi się o uszy już kilkakrotnie (i to z różnych źródeł), że WP planuje wycofanie się z klikohita. W tej chwili sprawdzałem wyniki i nie mają one nic wspólnego z klikohitem. Tak więc uważam, że teoria szooka jest prawdopodobna. Wszystko jednak pokaże czas, bo skoro w ciągu 2-3 dni nie pojawią się ludziki to można przyjąć że WP wycofała się z tego systemu. I chwała jej za to, bo był to system który nie sprawdził się na świecie i niesprawdzał się też u nas! Co do tego że szook potrafił go wykorzystywać...cóż każdy z nas zajmuje się rozpracowywaniem algorytmów po to by to wykorzystywać. Szook rozpracował klikohita i robił na tym kase. Odnośnie listy wysokostojących w WP, nie można zapomnieć o Art4webie (Artku), o którym Szook nie wspomniał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ee sitek nie zapomniałem o artku artek to też wymiatacz na wyszukiwarkach a pozatym z artkiem mamy satosunki kolezenskie chocby z powodu iz wspieramy nasze kochane miasto którym jest szczecin. I Jak Artek Sitek czy Comweb są konkurencją to taką którą należy szanowąć ale bez obrazy w polsce uważam że jedyną konkurnecją która dla mnie coś znaczy bez obrazy powiem że to tylko te firmy zaliczamn do firm które coś potrafią a ogólnie widze takich firm z 10 max 15 które znam i są dobre, ale ta 3 w moixch oczach bez konkurnecyjności wymiata całą resztę

Więc Artekkk też jest górą nad całą resztą, i w sumie to w koncu wypijemy te piwo z artkiem i obgadamy z sitkiem co tu zorbic z tą polską:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt się nie obraża bo po co ;)

Weż napisz porządne ogłoszenie w odpowiednim dziale bo to staje się męczące ;)

Tylko to nie jest miejsce na promocję

Przesuń sobie ten post do Ogłoszeń

Pozdrawiam :hello:

Firmę w Polsce utrzymuje czynną od 1997 roku w Hamburgu od 2008 Roku więc nie robią na mnie wrażenia awatary i linki w stopce. Zajmuje się od zarania początków Black Hat Seo. Mam prawo do zapomnienia. Niech się firma Google zajmie sztuczną inteligencją zanim  Sam Altman ich wyprzedzi :) Moje stare konto https://www.forum.optymalizacja.com/profile/21-kill-bill/  :( boże jaki młody byłem i głupi. Wróciłem i wchodzę z drzwiami nie drzwiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szookpl

Widze, ze moje PW do Ciebie za bardzo nie trafiaja wiec dzisiaj juz nie bede pisal na PW tylko tutaj.

Prosze Cie po raz kolejny abys nie lansowal sie tak bardzo w kazdym swoim poscie.

Jezeli masz taka potrzebe to moge specjalnie dla Ciebie stworzyc dzial "Samouwielbienie Szooka i Jego Wyzszosc Nad Innymi" gdzie bedziesz sobie pisal jaki to nie jestes swietny.

Wydaje mi sie, ze juz wszyscy na forum conajmniej 15 razy przeczytali, ze jestes nr.1 ze swoja paczka i ze reszta jest nic nie warta, wiec wydaje mi sie, ze to juz wystarczy.

Mam nadzieje, ze tym razem sie zreflektujesz nad stylem swoich wypowiedzi.

Dzieki

P.S. Informacja dotyczaca klikohita jest bardzo fajna tylko szkoda ze w takim stylu napisana. :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie, ze juz wszyscy na forum conajmniej 15 razy przeczytali, ze jestes nr.1 ze swoja paczka i ze reszta jest nic nie warta, wiec wydaje mi sie, ze to juz wystarczy.

Swietnie napisane. Ja od siebie dodam jeszcze, ze pomalu zaczynaja mnie nudzic pewne sprawy. Od dluzszego czasu obserwuje pewne zachowania na tym forum i z dnia na dzien mniej mi sie one podobaja.

Niestety zebralo sie kilka osob ktore postawily sobie za cel promocje siebie (az do znudzenia), wyszukiwanie spamujacych stron oraz ciagla walke z konkurentami. Czasem wydaje mi sie, ze to forum to juz nie jest o pozycjonowaniu i zmienilo sie jakis lame poradnik dla zazdrosnikow.

Z przykroscia musze to stwierdzic ale dawno nie widzialem tutaj interesujacego watku. Wytlumaczen jest kilka i albo jestem juz lepszy od najlepszego na tym forum, wiem wszystko i nudza mnie te dyskusje albo takich tematow brakuje i ustapily miejsca wytykaniu co kto, komu i dlaczego tak a nie inaczej.

Proponuje sie zastanowic

PS

Skoro moderuje to moge chyba czasem napisac lekko offtopic :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z przykroscia musze to stwierdzic ale dawno nie widzialem tutaj interesujacego watku. Wytlumaczen jest kilka i albo jestem juz lepszy od najlepszego na tym forum, wiem wszystko i nudza mnie te dyskusje albo takich tematow brakuje i ustapily miejsca wytykaniu co kto, komu i dlaczego tak a nie inaczej.

... a ja z przykrością też zauważam sytuację z innych forów, gdzie moderatorowi się wydaje, że moderowanie to tylko działania porządkowe, a nie chociażby dbanie o poziom forum gdy... gdy jest tak jak teraz, chociażby.

I nie odbierz tego jako docinka, złośliwości, etc, nie. To po prostu refleksja, czy też sugestia, by właśnie ktoś z Was 'pociągnął' ciekawym tematem wtedy, gdy uważacie że poziom zaczyna upadać...

Brakuje mi też większego zdecydowania w odsyłaniu do archiwum, czy może na specjalne 'zielone' podforum, osób zadających bardzo podstawowe pytania.

Szy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z przykroscia musze to stwierdzic ale dawno nie widzialem tutaj interesujacego watku. Wytlumaczen jest kilka i albo jestem juz lepszy od najlepszego na tym forum, wiem wszystko i nudza mnie te dyskusje albo takich tematow brakuje i ustapily miejsca wytykaniu co kto, komu i dlaczego tak a nie inaczej.

... a ja z przykrością też zauważam sytuację z innych forów, gdzie moderatorowi się wydaje, że moderowanie to tylko działania porządkowe, a nie chociażby dbanie o poziom forum gdy... gdy jest tak jak teraz, chociażby.

I nie odbierz tego jako docinka, złośliwości, etc, nie. To po prostu refleksja, czy też sugestia, by właśnie ktoś z Was 'pociągnął' ciekawym tematem wtedy, gdy uważacie że poziom zaczyna upadać...

Brakuje mi też większego zdecydowania w odsyłaniu do archiwum, czy może na specjalne 'zielone' podforum, osób zadających bardzo podstawowe pytania.

Szy.

Na poważnie :!: Forum czekają duże zmiany organizacyjne w przyszłym roku.

Niewolno mi mówić ale ....napewno pojawią się nowe działy

Forum rozwija się razem z Wami i słowa krytyki odbierzemy Pozytywnie

Na niepoważnie daj mi już dziś świętować Boże Narodzenie :D

Ps.Przecież wiesz jaki wszyscy mają "kociokwik" przed swiętami 8)

Zeby forum było ciekawsze dojdzie kilka podziałow ale spojżyj już dziś ludzie miotają się w działach piszą nie na temat i mylą działy.

Forum jest od Maja a mamy już tylu użytkowników.

Jesteśmy świadomi potrzeby metodycznych zmian

Narazie stosujemy tylko metody porządkowe .

Nikt nie przewidywał takiego rozwoju forum w kilka miesięcy -Uczymy się razem z Wami

Jest dział Sugestie -zapraszam do dyskusji.

Jesli nawet bedziemy wypowiadać się negatywnie o waszych pomysłach to niewykluczone jednak że je uwzględnimy.

Codziennie analizuje tręść wypowiedzi i myslę o przyszłości

Pozdrawiam

Firmę w Polsce utrzymuje czynną od 1997 roku w Hamburgu od 2008 Roku więc nie robią na mnie wrażenia awatary i linki w stopce. Zajmuje się od zarania początków Black Hat Seo. Mam prawo do zapomnienia. Niech się firma Google zajmie sztuczną inteligencją zanim  Sam Altman ich wyprzedzi :) Moje stare konto https://www.forum.optymalizacja.com/profile/21-kill-bill/  :( boże jaki młody byłem i głupi. Wróciłem i wchodzę z drzwiami nie drzwiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariusz i ja się włącze, ogólnie nie mam nic przciwko Tobie ale,

po pierwsze człowieku spuść z tonu, bo jakbyśmy wiedzieli kim jesteś, to o Boże.... Daruj sobie takie wypowiedzi są one mało adekwatne i powoli denerwują... Zastanów się nad tym

po drugie jak jesteś Ty i Twoi koledzy Bogami pozycjonowania to dobrze ale myślisz że tak na prawde kogoś z nas to jeszcze interesuje?? To już jest nudne... I tak na prawde jakbym jako klient wszedł na to forum to raczej bym Cieibie olał poszedł do firmy która tak o sobie nie trąbi... Zastanów się nad tym

po trzecie jakby mój pracownik nie ważne jaki pod moim nickiem wpisał się na forum to na drugi dzień wleciałby z pracy... Pod moim niekiem piszę tylko ja i ja za to odpowiadam więc....Zastanów się nad tym

I Boże wyszukiwarek jeżeli wiesz co na WP jest teraz ważne to może podzielisz sie w odpowiednim dziale Twoimi informacjami, bo sam czerpiesz z tego forum korzyści to może i z nami się podzielisz swoją wiedzą przeciez nie jesteśmy dla "Ciebie" żadną konkurencją

i jęzeli jestes taki boski i Twoi koledzy też to po co Ci taka stopka w podpisie ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam się z Wami i już pogadąłem ze swoim pracownikiem, ale w sumie pozwalam na prowadzenie dialogu na forum pod tym nickiem bo niechce robic klonów - nicków chyba że admini na to pozwolą ale słysząłem że są przeciwni stąd wypowiedzi pracownika na tym samym loginie.

Ogólnie ja tylko napisze tak kwiatując tą całość - na forum nie nabyłem żadnej wiedzy pozycjonerksiej bo sami wiecie jakie tematy płytkie tutaj są poruszane a to spam a to coś tam. Zero jakiś konkretów a to to mnie indeksuje 3 tygo. a tamto to jest spamem. Więc raczej nawet webmaster się niczego tutaj nienauczy. Pisanie iż powinienem się dzielić wiedzą bo przecież sam zniej korzystam odp. brzmi NIE - i chętnie poznam te tajniki z których mogłem korzystać. Na dzień dzisiejszy zabraniam swojemu pracownikowi korzystania i wypowiadania się na tym forum do czasu 2005 1 styczeń. Więc temat szooka i wypowiedzi zostaje zamknięty - admini mogą być spokojni o merytoryczność tego forum a ja liczę że jak wróce na forum w styczniu to poziom prezentowanych tu informacji będzie na tyle wysoki i interesujący że moji pracownicy nie będą musieli się wypowiadać w sposób podobny. Zobaczymy się dopiero po nowym roku więc otworze topic nowy z info.

Serdecznie pozdrawiam

Mariusz Janczuk

szook.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jednak nie będzie AMEN? :|

Budujesz sobie SzookPL świetną renomę na tym forum. Aż odpowiedź na ton Twoich niemal wszystkich postów nasuwa się sama:

ale w sumie rozumiem podejście do szooka bo cóż szook jest wszędzie i zawsze będzie

- ta próżność i głupota jest żałosna...

zgadzam się z Wami i już pogadąłem ze swoim pracownikiem (...)

- pracownik czy rozdwojenie jaźni?

Zobaczymy się dopiero po nowym roku więc otworze topic nowy z info.

- ale poproszę już na nowym dziale "Fani Boga SzookPL"

(avatar)

- ta mordka na avatarze jest Twoja? Miałem przez krótki okres czasu chłopaka (żeby było śmieszniej, o imieniu Mariusz) podobnego do Ciebie.

Pozdrawiam, J.

P.S. Zgryźliwość niezamierzona, lecz sprowokowana.

P.S.S. Mariusz był beznadziejny w łóżku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak moja mordka, :-) heh

Z uwagi iż obiecałem nie będę już odpostował na posty atakujące i tematy wszelkie uważam z mojej strony za zamknięte.

Pozatym już idą święta a czas dokończyć sprawy które miały zostać zamknięte w 2004 roku więc narazie znikam

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności