Skocz do zawartości

da radę sprawdzić IP tego komentarza?


Nora

Rekomendowane odpowiedzi

czyli teoretycznie mogę iść a policję i zgłosić że jakiś chu.jec  mnie bezprawnie nazywa złodziejem

Właściwie to nie tylko teoretycznie. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpuść sobie i działaj dalej.

Jak bym miał policzyć ile razy mnie jako programistę opluto, czy nazwano złodziejem, to bym musiał "Seppuku" popełnić.

A Ile razy oszukano, okradziono...., to też trudno zliczyć. Taki już urok działana w sieci. Mimo najlpeszych chęci, najrzeteleniejszego postępowania nie unikniesz takich sytuacji. Ludzka tępota nie zna granic i musisz się z tym pogodzić.

Szkoda nerwów i czasu na dochodzenie swoich roszczeń, tym bardziej, że ta księga to jakiś śmietnik nie warty żadnej uwagi i błedem z Twojej strony było zalikowanie go tutaj.

 

 

Sorry, nie odpowiadam na PMy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli teoretycznie mogę iść a policję i zgłosić że jakiś chu.jec  mnie bezprawnie nazywa złodziejem

 

Możesz nawet praktycznie.  Musisz się jednak zastanowić czy ci się to opłaci. 

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt dostępu nie da bo to byłoby złamanie wielu pkt w prawie. Chcesz go dorwać zacznij działać zgodnie z prawem :-P

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dostęp do logów może mieć admin strony, serwera lub firma hostująca stronę.

 

... i jak jest rozgarnięty to tych informacji nie udostępni, bo i po co miałby się narażać i później tłumaczyć ?

 

@Nora a nawet załóżmy, że zdobyłeś to IP i dodatkowo miałeś szczęscie bo łączył się bezpośrednio z domu np. neostrady. I co dalej ?

 

Tak jak @Zgred napisał, albo działasz w majestacie prawa i wytaczasz działo, żeby zabić muchę (czy oby warto ??) albo odpuszczasz (ja bym się tylko uśmiechnął na widok tego wpisu)

 

E: spójrz na allegro, przy pewnej ilości transakcji zawsze są negatywne komentarze, bo trafi się ... kupujący sfrustrowany, psychicznie chory etc. Pomyśl o tym i śpij spokojnie :)

 

Ps. kiedyś znajomy właściciel przedszkola opowiadał mi taką historię ... Przychodzi ojciec, awanturuje się, że znowu ciuchy dziecka brudne od piachu itp. nieracjonalne zarzuty. Zaprasza go do gabinetu i pyta życzliwie "O co tak naprawdę chodzi ?"

- A nic .... wk#rwili mnie w pracy ...

Sygnaturkę z linkiem przyznam sobie po napisaniu 15 wartościowych postów. Prawdopodobnie nigdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

@Nora a nawet załóżmy, że zdobyłeś to IP i dodatkowo miałeś szczęscie bo łączył się bezpośrednio z domu np. neostrady. I co dalej ?

 

Tak jak @Zgred napisał, albo działasz w majestacie prawa i wytaczasz działo, żeby zabić muchę (czy oby warto ??) albo odpuszczasz (ja bym się tylko uśmiechnął na widok tego wpisu)

 

 

 

chodzi o kwestie osobiste bo ten wpis nie jest od klieta bo Polakowi jeszcze nie sprzedawałem przez netaw tym życiu

 

podejrzewam jednego kolegę z którym się pokłóciłem  i fajnie było by to zweryfikowac, tym badziej że on mieszka w irlandii łatwo by było zweryfikować

 

ale i bez tego mogę żyć :P 

 

żadne sady itp nie wchodzą w rachubę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


żadne sady itp nie wchodzą w rachubę
wiec informacja o IP nie wczjodzi w rachubę .... chyba, że masz znajomego admina z onetu.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


i on bardzo chce stracić pracę za udostępnianie takich informacji

No chyba że mu zapłaci ktoś dobrze za to to też pewnie chętny by się znalazł. Ale to by musiały być poważniejsze informacje niż te co ich temat dotyczy.

Pozycjonowanie, audyt stron www i inne usługi SEO.

 

                          

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności